Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

marketka.27
28. led 2010

sevzuz díky moc. Zvednutá zádíčka už máme, tka ještě vyhodit ten spodek🙂, zítra to zkusím. Tak jak je ten kočár super a úplně ho miluju, tak sedačka mě zklamala, fakt. Doufám, že je teda aspoň tak bezpečná, jak má být. Praktická není ani náhodou☹, pásy radši nekomentuju.

kacka.l
29. led 2010

Market bezpečná je v nějakých testech získala 2 místo. My se zatím vozíme taky tedy peregové, pásy tak, tak, ale neřve a je hodný, do léta v ní už vydržíme a pak do nové. Normálně jak už jsem měla 3 ty perego tak ta nová kolekce-teda stará 2009 má nejdelší pásy ze všech- asi o 3cm. 😀 😀

pikusa
29. led 2010

No a to je ke všemu těžká jako hrom..... 😒

jituskak
29. led 2010

dobré ráno, jakpak vám spaly dětičky? my jsme vzhůru od 6 😠
tak jak to čtu s tou autosedačkou, my jsme se rozhodli pro romer 0-13, máme romer pro šimonka 9-18, tak koupíme stejnej potah, at nám to ladí v autě🙂

pikusa
29. led 2010

Jitusko,Mates vstával ještě o chvíli dřív...ale měla jsem ho u sebe asi do 7mi a ještě chvílema klimblala...ted je v postýlce a snad usne...zatím si povídá
A s autosedačkou jste se rozhodli dobře 🙂

jituskak
29. led 2010

my ho mám epořád u sebe. bydlíme v domku a topíme v kotlu, no a přes noc jer tu zima, protože nikomu se nechce vstávat a topit, tak jsme si ho začali brát do posltele a ted to máme. jak nechtěl být na břiše, tak ted se pořád otáčí, ale pořád a vydrží to tam chvilku a pak řve.

pikusa
29. led 2010

No já minule koupila nový spací pytel,tak spí v něm......
a ted je v postýlce jako že bude spát,juknu na něj a on????povídá si a leží na břiše 😀 a ještě se úplně otočil a má hlavu tam,kde má mít nohy 🙂

arku
29. led 2010

Ahoj všem 🙂
Tak už máme také svůj PP gt3! 😎 Nakonec jsme vybrali v moce, ostatní se manželovi nalíbili.
Mě to nevadí, jsem šťastná, že už je vybráno a moc se těším, až v něm budeme ten náš malinkej uzlíček. 😉

arku
29. led 2010

CHtěla jsem napsat, "až v něm budeme vozit ten náš . . . " 😀
Kolečka se nebojíme, manžel má kamaráda ve strojírenství a já zase v servisu s kočárkama! 😉
Já mám takovou radost!!! No a zatim máme stydlínka, tak uvidíme na genet. UTZ zda se ukáže. 🙂

pikusa
29. led 2010

Arku....tak gratuluju ke kočárku 😉 😉
a že by stydlivá holčička?????? 😉

prchalka
30. led 2010

Ahoj holky,
tak sem zase po čase lezu, asi budem mít kočárek z MMB, už je to rozjednaný 😉
Chtěla jsem se zeptat - jak v létě, potí se dítě ve sporťáku? Z Boldera jsme byly vždycky dost mokrý 😖
Proto by mě zajímala ta vložka. Myslím, že pikusa tu vzpomínala, že jí má ušitou od paní z MMB? Nehodila bys mi odkaz a jak jsi spokojená? Nebo i někdo jiný, jestli máte zkušenost! Do IP klidně!
Díky moc!

arku
30. led 2010

Prchalko a jakou budete mít barvičku?

Pikus - info o vložce dej veřejně, také mě to zajímá, jak se ti osvědčila. 😉
Jo a manžel má pro chlapečka vybrané jméno Matyáš. 😉 🙂

prchalka
30. led 2010

arku: je to tahle www.mimibazar.cz/foto.php?id=30297395&tab=4 mě se opravdu asi líbí nejvíc, sice jsem naživo ostatní barevné neviděla. Snad se to rozbalí.. 😅

nika
30. led 2010

holky mám moka a objednala jsem si vložku do sporťáku u paní z MMB. dneska jesm si ji chtěla vyzvednout ale nenastartovalo mi auto.

už se na tu vložku těším , hlanvě na jaro a léto jak budem frajeřit
ID 243892 - paní co šije je z Ostravy.

pikusa
30. led 2010

Holky....já už nevím,kdo mi to šil....ale zkusím pohledat
když zadáte vložka do kočárku ale,vyjede vám dost odkazů....
Prchalko,v létě byl ještě v navettě,jen jednou jsem ho dala do sportáku s otočenou boudičkou a měl tam tu vložku....takže jak v létě ještě nevím....ale každopádně to oživí aspoň 😀
http://nd02.blog.cz/650/388/254fc3ac8d_52233516...
http://nd01.blog.cz/213/868/699918bc20_50501966...
http://nd01.blog.cz/642/127/056c855a11_50501937...
je oboustraná i na madlo u prcka

pikusa
30. led 2010

Arku....však matyášek je krásné jméno ne??? 😉 🙂
A holky.....budu prodávat navettu i autosedačku 🙂

prchalka
30. led 2010

Holky díky!
pikusa - hezká obrázková 🙂

lucenek
30. led 2010

ta se mi taky líbí já bych potřebovala v hnědé...mokařka no

arku
30. led 2010

Holky já mám teď nový PP, taky v moce! 🙂
Pikus - díky za foto a můžu se zeptat kolik si za tu vložku pani účtuje???
Jméno je moc pěkné! 🙂 Pro holčičku zatím nemůžeme vybrat . . .

pikusa
30. led 2010

Arku...však Matyáška máme,tak se jménem souhlasím 😉 na holku jsme měli Adélka,ale věděli jsme že to bude kluk...jen tatínek prostě chtěl Jozífka,po něm,já ne,tak malej je Matyáš Josef.
Vložka holky stála kolem 500kč,přesně už nevím....
Lucenek,paní měla na výběr mnoho potahových látek,vůbec jsem nemohla vybrat...

lucenek
30. led 2010

pikus já asi už nebudu investovat Sáruš má rok a půl v GT3 odjezdíme zimu možná jakro a na léto mám golfinky, to už bude lítat tak kočár moc neužiju

pikusa
30. led 2010

Lucenek...tak to bych asi taky nekupovala.....to máš pravdu....

prchalka
30. led 2010

lucenek: A jak se spaním poo? Budete spát pořád doma? Já se právě nemohla rozhodnout, jestli kočár koupit nebo ne, protože se domů na spaní v létě třeba z města nebo návštěvy nechci trmácet a chtěla jsem, aby měla pohodlí a aby jí netrčela z Bolderu hlava a nohy ven 😖 Už máme jako 14 kg 😅 😖 Do podzimu mi v kočáru spala, tak snad tenhle taky tak využiju, i když už jí bude 1,5r + 😅

lucenek
30. led 2010

prchal jo..když třeba pojedem na celodenní výlet jasné že vemu GT3,kvůli pohodlí, ale to jsou nárazovky jako třeba zoo, výlet do arboreta srazíky apod.....jako 14kilo 😀 😀 😀 teda cvalda 🙂 my 10,3kg

pikusa
30. led 2010

Holky...a chcete váhu našeho Matese?????????????
Na 9ti měsíční měl 10.97 😀
do půl roka a půl byl jen kojenej.....a v půl roce měl 9.60 😀

prchalka
30. led 2010

lucenek: Mno, ona je kus Slovanky 😅 ale oblečená nevypadá zas až tak monstrózně 😀
pikusa: Asi kvalitní mlíko, že jo? 😀 Taky znám takhle kojenou holčičku a teď je jak lunt 😉

lucenek
30. led 2010

tývado 😀 😀 😀
my jsme prťátka 10,3kg a 79cm 😵
valím dělat erotiku, už si oholil i opinďouří 😀 😀 😀

pikusa
30. led 2010

Prchalko....asi jsem kojila salko 😀 i když ted už ho asi nemám,MM už Mates moc nechce 😒
Lucenek......opinďouří 😀 😀 😀
Jooo a 74cm naposled....
příští týden jdem na 10ti měsíční,tak jem zvědavá

jituskak
30. led 2010

tak Šimonek příští týden 9 měsíců a pěkně 12 kg a 78 cm...

pikusa
31. led 2010

Ahojík.....
Jitusko,ale on je dlouhán k tomu 😉
a nebojíš se trošku ho nosit,když máš mimi v bříšku???