Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

marketka.27
6. čer 2010

Ty jo Pikus, to mi vůbec nedošlo 😕 S autosedačkou. To je teď asi složité, odmontovat sporťák a nacvaknout sedačku, že? Nejde to jak na Plikáč třeba ? JJ, Plikáč jsme si vybojovala. nový.

pikusa
6. čer 2010

Ono to jde....přes potah se dají vytáhnout ty šedé "nacvakáváky" 🙂 ale já už jsem matese přendavala....
Na pliko to jde jak???

marketka.27
6. čer 2010

Zřejmě stejně. Taky ty úchyty protáhneš potahem. Dala se tak nasadit i Navetta. Ne, že bych chtěla na sporťáku vozit Navettu 😀DD

pikusa
6. čer 2010

A proč?????můžeš 😀
no tak to je asi stejné....

marketka.27
6. čer 2010

😀

pikusa
6. čer 2010

Tak pak dej fotečku,jak se vozíte 😉

marketka.27
6. čer 2010

Jasan. Teď zvažuju tu šitou vložku, jestli to zmákneme sami nebo si ji mám objednat.

pikusa
6. čer 2010

Jestli umíš šít,zmákneš to sama si myslím....já jsem "nešicí tip" 😀

marketka.27
6. čer 2010

Spíš zaúkoluju mamku, jen nevím, jestli jí to na dálku dokážu vysvětlit a dobře změřit🙂

luckamb
6. čer 2010

Ahoj holky,
dneska jsem viděla kočárek Peg Peregó GT3, ten kočárek mě nadchnul, tím jak funguje, jak je stabilní atd.... s jiným je to fakt nebe a dudy, ale pořád mě odrazuje ta minikorbička. Mám do toho jít a nebo do toho mám jít bez obav?

marketka.27
6. čer 2010

Minikorbička😲? Podle mne je jedna z největších .... Dnes jsme dali malou teprve do sporťáku, má přesně 9 měsíců. A to jen proto, že se bojím, aby nevypadla, protože je to živel, jinak se tam v pohodě vejde i teď.

luckamb
6. čer 2010

market: fakt?? čtu i tady na diskuzi že už děti dávali na 3 ěměsících do sporťáku a to bych jako moc nechtěla a na internetu píšou, že má jen 32 cm na šířku a u ostatních značek je to kolem 40 com, což je 8cm rozdíl a to je dost. Takže se toho bojím. A přece jen je to dost peněz. Je fakt, že to je jediné co mě odrazuje.

zazalienka
6. čer 2010

luckamb, ja som z tých, čo som bola "donútená" dať Miška v 3 mesiacoch do šporťáku, lebo sa proste do navetty nevliezol.. nožičky a hlavičku mal opreté o vaničku.. teraz má 4 a pol mesiaca, 8700 g a 70 cm.. takže sa ani nečudujem.. tiež by som bola radšej mala dlhšiu dobu bábätko malinké, ale rýchlo nám rastie..

marketka.27
6. čer 2010

zaza, naše Karin má cca 9kg teď 😀
Lucko, nevím, jaké ostatní značky máš na mysli, ale každopádně si to jdi prohlédnout do obchodu, jediná korba, která mi připadala větší než Navetta, je taky PP, ale typ z hlavy nevím, ta byla fakt obrovská. Ostatní kočárky mi připadají naopak o hodně menší. Ty rozměry na internetu můžou být docela zavádějící (vnitřní, vnější ...)
Karin mi zatím do korby v pohodě vejde i s fusakem Lodger Bunker. Kdybych se nebála, že vypadne, tak ji tam klidně ještě měsíc nechám.

luckamb
6. čer 2010

marktet: dneska jsme obešli mraky krámů a viděla jsem asi milion kočárků. :-d Ale chtěla jsem slyšet i názor mamin, abych nevyhodila tolik peněz za něco, co bude k ničemu.
Je fakt že naše Karolína asi taky nemá být po kom veliká. Každopádně teda koukám, že ho v podstatě obě doporučujete. Tak děkuji za rady.

nika
7. čer 2010

luckamb já taky doporučuji, ikdyž já Navettu tak neřešila, když jsem hledala kočárek šlo mi více o sporťák a jeho velkost s pohodlí pro mimčo a v tom je dle mého GT3 nejluxusnější, v obchodě jsem tehdy s metrem měřili a měřili a některé sporťáky mají v neužší části i jen 29 cm. hodně málo.

my v Navettě byli do 5,5 měsíce a v pohodě, si by se vešla ale neviděla a byla protivná. od té doby jsem ve sporťáku, je to o zvyku. vzhledem k tomu že jde sporťák do lehu je to fuk.
mmt u nás jezdí jedna maminka od narození se sporťákem boudu přehozenou a mimi ve vložené tašce 🙂

pikusa
7. čer 2010

Luckamb.....Mates je taky obřík a v Navettě vydržel do konce 7.měsíce.....a i s fusakem....
Market.....nevím,můžu ti to obkreslit a poslat aspon budeš tak nějak vědět.... 😉

kacka.l
7. čer 2010

Souhlas, pokud koupíš fusak třeba aesthetic, tak se ti v pohodě vleze do půl roku. my jsme přesedlali taky tak kolem 6tého. měsíce, protože jednak chtěl vidět ven a jednak s emitexovým fusakem tam byl jak sardinka. 🙂 A korbička je opravdu velká, ona tak nevypadá, ale myslím, že je dost prostorná.

luca30
7. čer 2010

Ahoj holky nevíte teda některá zda peg perego pliko a AT4 jsou rozměrově stejné jak GT3 jestli teda u té paní můžu objednat tu vložku nebo ne?? děkuji

marketka.27
7. čer 2010

Pikus, tak to bys byla mooooc hodná🙂

luckamb
7. čer 2010

Holky moc vám děkuju, už jsem se tada rozhodla, že do něj půjdu. Jen jsem holt potřebovala slyšet rady ostatních maminek, které s ním mají zkušenosti a nejen dát na to že se mi líbil v krámě. Díky moc. 😉

marketka.27
7. čer 2010

luca, nevím, změřím ti to, ale myslím, že si u ní můžeš objednat vložku přímo do Plika, holky si tam tu vložku taky kupovaly a nemají GT3, ale jiné kočárky a golfky Pliko.

luca30
7. čer 2010

market mě se právě líbí, že paní má pěkné motivy látek s obrázkama i když až na tom bude dítě sedět tak to nebude tak vidět.. 😀

kacka.l
7. čer 2010

Já myslím, že ano, ale když tak jí to přeměříš. Holky vy dáváte tu vložku až jakoby pod ty pásy? nebo ji máte na něm? Já dávám pod to, a mám pocit, že mohla být více vykouslá. Ale je super, v tomhle počasí, se na by se na těch kočárových látkách upekl, takhle hajá na bavlně. 😀

kacka.l
7. čer 2010

Holky to Vám děti ještě spí???Bruník už si dává druhé kolo, vstává pravidleně kolem 5. 😠 😠 ☹

luckamb
7. čer 2010

jaký vložky???? Všechno mě zajímá 😀

marketka.27
7. čer 2010

U nás se spalo do sedmi, ale umí chrnět i do půl deváté 😉

Luca, co se týká pásů, tak je Pliko a i GT3 stejné, ale délka sedáku je u GT3 větší- Ale nevím, jak ty vložky vypadají, jestli je jen pod zadkem, nebo i pod nohama. Pokud je jen pod zadkem, tak je to úplně jedno

luca30
7. čer 2010

Děkuji zkusím paní napsat a přeměřit jí to...

pikusa
7. čer 2010

Luco,paní bude jistě vědět....
a že spí?????haha vstává v 5,ted taky jede druhé kolo,na balkoně v kočárku...
Luckamb......tyto vložky....mám oboustranou a k tomu i tašku....
Market....tak snad nezapomenu,kdyžtak do mě kopni přes IP 🙂
Holky,nemůžu si pomoct,ale stejně nová navetta XL mi přijde užší...... 😒

zazalienka
7. čer 2010

ja som tež kupovala navettu kvôli tomu že bola zo všetkých najväčšia.. kočíky od casualplay, x-lander - všetko boli oveľa menšie.. jednoznačne navetta bola najväčšia.. a to sme chodili s metrom a merali vaničky po obchodoch..