Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
25. led 2010

No jak myslíš....já i přemýšlím,co si za ní říct....už ani nevím,kolik stojí nová,musím juknout....
kolik ty bys za použitou dala???ted nemyslím ode mě....kdybys kupovala,kolik by jsi byla ochotná dát Jitus

jituskak
25. led 2010

ted koukám a je to teda různý. za 2700 s drobnýma vadama (škrýblá rukojet, takže si myslím, že tak 6 měsíců ježděná) a za 4000 4 měsíce používaná. já fakt nevím. budeme mít určo sourozeneckej kočárek, takže zase tolik tu navettu používat nebudeme, takže nemám zatím představu.

lante
25. led 2010

Jitus, koľko budete mať rozdiel medzi bábätkami? Ja mám 19,5 mesiaca. A používala som (a používam ) Buggy Pod a mala som ho aj na GT3. 😉

jituskak
25. led 2010

my budeme mít 16 měsíců. mě se to moc nelíbí, to je jedna věc a potom. malej ještě ani sám neleze a celkově jen leží. chodím s ním cvičit vojtovku a moc se to nelepší, takže se bojím, že prostě nebude tolik chodit, aby se vezl jen občas.

lante
25. led 2010

Ja tam Vilíka vozím stále, ale 16m je málo, nato bude fakt lepší súrodenecký kočík 😉 Alebo dvojičkovský 😀

barca1
25. led 2010

jituskak ja taky prodávám bud korbu i s autosedačkou nebo zvlášt jak jdo bude chtít 🙂 tak kdybys měla zájem tak je v perfektním stavu tady je odkaz
http://aukro.cz/item896522615_peg_perego_korbic...

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=145965

barca1
25. led 2010

jo a zapoměla jsme cena za korbu je 3000tis plus poštovné 🙂

kacka.l
25. led 2010

Lucenku, tak srazík musím odložit, venku bude ve čt až -20, to nemůžu s malým cestovat, to by mi umrzl, necháme to, až se trošku oteplí. Neva???Co mi tu osku manža omotal drátkem je to o moc lepší. 😉

lucenek
25. led 2010

kačí ted jsem to chtěla navrhnout taky 😉

jituskak
27. led 2010

holky, snad s tím mrazem to nezamrzlo i tady 😀

pikusa
27. led 2010

Nééééééééééééééééé tady nemrzne 😀
a víte co dělám????okukuju kočárky 😀

jituskak
27. led 2010

máš skvělej kočár, tak na co? leda že by sourozenecký??? 😉
kolik bylo u vás do rána stupňů? u nás -20. masakr. a já msela s malým na cvíčo hned na 9, takže chudáček byl nabalenej, jako sněhulák. i pásy v autosedajdě jsme musela povolit🙂

pikusa
27. led 2010

Jen koukám víš....kamarádka shání a posílá mi odkazy,tak jen tak 😀
Zima veliká je teda,ráno jsem jen zaběhla nakoupit....kolik bylo nevím,nemáme teploměr....
a ted Mates spí.....už od 9ti 😲 😲

sevzuz
27. led 2010

ahojte kocky,
ja mam tiez GT3 chcem vam poradit, tiez mi !HRKOTALO predne koliesko!, ale zistila som dve veci:
1, hrkoce ked tlacite na rukovet a takpovediac nadnasate kocik, takze kocik pekne sunout (tlacit) a nie nadvihovat🙂
2, v sobotu som sa pozerala ze co tam este moze byt na tom koliesku a zistila som ze ked je koliesko nakliknute a trochu zan potahate smerom dolu tak sa hybe tak plus minus 0,5 mm;
ked koliesko vykliknete a ako je ta oska (tycka) ktoru zasuvate na kocik, tak pri koreni tej osky je taka priehlbinka a to je plastove a vlastne tato priehlbina naraza do toho maleho kovu ktory trci z otvoru kam sa nasadzuje koliesko.
no a poprosila som otca aby mi z nejakej gumy (pouzil staru dusu z bicykla) vystrihol kruzok ktory by tam presne zapadol a cuduj sa svete kocik NEKMITA, NEHRKA, NEVYBRUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale pozor treba tu gumu ked ju tam date aby nebola prilis vysoka, aby sa vam dalo koliesko v pohode nasadit a este jedna vec, kocik pojde trosku ztazka - koliesko sa bude hybat ovela menej, ale to nastreikajte nejakym olejom, ja som to nastriekala silikonovym kt. pouzivam na vrzganie plastov ale to len dnes vecer, takze az zajtra mozem podat referenciu ci to ide, ale myslim ze to bude bez problemov.

Drzim vam palce aby vam to tiez pomohlo, ja som bola uplne stastna lebo kocik som kupovala cez net z detskehoraja.cz a nejako si neviem predstavit reklamaciu kedze by som to musela posielat postou no fuuuuha sa mi nechcelo, dufam ze sa mi uz nic nepose.... a ze sa uz konecne otepli lebo sme este stale v navete a uz by som chcela presedlat do sportaku, ale akosi nemam odvahu ked je taka kosa a maly sa stale zmesti do vanicky.
Apropo ako obliekate drobca do kocika ked je taka kosa?
Ja som ho dnes naobliekala ako cibulu (tielko, body, svetrik tensi, svetrik hrubsi, hrube pancuchy podsite nohavice, ponozky, zimnu ciapku a overal a este sup do fusaku do navety, prehanam to alebo je to u vas podobne?

A inak pikusa tiez hladam kociky, ale chcela by som len nejake golfky na leto, resp. na dovolenku a uplne ma uchvatilo Peg perego SI🙂

kacka.l
28. led 2010

Sevzus, tak to jsme na tom stejně. Já jsem pořád ze síčka hotová, je nádherné.
Koupila jsem si jané energy, je fajn, ale malý ho ma teď tak akorát, o fusaku si můžu nechat zdát, a to má teprve 7. měsíců.Takže už je prodávám, a šetřím na síčko, je to moje srdcovka. Moc se mi líbí ta java barva.

A manžel mi tamomotal kus drátu a taky nekmitá. 🙂

pikusa
28. led 2010

Sevzuz....však někde byla rada dát tam těsněníčko ,zkopírovala jsem to tady někde....
PP SI????musím na něj juknout.....

sevzuz
28. led 2010

a ano pikus prave citam dozadu ze si to tam pisala, no a teraz vyrazam do chumelice, tak som zvedava ako pojdeme.

Jo a SI je len golfac, ale krasny, keby sa nan dala nasadit naveta tak by bol dokonal, ale asi nema taku nosnost, lebo ta naveta je fakt tazka☹

pikusa
28. led 2010

Já dnes do sněhu nejedu....byli jsme plavčit,tak je vyvětranej dost---myslím malej 😀

kacka.l
28. led 2010

Tak to máte fajn,my dneska sedíme doma. ☹ Taky jsem říkala, že by na něj mohla jít nasadit alespoň autosedačka- teda na Sí.

lucenek
28. led 2010

my byli bobovat 😀

pikusa
28. led 2010

Lucenek...tak to jste si užili vid...na to se taky těším,máme kopec u baráku 😀

lucenek
28. led 2010

jo sice jsme měli vzít kočár malá měla ledové nohy a ruce, ale příště no..a to jsme byli venku 50 minut

pikusa
28. led 2010

Tak pro příště aspoň bude vědět 😉

lucenek
28. led 2010

jj valíme do kina na avatara v 3d 😵 😵 😵 se trěšííím páčes peregačky

marketka.27
28. led 2010

Ahoj🙂
Jsem líná jak veš a nechce se mi jít si pro návod😉. tak prosím o info. Ta vložka z autosedajdy (vajíčka) jde vyndat? Už máme problém se tam vejít. A nedělejte mi chutě s golfkama 😉 , na ty asi nezbude :-/

sevzuz
28. led 2010

marketko vlozka z autosedacky ide vybrat len ta spodna cast co je okolo noziciek taky "vankusik" drzi ho len ten pas co ide medzi nozicky, vrchna cast vybrat nejde ale ide posunut uplne hore, ked si otocis autosedacku tak ze si ju polozis sedacou castou na zem tak tam mas take myslim modre tlacitko celkom velke na takom drzadle a ten zatlacis a cele to posunies hore, to znamena ze tie bocnice okolo hlavy sa ti posunu az uplne hore. moj maly sa tam zmesti este v overale a to ma uz 69cm a 7,3kg 🙂 aj ked tie pasy su natesno☹

barca1
28. led 2010

ahoj holky tak orbičku už mám prodanou tak ještě je k mání autosedačka kdyby jste někdo chtěli 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

barca1
28. led 2010

je korbičku já píšu jak mongol 😀

pikusa
28. led 2010

Tak Mates má 74 cm a 11 kilo....je v sedačce akorát....
kdyby ty pásy byly aspon o kousek delší 😒