Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
5. pro 2010

@lucenek to je dobře...to musí být šílený

lucenek
5. pro 2010

@pikusa jj tfuj tfuj nechci ani za boha

pikusa
5. pro 2010

@lucenek to věřím

verusa22
5. pro 2010

@lucenek mazec....musíš už být zběhlá ve všem co🙂taky by jsem někdy chtěla tohle dělat....nebo aspoň být na JIP či ARO.... přeji ať se ti dětské katastrofy vyhýbají obloukem!!!!!

sevzuz
5. pro 2010

@kacka.l
@lucenek
baby Vy mate odskusanych vela kocikov, chcem skusit nieco nove a hlavne napriek tomu ze PP GT3 je NADHERNY A UZASNY chcela by som nieco skladnejsie a hlavne nieco kde je polohovacia autosedacka. vzhladom k tomu, ze chceme druhe mimi tak by som sa potrebovala presuvat casto autom k nasim a do kufra sa nam zmesti len ppodvozok a vanicku brat do vnutra uz sa ja alebo mm nezmestime:-/
no a najprv som mala vybrane brio go hlavne kvoli otocnej sedacke a skladnosti, ale nepacilo sa v nom malemu lebo v sportaku je straaasne vysoko madlo a teraz mam zaujemkynu na GT3 a chcem Jane slalom, len sa veeeelmi bojim, ze to nebude take faro ako nase uzasne GT3.
Prosim si nejaku radu 😅
Este rozmyslam ze GT3 uz nepojde tak velmi dolu tak by som mohla teoreticky este pockat s predajom a potom predat a kupit mozno novsi model, Alebo by mohli v Peregu zacat vyrabat polohovaciu autosedacku 😖

lucenek
5. pro 2010

@sevzuz no toť otázka do budoucna je pro pohodlí prcka absolutně nej....
jak jsi psalal britax má ještě Romer be safer....něco mezi korbou a sedačkou s homologací na autopřepravu tudíž by ti stačilo ta a klikat jen na podvozek, což asi asi nebude vzhledem ke sporťáku to pravé ořechové
janečko lůžko matrix pro taky alá korbosedačka s homologací, s kšírama.. podvozek není tak bytelný a mohl by se vlézt, ale u sportáku to polohování zad a kotoučová brzda...častý nešvar janeček
Já osobně bych nekoupila ani jednu z možností a vždy měla sedačku, korbu....zvlášť.Mít to dokupy k ušetření místa....já jsme srab....kupuju nejdražší sedačky do auta byť stojej majlant, život prcka mi za to stojí a pokud budete jezdit, bez debat je nej sedačka zvlášť.
polohovací vajco neexistuje a ani existovat nebude, konstrukčně to není ani dle mě možné k zachování bezpečnosti dítěte.Jak víme hlava je nejtěžší a odstředivé síly zrádné.
ještě k podvozku, šla bych do quinny speedy, je o kilčo lkehčí není tak masivní a to přední kolco se dá podaretovat pod podvozek, což u GT nejde, sporťák jde téměř do lehu a je prostorý, ale musela jsem kupovat podložky sám o sobě je holý, moc otevřený...ale kdybych měla řešit takto tak :

koupim podvozek quiny speedy, autosedačku maxi cosi a korba by se vlezla vedle podvozku, není tak vysoká a podvozek jde do luxusní placky.
a GT bych si nechala
😀 ty speedy seženeš už za 3500 😉

sevzuz
6. pro 2010

@lucenek ne britax ale brio go🙂

kacka.l
6. pro 2010

Nebo si jen dokup tak za 1000 podvozek caravel, já jsem to tak měla do auta taky a bylo to naprosto boží, vleze se tam i s korbou nebo jen naklikneš sedačku.
Nebo si kup jané slalom a korbu matrix- to je korbosedačka.Ale mám právě pocit, že většinou ty korbosedačky nvycházejí dost dobře v testech. Takže moc firem ji asi nechce dělat.
Myslím, že i jančko je super kočár, sice na něj nadávají, že je malý. Vedle PP asi jo, ale jízdní vlastnosti budou podobné.

kacka.l
6. pro 2010

Holky vy v noci nespíte???? 😀 😀 😀 😀 😝

pikusa
6. pro 2010

@kacka.l ne asi nespěj vid 😀

kacka.l
6. pro 2010

Asi ne. 😉 Piku a ty jsi taky úča??

pikusa
6. pro 2010

@kacka.l no mám jen střední pedák,ale 10 let jsem učila na 1.stupni na základce

kacka.l
6. pro 2010

Tak to jako já. 🙂

pikusa
6. pro 2010

@kacka.l nekecej,fakt???? 😀

lucenek
6. pro 2010

@kacka.l css spala bych až bych bečela ale noční je noční....

@sevzuz tak brio go je fakt futurum kočár...to radši ten britax ale ty korbo sedačky nebrat.....

pikusa
6. pro 2010

Holky....tvořím.....

kacka.l
6. pro 2010

Piku to je kráásné. Nedáš sem odkaz na www? Děkuji. Já jsem plánovala pro rodiče kalendáře, ale tím, že je druhý noťas v prdeli- tak nemám žádné fotky. 😖

pikusa
6. pro 2010

@kacka.l
http://www.loonapix.com/cz/
tady a hraj si

@lucenek mám balík z Tchiba a fusak je nějakej malej

lucenek
6. pro 2010

@pikusa jo? mě ještě nedošel......

pikusa
6. pro 2010

@lucenek ted tady bylo auto....a ani nevolal 😠

lucenek
6. pro 2010

hmmmm kámošce prej ho poslali zpět do tchiba taky nevolali......já jim brnknu co kuva jako je

pikusa
6. pro 2010

@lucenek hele PPL volá hned ráno a tady ten nic 😠

lucenek
6. pro 2010

@pikusa mám dnes příchod a uskadnění do depa, tak počítám zítra tu bude...ale pro sichr jim zavolám

pikusa
6. pro 2010
luca30
6. pro 2010

ahoj holky já to taky tak měla a na tom gls mi řekli, že nemají povinnost mi volat, tak jim říkám, a to jako mám být celý týden doma, když nevím kdy mi ten balík dovezete, prý ho mám uložený na depu v Brně což je od nás 40 km a mám si pro něj přijet, to říkal ten řidič manželovi, nenechala jsem mu doma hotovost, tak jsem jim volala a paní to tam napsala, aby mi to druhý den dovezli znova...mě to vezli nadvakrát dvě velikosti, v pátek jsem doma byla a mu říkám, že mi nikdo nevolal a on mi do očí říká, že mi volal 3x, přitom na telefoně žádný zmeškaný hovor a na krabici správné číslo tak nevím kam volal....
pak jsem ve schránce našla ten lístek a z druhý strany bylo asi číslo na toho řidiče, ale to už jsem mezitím volala jim do gls...

pikusa
6. pro 2010

Tak GLS služby na prd

lucenek
6. pro 2010

no uvidíme...fakt kokoti
jdu ještě chrápat mám před sebou další noční

luca30
6. pro 2010

@pikusa no zlatý ppl ( to volá ráno ) a nebo pošta, že to dají našim a nebo to pak mám na poště uloženo a můžu proto skočit odpo...ono jako tchibo napíše, že bude doručeno do 2-3 dnů nebo jak jsem to měla v emailu a pak to ani nesouhlasí, dlouho jsem ani neměla ten balík v hledači gls...no ale nakonec balíky dorazily 😀

magalie
6. pro 2010

Ahoj holky 🙂 dlouho jsem se neozvala, ale pravidelně vás tu čtu! Malá byla opět nemocná, čtrnáctidenní rýma s odsáváním, teď slyší vysavač a řve, takže luxuju jen, když je manžel doma, aby byl u ní.
Nevíte, co je s Ivett? Už by to měla mít za sebou, ne? Myslím, že měla termín na konec listopadu?