Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

evatk
29. dub 2010

my máme taky tšku z dm

kacka.l
29. dub 2010

ORIGOŠ A SUPER. NEDÁ SE SROVNAT.

paxies
29. dub 2010

Tašku mám od PP a přijde mi dobrá, ale ještě ji nemám odzkoušenou v praxi 🙂

marketka.27
29. dub 2010

Origoš, dokoupenou, story o tom, jak jsem sháněla tašku, už jsem tu psala.
Co se týká té barvy, raději jsem ji už včera neporovnávala. Za denního světla to podle mne není vidět. Teda já už to teď vidím, ale kdo to neví, tak si toho nemůže všimnout. Takže si musím dávat pozor, abych chodila s Plikem jen za světla, když na něm budu mít nánožník z GT3 😀

lucy.l
29. dub 2010

já jsem si jednoho dne oblíbila zelenou koženou kabelu ve ktré manžel koupil heinekena a vůzím tu 🙂
Ale ta z DM je taky super a mám ještě černou od emitexu jo a 8,80kg nemá ani moje malá v 9m 🙂)))

svoja
29. dub 2010

diky za rady🙂 vyzkousime.....takze nez nacvaknu navettu tak dat na misto kde jsou zadicka houbicku rikate.....

svoja
29. dub 2010

tasku mame emitex cernou

nase mala vazi sedm a pul kila v necelych peti mesicich🙂

kacka.l
29. dub 2010

Market, víš co mě napadlo, já mám taky tašku jakoby troškujinou, ono je to tím, jak si dáš tu látku, ona hází trošičku odlesky, když to dopasuješ, že budeš mít ten matroš jakoby jedním směrem(ty kostičky)tak to bude stejné. 🙂

marketka.27
29. dub 2010

kacko, točila jsem s tím včera jak debil, není to položením látky, je to prostě jiný odstín. Ale už jsem to rozdýchala, hlavně,ž e to není vidět za denního světla. A jdu pro tašku, jsem zvědavá😉

marketka.27
29. dub 2010

Takže taška je taky žlutá. Asi to ale fakt není nijak do očí bijící, když s ní už tak dlouho chodím a ničeho jsem si nevšimla 😉

marketka.27
30. dub 2010

Ahojky, kdo máte máte autosedačku Primo Viaggio Tri-Fix, jak dlouho jste v ní mrňouse vozili? Je na ní uvedeno, že je do 13 kg. A teď jedna známá platila mastnou pokutu za to, že dítěti přesahovaly z vajíčka nohy a to zdaleka nemá ani 10 kg. Sice má jinou sedačku, ale velikostně to bude nastejno. Takže mi začíná vrtat hlavou, jak může být naše autosedačka vhodná pro dítě do 13 kil.

lucenek
30. dub 2010

market nohy čouhat můžou bych se odvolala to si nesmí dovolit 😠

lucenek
30. dub 2010

nesmí čouhat hlava ten polič byl asi kokot

kacka.l
30. dub 2010

Tchán je policajt a vím, že nesmí čouhat hlava, nohy můžou, nebo je jakomáme těm dětem upilovat???Vždyť v některých by snad nevešli ani z porodnice. To byl teda idiot. Já bych se hádala, siceby mi našli třeba něco jiného, ale už by to mělo smysl.
Holky jak se srazíkem???My teď nemocníme? Tak počkáte ne mě???

lucenek
30. dub 2010

kačí přesně už by to hádání se mělo smysl...týjo to je něco na mě 😝
srazík esli se vůbec někdy domluvíme 😀 😀 😀

pikusa
30. dub 2010

Ahojík...
teda pokutu za nohy????to snad ne.....
mates byl ve vajíčku asi do 10 měsíců.....no váhově by tam mohl mnohem dřív 😀

marketka.27
30. dub 2010

No pokutu platila na SVK, ale uozorňovali ji na to i policajti u nás nějak předtím.Docela mě to vyděsilo, zkásli je o 200 eur. kacka.l, máš bojový úkol zapojit tchána, ať to prověří 😀 😀 😀

svoja
30. dub 2010

Ahoj holky,
asi si o me budete myslet, ze jsem uplny debil, ale....dnes jsem jela autem s barunkou sedacku jsem dala za spolujezdce, samozrejme zady. bez baze, protoze jsem nejela nasim autem. pas, kterej davam sobe pres klin jsem dala ji pres klin a ten delsi pres zada. nakonec jsem zaprela madlo. pas vysel tak tak, docela na silu jsem to zapinala. prisla me ta sedacka ale takova posazena, ze barunka mela celou cestu hlavicku ve vzduchu a ne oprenou o operadlo. tak nevim, jestli to delala naschval nebo jsem ji tam dala proste blbe. mam sto chuti prestat jezdit autem. mmch, vadi hodne, kdyz pokud pojedu s bazi, tak dapnu pasem jen bazi a sedacku zapru o sedadlo?

kacka.l
30. dub 2010

Svoja, nedělala jsi nic špatně, mě to bez báze taky nešlo jinak, ale s bází pohodička. Přiznám se, že jsem tak taky někdy jezdila, bez toho přehození za zády. 😝

pikusa
30. dub 2010

Svoja,pokud jedeš s bázé,stejně přes sedačku přetáhneš pás a pak madlo....
asi máte v autě kratší pásy.

svoja
30. dub 2010

Holky, takhle??? Byla tam tak postavena, ze Bara mela zvedlou hlavicku. Ale vestou zpatky jsem ji vic podsekla jakoby a to uz lezela- jen me to ten pas teda nedovolil moc. Zitra mame jet nasim autem a ja se bojim, ze to s tou bazi proste nezapnu. Samotnou bazi jo, ale ze uz tu sedacku neobejmu pasem.

marketka.27
30. dub 2010

svoja takhle ne, ale jak říkáš, že cestou zpátky jsi to už upravila, to bude asi ono. Já mám pod sedačkou stočené dva ručníky, aby byla jako vodorovně. Myslím, že to je tak popsáno a nakresleno i v návodu, tak nakoukni. Bázi nemám, tak nevím.

kacka.l
1. kvě 2010

Svoja s tou bází to uděláš skoro stejně, jen to , co má přes bříško bude v bázi, tu bázi postavíš těma modrýma blíže k sedačce.nacvakneš jí. A pak jen vedeš stejně těn pás jako teď za sedačkou. Já pořád nechápu, jak ti to nemůže vyjít, když s bází je to logicky vedeno níže, nespotřebuješ tolik pásu a pak jen přetáhneš,právě kvůli krátkým pásům si lidi dokupují. Tak to pak nafot s bází a my poradíme.. 😀

kacka.l
1. kvě 2010

Jo a když je to s bází, tak přes bříško miminka už se ten pás nevede, ale to jsi asi pochopila. 🙂

svoja
1. kvě 2010

jo...ja uz si pripadam jako uplnej debil🙂

dik🙂

pikusa
1. kvě 2010

Svoja....ještě pár pokusů a bude to dobře 😀 😀

svoja
1. kvě 2010

Tak abych zavrsila svoji hvezdnou karieru zde na diskuzi, pridavam fotky s bazi. Pas nam teda prehodit vubec nesel, proste je kratkej. Jde to ale prepasat, kdyz se to slozite navlika- manzel navlikal, ja jsem to ani poradne nevidela.

pikusa
1. kvě 2010

Svoja.....tleskající smajlík............ 😀 😀

svoja
1. kvě 2010

PIK pockej, delas si ze me srandu?🙂...no tak jestli to je tak jak to ma byt, tak my musime jezdit bud bez pasu pres sedacku, nebo ho veeeelmi slozite pretahovat....

kacka.l
1. kvě 2010

Svoji, ale mi se zdá, že ten bás, co dáváš do báze nemáš napnutý. Tam na to páse, je takové jakoby mini kolečko, musíš to napnout úplně hned od začátku. Jinak je to fakt obtížné. JInak fakt nevím, nechápu, že bez báze to upoutáš,ale s ní ne. 😕 😉 🙂