Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
29. lis 2009

Nee nožičky nejdou,jen záda...

lucenek
29. lis 2009

no tož když má stejné míry a jen ty nohy tož to mě přijde levněji koupit tu panorama, i když není lila jen růžovou jsem viděla

pikusa
29. lis 2009

Mě se ta růžová panorama moc líbila....
jen pro kluka nevhodná 😀 😀

lucenek
29. lis 2009

pikus my kluka mít nebudem, Hany střílí holčičíma

pikusa
29. lis 2009

No jen aby 😀 😀
my jsme byli na umělém oplodnění a vybrali nám klučičí embryo 😀 třeba příští bude holčičí 😀

lucenek
29. lis 2009

manža má 2holky z předch. vzathu, Sára je třetí nevěřim že by zamířil ypsylonem 😀

pikusa
29. lis 2009

No hele....přítel má taky 2 holky z manželství......no a ted kluka 😀

blanka.k
29. lis 2009

Ahoj holky,
nevíte, jeslti existuje nějaká možnost jak dát na tento kočárek autosedačku MaxiCosi? Předem díky za odpověď 😉

lucenek
29. lis 2009

blanko žádná nad tím jsem špekulovala dlouho pouze PP sedajda

kacka.l
29. lis 2009

Tu růžovou jsem viděla na slovenském MMB za 900,-kč. 🙂

blanka.k
29. lis 2009

Lucenek - díky, to jsi mě tedy nepotěšila ☹

pikusa
30. lis 2009

Kačko...ještě tu holčičku do ní 😉
Blani...no PP ví,jak prodávat...jen jejich výrobky že,jinou tam nejde prostě dát

lucenek
30. lis 2009

bůlani leda že bys nechala spoeřták a do něj posadila sedajdu, sklopíš záda do lehu, sklopíš nebo přehodíš boudu a je to

pikusa
30. lis 2009

No jo ale Blanka asi bude chtít pro mimi hluboký kočárek a to přendavání na sporták pořád asi není řešení...

lucenek
30. lis 2009

No tak leda nekupovat sedačku a rovnou navettu xl s autokitem 😉

blanka.k
1. pro 2009

Holky, díky za tipy, my jsme chtěli právě Maxi Cosi, že v testech vychází jako nejkvalitnějsí autosedačka, ale asi se jí budeme muset vzdát 😅 O Nav.XL jsem četla a koukala na výsledky testů a z bezp.hlediska nic moc, to radši koupím rovnou PP autosedačku. Ale určitě na PP jdou i jiné značky, kamrádka to tak má, a i v obhocdech minabízeli jiné značky, ale nepamatuju si jaké 😅 Akorát manžel dostal za úkol si přečíst celou tuto dizkuzi + hledal jinde na netu a dost to zchladilo naše nadšení do PP. 😅

pikusa
1. pro 2009

A ten autokit je u nás povolený na převoz mimča?????
Blani....však máte na kočárek a výběr ještě čas 🙂

blanka.k
1. pro 2009

To sice jo, ale teď tu mají v Brně super akci na PP 😉

lucenek
1. pro 2009

pikuso je jediný kdo dělá autokit je jane matrix a ted i PP

pikusa
2. pro 2009

Blani..aha....
no já sama za sebe jsem spokojená dost....
dokonce i ted ještě jezdíme v hlubokém a to mám "velké miminko".........
Lucenek...aha,to jsem nevěděla,dík 😉

blanka.k
2. pro 2009

Dnes jsem tu měla kamarádku s PP GT3, tak jsem jely na procházku a jsem naprosto nadšená, jak krásně se ovládá, na to, jak není z nejlehčích 😉

kacka.l
2. pro 2009

Zato je krásně stabilní. 🙂 Lehké trojkolce bych moc nevěřila. 🙂

lucenek
2. pro 2009

a je nádhernej takovej vznešenej pan Peg 😀

pikusa
2. pro 2009

Blani...no vidíš 😉 že by tě toto přesvědčilo??? 😀

marketka.27
8. pro 2009

Holky, asi jsem úplnej debil 😠 , ale nepřišla jsem na to, jak vytáhnout přední kolo (myslím teď skutečně jenom kolečko). Měli jsme dnes dvakrát defekt a lepili, ale kdyby bylo třeba tu duši úplně vytáhnout a dát novou, tak prostě nevím, jak to rozebrat ☹

katherine27
9. pro 2009

Ahojte maminy, chcem sa opýtať aké ma rozmery vanička Navetta pre PP GT3, myslím vnútorné, nemôžem to nikde nájsť...chcem si to porovnať s Jane , tám 80x40

lucenek
9. pro 2009

kate má 70x39
merket neporadím a co tam, kde s kupovala se optat 😉

zojina
9. pro 2009

Ahoj holky jak se vám tu všem daři co dětičky rostou ?
🙂

pikusa
9. pro 2009

Ahojík...
tak my v 8 měsích konečně vyměnili Navettu za sporták...ale že jsme vydrželi dlouho co 😀

marketka.27
9. pro 2009

pikusa, jak jste velcí? Já jsem nad tím dumala zrovna včera, jak dlouho asi vydržíme v Navettě. Zatím je to v pohodě, ale myslela jsem na jaro🙂