Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
23. črc 2011

pavli tak já si nedělám iluze, že bude takhle hodná pořád, ale zatím si to užívám 😀

dominika já prodala gt3 nedávno, v barvě java, navettu prodávám na českém mmb (mám barvu red step, což se ti asi pro kluka nebude moc líbit) a vajíčko i s isofixem budu prodávat někdy do konce prázdnin, taky barva java...

mě osobně než ta oranžová by se víc líbilo cedro a na mmb jsem nějaké viděla...

lucenek
23. črc 2011

holky,já se tak těším až budu těhotnět 😵 😵 😵 a vozit pak....z té wave ucvrkávám furt ještě že je vypraná a ve vaku na skříni furt očučuju barvičku

lipetra
24. črc 2011

Ahojky holky rozhoduji se mezi Peg Perego GT3 a Quinny Speedi, ktery myslite ze je lepsi? 🙂 Furt nevim ktery. Jsme rozhodnuty urcite pro trikolku, ale nekdo me odrazuje od Perega a nekdo od Quinny...

ivett
24. črc 2011

tak z těchto dvou bych brala určitě gt3

pikusa
24. črc 2011

@lipetra peg perego 😵

valentinuska
24. črc 2011

@lipetra pokud už vybíráš z těchto, tak stoprocentně peg perego ... osobně mi přijde, že srovnáváš kočárky trochu jiné kategorie 😉

tilly
24. črc 2011

@lipetra ak pockas este tyzden, tak ti poradim... teraz mam speedi a zajtra si idem po gt3... tyzden pojazdim a napisem... 😉 zatial len teoreticky speedi je lahsi a lepsie sa sklada, je skladnejsi, gt3 je masivnejsi a asi aj stabilnejsi, speedi ma sirsie sedenie, ale kratsiu opierku chrbta, gt je uzavretejsi, do speeda nafuka, gt ma krajsi dizajn a ladvinka je super... viac az pouzivanim 😉

lovacska
24. črc 2011

@tilly aku farbu si vybrala?Vydím,že si mala vela kočíkov,prečo si sa rozhodla aj GT3-ku vyskušať? 🙂

mpavlinka
24. črc 2011

@tilly já si nemůžu pomoct, ale gété dle mne stabilní moc není. S Navettou vůbec ne, jako sporťák je to lepší. Daleko stabilnější je třeba to Jané Reverse. To Quinny je na tom hůř než Gété jo? Tak to bych ho tedy nechtěla 😀

lulcca
24. črc 2011

Ahoj, sestřenice vychovala na GT3 2 děti bez jakýchkoli problémů, jak technických tak i jiných, mockrát jsem s ním jela a je bezvadnej, stabilní a bytelnej. Ted jsem taky těhotná a rozhodavala jsem se mezi ním a Jané slalom- ten když jsem vyděla a ošahala si ho, tak je podle GT3 jak kočárek pro panenky, takže já mám jasno. 🙂

lipetra
25. črc 2011

@ivett 🙂

lipetra
25. črc 2011

@pikusa Děkuji 🙂

lipetra
25. črc 2011

@valentinuska tak nemam zkusenosti s kocarky, tak se ptam, nejde mi o kategorii, ale o kvalitu 😀

lipetra
25. črc 2011

@tilly Tak mi pak napis sve zkusenosti s cim byla vetsi spokojenost, ono kazde ma asi svoje 🙂

kacka.l
25. črc 2011

@lipetra Měla jsem speedi i gt3. Na speedim nevidím jediný klad kromě lehkosti a ovladatelnosti.Sed u sporťáku je strašný, kamarádka ho pořád reguluje nějakou ledvinkou...malý ho měl jen na spaní, takže sed jsem neřešila...jo a děsně se v něm potil.. co si tam připla, fouká do něj, je moc otevřený. Jinak je to taky fajn kočárek, ale gt3 je podle mě lepší!!
Holky ani to sem nemůžu psát, momentálně mám city elite ...a kam se všechny kočáry hrabou...

kacka.l
25. črc 2011

.

lucenek
25. črc 2011

taky jsme měla tu čest mít jak quinny tak gt3 a rozhodně gt3, ale neskládám často, je teda robusnější

lucenek
25. črc 2011

@kacka.l se poseru z tebe ukaž ho

kacka.l
25. črc 2011

Lucenku...ta Vřesina nám asi ani nevyjde,co???Počasko pořád na ....

lucenek
25. črc 2011

tak jsme si ho našla čéče vypoadá gut hlavně ta překlápěcí střecha. akolik váží?

lucenek
25. črc 2011

@kacka.l asi ne bobenko..ale ještě máme na to srpen 😀

lipetra
25. črc 2011

@kacka.l no ja uz asi mam viteze PP GT3🙂
Ten city elite ma pekny design, ale jinak nic moc🙂

kacka.l
25. črc 2011

Však jo, taky myslím na srpen. A psala jsi..Hany už má práci???No super ne!!!A co Sárula. do školky ti ji přece nevzali??Nebo někde jo??

lucenek
25. črc 2011

@kacka.l Hany maká v rádiu zase moderuje má prime time 19-23hod takže paráda, Sáru vzali do školky tam, kam jsme chtěla prvotně, u Avíza v parku...a od září má i druhou práci od 6-14.30 takže bude stíhat vyzvedávat malou a já na 7hod ji budu stíhat vodit.....a prachy se hodí že, gor ty dva roky se žilo z ruky do huby..tak je třeba vymalovat natřít tot, tamto, vynit dost věcí..takže snad už bude dobře

kacka.l
25. črc 2011

Lucenku a v jakém???Si ho poslechnu, no to je paráda...

lucenek
25. črc 2011

@kacka.l www.casrock.cz asi to nebude tvoje krevní skupina, moje teda není radši jsme poslouchala, když byl na Orionu a mě l večer pod hvězdami...

kacka.l
25. črc 2011

Neboj, to zvládnu, rock můžu...nebo mysíš, že ujíždím na dechovce???? 😀 I když jak jsem Káju nesnášela, teď si ho ráda poslechnu... Sice nějaké AC/DC je už moc, ale normoš rock miluju. .-) Tak až tam bude, tak písni...Nebo tam je každý den???To asi ne. Jdu...dneska přijede sestřenka s tříletým chlapečkem, má od narození těžkou DMO, takže si vždycky uvědomím, co to je zdravé dítě.

lucenek
25. črc 2011

@kacka.l jj každý den po-pá 19-23h pravidelně
tak to chápu...taky někdy zapomínám dokud o něčem podobném neslyším....

ivett
25. črc 2011

kacka ty jsi kočárkový maniak 😀

pikusa
25. črc 2011

@kacka.l já vím,že ho máš...z e-mimina 😀
ale je opravdu boží.....dej sem ještě nějaké fotky.....být Mates menší a kočárkový,chci ho hned 😀