Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

evatk
14. dub 2010

monas ty kola nám taky vržou jak ty popisuješ, manžel trošku pohýbal nechtě s brzdou a přešlo to, ale pak to možná dělalo zas, nevím, uvidím, až zas vyjedu a a jak píše pikusa, může to být i smetím, manžel kočár vypucoval, namazal, vyjela jsem s ním a pak to začlo, asi se tam fakt něco dostalo
a pláštěnku na sporťák mám myslím taky emitex, ale je dost těsná, tak uvidím, které dám přednost, jestli té origoš, tam se mi zas nelíbí, že se jen připne na boudu

psala jsem o problému s tím klepáním předního kola - prodavač nám dal podložku origoš peg perego, že výrobce počítá s tím, že si kočík sedne, a že nějaká podložka by se dala sehnat i v železářství, tak jsem ráda, že manžel do toho obchodu šel, ten majitel je sice dost arogantní, ale přes údržbu kočárů machr, umí poradit

pikusa
14. dub 2010

Taky mám pláštěnku na fest,ale jak se natáhne,už je to v poho...

nika
14. dub 2010

holky ahojki tak já pořídila pláštěnu na kočárek šitou jednou firmou (ne emitex) ale prostě šije paní a dodává do dětských obchodů a je šitá teda na kočárek - tuším atlantis a je dobá, kryje i boky a neprší do košíku.a stála 200,-

já mám zase problé co jsem dali sporťák že se mi nechce kočár při vytažení z auta, a odjištění rozložit, musím mu sílou pomáhat, děs. nemát eněkdo radu 🙂

monas
14. dub 2010

všem díky za rady🙂!!!! Je to fajn, že se má člověk kam obrátit🙂
S rozkládáním neporadím, máme Sharana a kočárek jsme zatím skládali jen jednou, jinak převážíve rozložený...

pralinka25
15. dub 2010

ahojte.
aku pouzivate sietku proti hmyzu? ma niekto tu odiginal? da sa pouzit aj na navetu? dik 🙂

mar26
15. dub 2010

Ahoj holky,jaká pláštěnka vám pasuje na sportovní GT3? Jde i emitex tracking maxi? Nebo jen ta originální? Díky

pikusa
15. dub 2010

Mar,já nemám origoš,mám Emitex ale jestli tu jako píšeš už nevím.....a jde na sporták
Pralinko,nepoužívala jsem....

evatk
16. dub 2010

mar mám emitex tracking maxi, je tam ale dost natěsno, že už nemůžu mít na rukojeti tašku schovanou pod pláštěnkou, aspoň co si pamatuju, jak sme to zkoušeli loni na podzim ještě před porodem, sporťák začnem používat až v květnu, tak teprve pak to prubnu znovu

evatk
16. dub 2010

mar a teďka jsem mrkla na eshopy a mají nově v nabídce pláštěnku tracking trojkolka, kde se píše, že ta je pro větší trojkolky a ta maxi že je pro měnší trojkolky

82katka
18. dub 2010

Ahojky holky, chtěla jsme zeptat, stále prodávám korbičku za 3000,-kč nejdřív poptávka velká, když jsme ji ješte neprodávala a ted mrtvo..nevíte kde ji ještě prodat? bazos, sbazar mmb mám , ale prostě nic, přitom je fakt jako nová, ještě rok v záruce ... 😅
btw - pláštěnky ty maxi mám a prodávám (195,-Kč), můžu zkusit, jestli pasuje na gt3 jestli chcete 😎
Jinak kdyby jste o někom věděli, kdo by měl o korbičku zájem, budu vděčná 😉
Přeji krásnou neděli 🙂
www.sweetbaby.cz - Katka

82katka
18. dub 2010

Hated koukám že jsem vložila www a nesmí se to, dá se příspěvek někde editovat, abyxch to smazala?
Díky za rady.. 😕

lucenek
18. dub 2010

katko edotovat sama svoje příspěvky nemůžeš, prď na to...leda že bys klikla na ten vykřičník a admin to smaže a ještě ti nadá 😀
s korbou neporadím holt kdybys měla lavandu 😵 😵 😵 😵 😵 ...beru

82katka
18. dub 2010

Luci - děkuji, no snad mi adminy nevynadají, už jsme si udělala placenou reklamu zde, tak snad to přebijí penízky 😀
Lavandu bohužel nemám 😒
A ještě se tu někdo ptal na vložky do kočárku, taky mám od Aesthetic a super ! (též prodávám 😵 )

lucenek
18. dub 2010

já si počkám na lavandu z druhé ruky nebo koupím novou uvidíme

pikusa
18. dub 2010

Ahojík.......
Lavanda je úžasnááááááááááááááá 🙂

lucenek
18. dub 2010

pikus že? 😵 a ta taška takejc..jen nevim esli bych ji užila mám emitex univak a naprosto vyhovuje

lucenek
18. dub 2010

no hele 😵 😵 😵

lucenek
18. dub 2010

tak znova

82katka
18. dub 2010

tak jsme ojukla tu vaši lavandu a musím vám dát za pravdu - je krásnááá 😉
i když na holčičku bych si já asi ted vybrala spíš třeba tu červenou nebo tu vínovo béžovou , tak se mi taky moc líbí, a koukám, že jsou i zase hezčí než lonská kolekce... 🙂

82katka
18. dub 2010

ledvinku mám doma taky origoš zabalenou a nepoužívám..na nás moc malá 😅 , mám tašku na rukojet od PP taky v titan barvě - když už tak už 😅

lucenek
18. dub 2010

jj kdo ví jaké budou následující rok, mě stejně se nejvíc líbí ta lavanda...přijde mi při troše štěstí i neutrální 😀

lucenek
18. dub 2010

ledvinku mám, na klíče sušenky, mám tam i wd40 a ve stojáku pitíčko, a na rukojeti ten emitex univak tam mám deku plíny, ubrousky pumpičku 😉

pikusa
18. dub 2010

No navetta je dokonalá.....už kvuli tomu musíme mít mimi 🙂
ledvinku vozím pořád,tašku jen někdy,ale nemám origoš.

lucenek
18. dub 2010

pikus ty jsi gt užiješ ještě min rok...já užasi ee ☹

pikusa
18. dub 2010

To užiju,doufám,že se nám zřeba nějak neporouchá....
a ty užiješ na další 😀

hanulka190
18. dub 2010

Ahojky, potřebuju poradit, jakou máte pláštěnku na navettu- origoš nebo nějakou univerzální, kupuju teď korbičku a paní k ní pláštěnku nemá ☹

pikusa
18. dub 2010

Hanulko,máme většina tu Emitex myslím XXL.....já už si to nepamatuju.....
ale origoš asi nemá nikdo 😀

lante
18. dub 2010

na Navettu je originál? Ja som kupovala novú a nebola k Navette, iba ku šporťáku.

evatk
18. dub 2010

hanulko podle toho, co mi psali loni z eshopu slune-cz.cz, na navettu pasuje pláštěnka emitex Exklusive MAXI

hanulka190
18. dub 2010

Holky, tak děkuju, moc jste mi pomohly 😉