Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
8. led 2010

Dajddo...však vím..... 😀

maxi.smile
9. led 2010

Ahoj holky,můžu se zeptat, jak se vám s PP Gt3 jezdí v metru na eskalátorech??? A jesti není těžký, když se tahá do busu, či tramvaje???Díky za info..jinak my jsme si s manželem zamilovali barvu kiwi pro holčičku i kluka🙂

lucenek
9. led 2010

maxi neutáhnu ho samam do mhd leda do nízkopodlažních a najíždět zadníma kolala, ostatně jako u všech 3kolek

kacka.l
9. led 2010

Já teda najíždím úplně vpohodě předníma do MHD, zadníma jen někdy vyjíždím, když mán plný košík.Je to pohodlnější než zadníma. 🙂 😉

lucenek
9. led 2010

kači a tobě se přední kolo nestočí když to nadzvedeš? teda já to nemám zaaretované, takže když zvednu přední tak se logicky stočí podle gravitace tudíž nenajedu rovně ale vždy někoho sejmu, proto najíždím zadníma

marketka.27
9. led 2010

Já najíždím do MHD předním, ale zaaretuji si ho. Vyjíždím taky předním, zadníma jsem zatím nezkoušela. Jo a když se pak v tram nebo v buse "zaparkuju", tak zase zaaretuju, při prudším odbočení to jinak kočárkem smýkne.

marketka.27
9. led 2010

Jak dáváte fusak Lodger do autosedačky? Mně to jaksi nejde.

kacka.l
10. led 2010

Lucenku, dělám to přesně jako Marketka27. 🙂 A někdy to ani nearetuju, když vidím, že je tam dost místa. 🙂

lucenek
10. led 2010

jo tak mě to kolo dycky jede do boku.... 😝 prpstě sem lenoch radši se točim

kacka.l
10. led 2010

Chápu, taky jsem si už mockrát říkala, že tu aretaci mohli už udělat někde na madle 🙂 😀 , holt jsem taky shnilota a kolikrát se je mi líno ohnout, natož abych to musela zaaretovávat vepředu na kole jako u jiných kočárů. 🙂 🙂

marketka.27
10. led 2010

holky, co ten fusak?

kacka.l
10. led 2010

No já nevím, já nikdy žádná nedávala, byla jsem ráda, že se vleze jen tak v bundě. 🙂

lucenek
10. led 2010

mymáme emitef fusaka v poho

pikusa
10. led 2010

Market....já fusak nenarvu do sedačky ani náhodou....ale mám Emitex....
A malej se narodil do tepla,tak jsem ho nepotřebovala a pak už byl zase velkej...
ani emitex ten speciálně do autosedačky jsem tam nenarvala..

lucenek
10. led 2010

jo do autosedačky tož to neposloužím, ve sportáku ok

marketka.27
10. led 2010

Aha, tak dík ☹ Já jsem zjistila, že sedačka je oproti ostatním značkám úplně debilní, co se týká pásů. Mám suprovní fusak a nejde do toho upoutat. To mě teda italové těžce zklamali 😠 😠 😠
lucenek a jak ten fusak navlíkneš? Když jsou ty pásy upevněné i dole?

marketka.27
10. led 2010

Jo jasan, lucenek🙂

lucenek
10. led 2010

market úplně normálně instaluju fusak zahnu u hlavy jak je ta plandavá část na stáhnutí zapnu pásy napevno a provlíknu a spodek nechávám volně a přes to natáhnu nánožník co je zipsem přidělanej

lucenek
10. led 2010

market aha už chápu myslela jsi na sedajdu ne na sporák 😀

veronika81
10. led 2010

ahojte,
chcem sa vás opýtať a poradiť sa.. máme autosedačku PRIMO VIAGGIO TRI-FIX 0-13kg, dá sa ten poťah z nej nejako stiahnuť a oprať? Pár mesiacov dozadu som takto prala poťah z Navetty a nebol problém, len na tej autosedačke nie som si úplne istá. Vyzerá to, že odspodu sa to dá stiahnuť, ale nechcem zbytočne skúšať. Prali ste ten poťah niektorá?

Píšem do tejto témy, lebo tiež mám GT3 😵 a nenašla som zvlášť tému na túto autosedačku. Ale tak určite niektoré ju máte spolu s kočíkom 😉

nika
11. led 2010

veronika já potah praha, sundat jde jen jsem si musela vzít na pomoc šroubovák,, jsou tam dva šrouby v zádové opěrce. ale v pohdě. zvládla jem to sama bez asistence manžela 😀

nika
11. led 2010

jinak k fusaku v autosedačce. já používám zimní zavinostačku od Emitexu a vlezeme se ve 3 měsících, ale jsem jen 5 kiloví 🙂 ale mám posunuto již na druhou velikost pásy.

pikusa
11. led 2010

Nika...no Mates ve 3 měsících byl 7mi kilový,takže pak na podzim ani náhodou....
tak jsem jí využívala pak do korbičky,zabalila jsem ho do ní a přikryla a bylo.....
A ted má přes 10 kilo,sice se vejde,ale pásy jsou fakt na doraz.....měly by být delší

luca30
11. led 2010

Ahoj holky, mám na Vás dotaz na druhé dítko plánujeme koupit autosedačku PRIMO VIAGGIO TRI-FIX 0-13kg, chtěla jsem se zeptat jak jste s ní byli spokojení, nyní ji prodává jedna maminka na MMB za dobrou cenu loňský model i s tou základnou, tak přemýšlím jestli ji nekoupit, jen nevím jestli to není předčasné mimi plánujeme počít nejdříve v létě....nyní zatím máme jen sporťáček GT3 je super a ještě budu muset někde sehnat korbu Navettu

luca30
11. led 2010

konkrétně tahle dobrá to je, je dobrá na údržbu??

http://www.skrblikshop.cz/autosedacka-peg-pereg...

kacka.l
11. led 2010

Je super, určitě to využiješ, pokud cestujete. my máme v autě krátké pásy a tahle jediná se mi poutá úplně v pohodě. A podle mě půjde úplně klasicky vyprat.

misulenka9
12. led 2010

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat jestli jste využila některá z vás hlubokou korbu navetty v autě místo autosedačky ze začátku po nar.mimi? Mám samozřejmě i autosedačku, jen jsem chtěla slyšet nějaké zkušenosti...pokud je máte. Děkuji M. 🙂

zuziq
12. led 2010

misulenka my sice drobceka este nemame na svete, ale podla predavaca je bezpecnejsie nosit babatko v autosedacke... kamoska ma sice casual play S4 ale ona odnosila cely cas malu iba v hlbokej korbicke v aute a v pohode. Ja by som sa mozno bala prave koli bezpecnosti 😕 ale ak sa clovek presuva niekde v ramci mesta, urcite bude niekedy praktickejsie dat malicke do auta len s korbou

lucenek
12. led 2010

taky si myslím že něco 2v1 jednom asi tak moc nesplnuje na 100% to, co od toho čekáme, taky kupuju radši věci zvlášť na věc tomu určenou než takto 😉

arku
12. led 2010

Vozit mimi v korbě v autě je povoleno, jen v korbách tomu určených! To znamená, že tam musí být úchyty na pás. Tuším, že to maji snad jen 3 nebo 4 korby (je tam právě i ta casual), ale samozřejmě je nejbezpečnější autosedačka!!!!! Nikdy nevíš, kdo do tebe vrazí a to i ve městě - kde dochází nejvíce k bočním nárazům a ty jsou nejhorší! Takže za mě na 100% do auta používat autosedačku.
Lucanek to napsala dobře. 😉