Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

magalie
26. říj 2010

@kacka.l Ježíš, Kačko, díky!!! Už jsem tam psala... A kočárkové šílenství začíná 😀 😀 😀

pikusa
26. říj 2010

Ahoj holky....
hlásím návrat z Londýna 😀
a zase se budu zapojovat 😀 😀 😀

magalie
26. říj 2010

@pikusa ahoj Piku, vítáme tě zpátky 🙂 Jak bylo? Povídej, přeháněj!

lodgermaniacka
26. říj 2010

Ahojte, tak som si konečne splnila sen a mam aj ja gt3, javu, kamoškina znama ju chvilku používala a rozhodla sa kupiť iny, tak som sice nie za super cenu, ale lepšiu ako v obchode nakoniec kupila 🙂 baby, potrebujem ale radu, neviem ako odaretovať predne koleso-dufam že to ide, lebo ak nie, tak sa mi zle kočikuje a ako sa pripina ta ladvinka na kočík? viem že nejak na ručku, ale neviem ako..dakujem 🙂

lodgermaniacka
26. říj 2010

aha, ešte niečo, pisali ste niečo, že treba čistiť a premazavať asi kolesa, viete mi len v rýchlosti poradiť ako a čím, zatial nevrzga.

pikusa
26. říj 2010

@magalie měla jsem se super....napíšu až bude víc času ju???? 🙂
@lodgermaniacka když stojíš za kočárkem,po levé straně tam,kde je takové to držátko a kde zároven končí madlo je kolečko....tak tam 😉

lodgermaniacka
26. říj 2010

@pikusa dakujeeem 😉 dufam že to najdem 😀 ja som total antitechnicky typ

pikusa
26. říj 2010

@lodgermaniacka toto musíš najít 😀

kacka.l
26. říj 2010

Piku ahoj!!!Taky jsem zvědavá, a klidně se neboj i fotek. 🙂 🙂

Lodger, ledvinku přicvakceš jen na rukojeť.A kolečko najdeš!!

lucenek
26. říj 2010

@kalerat na boudě u lemu je zips 😉

lucenek
26. říj 2010

kači co ten scuk?

kalerat
26. říj 2010

@lucenek já tam žádnej zip nemám 😕

magalie
27. říj 2010

Tak jsem včera ráno psala do toho Ok nákupu ohledně nových Gtček. Neodepsali a celý den nebrali telefon (zkoušela jsem to asi pětkrát) Tak nevím... nemáte s nimi někdo zkušenost? Tohle na mě moc dobře nepůsobí - kvůli případné reklamaci...

kacka.l
27. říj 2010

@magalie Magalie, já jim psala taky, je to kousek od nás. A odepsali mi dokonce 2x- jen se omlouvali, že odpisují tak pozdě, že mají frmol, ptala jsem se, jestli bude k vidění na jejich prodejně, protože ten béžový s emi moc líbí. A psali, že zatím jsou jen na objednávku, na prodejnu je brát zatím nebudou. Myslím, že jsou to spolehliví prodejci, toho bych se nebála.

Zip nemají kolekce 2010 a připne se to jen na ty druky na boku a přetáhne za rožek boudičky-nepřikrývá jí to. Stejně to bylo na síčku. 🙂

Už mi volalo PPL, dneska bude bouda, takže srazík 1.11?bude s gtčkem. 🙂 Lucenku, tak chceš to toho 2:11? protože mi vyhovuje více dopoledne, a ty se vyspíš. 🙂

kacka.l
27. říj 2010

Mag: a ještě, je všeobecně známo, že PP reklamace neuznává- teroreticky se ti nemá co pokazit.🙂 Když chceš kvůli reklamacím, tak bych si koupila asi přímo od Kenya, protože v rámci dobrého jména firmy podle mě vyreklamují těm, kdo u nich koupili, než nějakým partnersým obchodům, ale Ti to zase budou mít tak o 2OOO,- dražší.
Já jsem si ho na reklamaci posílala sama, protože firma, kde jsem si ho kupovala už skončila a komunikace perfektní.

kalerat
27. říj 2010

@kacka.l díky za info, vyzkouším to

Holky mám paní na koupi korbičky ke kočárku, který máme. Tak přemýšlím, že bych ji prodala, protože to zase není tak profláklý kočárek. Ale nevím co teď. Kupovat korbu? Nevím. Potřebovala bych nějakou hodně slušnou cenu, tak do 1800 kč,ale nemůžu nic najít. A abych malou vozila už ve sporťáku mi přijde brzo, že?

nika
27. říj 2010

@kalerat
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38766880&tab=2 akorát je trochu vyšisovaný, ach jo.
a co otočit sporťák a dát jen vloženou tašku tu pořídíš za lepší peníz okolo 1000 ta od emitexu.

škoda právě nedávno jsem prodala svou ☹

magalie
27. říj 2010

Tak béžovka je objednaná! Dovolala jsem se do OK nákupu a do týdne bych ji měla mít doma. Já se tááááááák těším!

kalerat
27. říj 2010

@nika na tu už jsem se dívala, ale právě mě odradila ta boudička.
Dík za tip na tu vložnou tašku, kouknu na to

@magalie gratuluji 🙂

ivett
27. říj 2010

jůůů magalie gratuluju, tak pak ji hlavně nafoť detailně a ukaž, jsem moc zvědavá... 😉

kacka.l
27. říj 2010

Já bych koupila tuhle nebo tuhle,sice o něco dražší, ale zase to stejně prodáš a asi lépe, než pak zelenou.
http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kocarky/inz...

http://www.annonce.cz/detail/Hlubokou-korbu-od-...

Nebo tu tašku, ale zase je fakt, že neorigoš, tam dost lítá a hlavně bys musela nějak zabezpečit ten zadek, já si tam šila zip. 🙂

kacka.l
27. říj 2010

Tak to bych brala tu bublinkovou, je za dobrou cenmu.

kalerat
27. říj 2010

@ivett na tu první jsem psala a paní to prodává kamarádce a tak neví, zda to jde na gt3
ta druhá prý na gt 3 nejde a ta třetí je už fuč

kalerat
27. říj 2010

@kacka.l no právě teď jsem nad tou vložnou taškou přemýšlela a nevím jak by tam držela

kacka.l
27. říj 2010

@kalerat origoš tam má ty popruhy, co připneš jakoby k pásům, tak ta je super, ale neorigoš tam držet nebude.

madalah
27. říj 2010

Maminky, prepáčte, že tak od témy, ale nemá niektorá z Vás na predaj tento senzačný kočík??? Iba šporťák, tak okolo 200 €.. V prípade, že áno, tak ma kontaktujte cez IP. Ďííík 🙂))

kalerat
27. říj 2010

@kacka.l a to origoš je ta Porte Enfant?

magalie
27. říj 2010

Líná huba holý neštěstí 🙂 Jsem ještě volala do Liberce, který mám za humny (na rozdíl od stříbra) a paní mi říkala, že budou až za dva týdny, že ještě nejsou u dovozce. Tak jsem jí řekla, že u dovozce už jsou od začátku týdne a některé eshopy už je mají v nabídce. Paní byla moc ochotná a slíbila, že zavolá do Práglu. A ejhle 🙂 Béžovka na mě bude už tenhle pátek čekat v Liberci! Tak jsem s omluvou objednávku v Oknákupu zrušila. Pak hned nafotím a šoupnu sem... Holky, to je bezva představa, že budu jedna z prvních, co ten kočár budou mít... 😅