Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivianocka
14. čer 2012

dakujem vam vsetkym za odpovede. tak uz mame staru navettu doma a jediny rozdiel, ked som to merala bol, ze je o 2 cm kratsia(ze ma 70 cm, nova ma 72). inak sa mi zda vsetko rovnake.

kacka.l
14. čer 2012

Právě, že ta nová je menší, ale když se jí napolohují nohy je větší. 🙂

lucenek
15. čer 2012

se mi ozvala paní na GT ale chce jen korbu a podvozek, tak má smůlu 😀

ivett
15. čer 2012

@lucenek no to je dobrá hvězda 😀 a kolik ti nabídla? by mě zajímalo co si jako myslí, že bys dělala s potahem sportovní sedačky od gt3 😀

lucenek
15. čer 2012

@ivett ona se ptala kolik bych já za to chtěla, tak jsem jí psala co budu dělat se zádovou opěrkou, potahem a boudou jako..... že to neprodám

ivett
15. čer 2012

asi čekala, že půjdeš o pár tisíc dolů, mazec jako 😀
@lucenek

lucenek
15. čer 2012

@ivett
@ivett když neprodám odjedu druhátko, no.... 😀

saaralota
3. črc 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat - máte někdo na hlubokou korbu navetta xl pláštěnku od emitexu? Který typ na ní sedí? Mají jich asi šest... nechce se mi kupovat originální peg perego, je dost drahá... díky.

lalineckaaa
3. črc 2012

@saaralota mam a přimo tu exclusiv a sedi jak ulita

saaralota
3. črc 2012

@lalineckaaa díky 🙂 a je to teda jen exclusive, žádný exclusive maxi nebo xxl...? oni totiž u xxl píšou, že je na peg perego, ale podle mě myslí nějaký jiný typ...taky jsem původně koukala na tu "jen" exclusive, ale pak mě ty jejich popisky trochu zmátly...

lalineckaaa
3. črc 2012

@saaralota XXL mi zkoušela v obchodě a strašně plandala, Jen EXCUSIVE 🙂

saaralota
3. črc 2012

@lalineckaaa díky moc 🙂. Už to musím pořídit, dneska jsme pěkně zmokli 🙂. Myslela jsem, že pláštěnku mi dali ke kočárku automaticky, ale pak jsem zjistila, že je to na sporťák...

kamusek
11. črc 2012

@saaralota Já mám i tu XXL a v pohodě....šla aspoň dát i na košík, když tam dáš nákup 🙂

pegggy
8. srp 2012

baby prosím Vás, dajte mi tip na podložku do športového kočíka peg perego GT3, aj kde by som ju mohla kúpiť.
Ďakujem.

lalineckaaa
6. zář 2012

@pikusa
@lucenek Holky dotaz měli jste u sportaku GT3 jak jsou pasy takove ty narameniky at to ditě netlači???

lucenek
6. zář 2012

@lalineckaaa ne nebyly tam od novoty

pikusa
7. zář 2012

nene a ségra taky nemá.....nejsou tam

petoska1
15. zář 2012

Ahoj, neprodáváte některá PP GT3 v barvě mokka?? Děkuji

kamusek
17. zář 2012

Holky, chtěla bych se zeptat. Měli jsme pro malou vajíčko-autosedačku tu originál z trojkombinace PP GT3. Ale když byla úplné miminko, tak jsem s tím nebyla moc spokojená, protože se v tom strašně ztrácela a přišlo mi, že to není až tak pohodlné. Nevíte, pasuje na tuhle konstrukci i jiné vajčíko, jiný typ. Nebo nejde dokoupit např. nějaká novorozenecká vložka, aby se tam mimčo cítilo útulněji? Moc děkuji za typy. Máme tohleto: http://www.megashop-praha.cz/cz-detail-252618-a...

kamusek
17. zář 2012

@pegggy Už píšu asi pozdě, ale už máme z Emitexu univerzální. A super. Jedna strana je letní a druhá zimní 🙂 Je to tato: http://www.detskydum.cz/detail/emitex-uni-podlo... Ale barva je o dost sitější než na obrázku.

mpavlinka
17. zář 2012

@kamusek jiná sedajda nejde. Já měla nejdřív jiný kočár a něm MC Cabriofix a je fakt, že mi přišla daleko pohodlnější, mímo tam více leží, kdežto v pegový víc sedí a padá dopředu hlavička. Ale později je zas pegová lepší. Má super ty postranice, daleko lepší než MC a je celkově větší, v MC byl Nikča moc dlouho nevydržela, ikdyž rozhodně netvrdím, že je MC malá.

kamusek
17. zář 2012

@mpavlinka Jojo, když už pak byla malá větší, tak už to bylo super. A vydržela až do 11 měsíců i když měla malá už skoro 11kg a 80cm 🙂 Určitě si ji budeme nechávat, ale chtěla bych pro toho úplného drobečeka nějakou jinou. Ale zase kočárek jiný nechci ani náhodou. A využívala jsem ji právě hodně nacvaknutou na podvozek, když jsme někam jeli. Tak jsem myslela, jestli tam nebude třeba pasovat i jiná. Nekoukala jsem se ještě moc, jestli má Peg Perego i jiné vajíčka. Ale jak říkáš, asi ne ☹ Škoda...

pegggy
17. zář 2012

@kamusek kúpila som presne tú istú 😉 😒 . Ďakujem.

misenka0110
20. zář 2012

porebovala by som radu ci na kocik PP GT3 ide aj napriklad vajicko typu Primo Viaggio SIP, alebo len ten typ Primo Viaggio Trifix? alebo aky je v nich rozdiel?

pikusa
23. zář 2012

@misenka0110 určitě jde 😵

pikusa
23. zář 2012

a když na ní koukám,myslím,že jen pod zadečkem má tu vyvýšenou ochranu....jak tam vykukují ty jako by uši 🙂

zana21
24. zář 2012

Ahojky, uvažujeme o koupi staršího hlubokého kočárku peg perego GT3. Je i pro malé maminky, mám 160 cm? Četla jsem na několika jiných diskuzí, že je to velikán 🙂

ivett
24. zář 2012

@zana21 je velký a těžký, nicméně rukojeť si můžeš nastavit i jako prcek, spíš by mi vadila ta váha, nadřeš se...

lalineckaaa
25. zář 2012

@ivett
@pikusa
@lucenek
@kacka.l Hoooolky ještě dotaz ...jste take zkušene přes PP . myslite že by se dal sehnat jen potah a bouda na GT3