Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
30. zář 2009

Niki, díky, vidím, že už o máš za pár. 😉

pikusa
30. zář 2009

Kačko...máš super fusak...hlavně at je prckovi teploučko ne??

kajka8
30. zář 2009

Ahoj Pikušo,
jakou máš prosím Tě pláštěnku, když máš otočenou boudičku?? Dnes jsem zápasila s originál pláštěnkou, nešla mi tam pořádně přichytit, přemýšlím, že bych koupila emitex na trojkolku, ale nevím, jestli nebude problém, že je bouda otočená 😲

matra
30. zář 2009

kajka,
pláštěnka mi šla docela vpohodě připevnit,přizipsovala jsem ji na boudu a spustila dolů a finíto... 😉
jinak ji nezapíáím ty spodn ídruky,zatím mi topřišlo zbytečné... 😒

pikusa
2. říj 2009

Kajka....já to měla jen na pár dní,když bylo hezky,pak jsme se vrátily do hlubokého...
A holky....když je to otočené,jde tam přidělat nánožník?????

matra
2. říj 2009

Piku,
já co si pamatuju,tak jsem tam jednou nánožník měla, ale připadá mi i když jeko čárek správně,že tam moc nesedí, to teprv vypilujem až se víc ochladí, snad 😖

pikusa
3. říj 2009

Matra...no já už stejně ted až půjdeme do sportáku....tak už ho nebudu otáčet k sobě,ale asi rovnou jak má být...
On pak jde totiž doooost blbě složit do auta 😒 jen mě to tak napadlo...
takže budu pilovat budu taky 😀

luca30
3. říj 2009

Ahoj holky tak mi máme PP už sporťák barva moka, máme ho tedy z druhé ruky je z roku 2008 ale na to jak byl kočárek původně drahý tak nevím, začíná se mi trhat potah na dvou místech jeden je právě tam, kde se dají vydělat ty adaptéry na autosedačku, potom když jsem potah dávala prát tak se mi horko těžko vytahovalo, to zapínání co má miminko mezi nožičkami a teď se mi potah trhá tam jak to přechází z té moky do té hnědé je to přesně v tom spoji, asi to dám rychle kamošce ať mi to nějak obšije, než se to začne trhat víc, malý už nosí botky a občas jak kope tak mám strach aby to neroztrhl. Jinak jsem s kočárkem spokojená, každý kouká jak je opravdu prostorný spoustu věcí má vychytaných a ještě víc by se mi líbil kdyby to bylo čtyřkolka..
Když se zadaří tak na druhé mimi koupíme jen navettu a novou autosedačku, ale to až tak za dva či tři roky...

lucenek
3. říj 2009

máááám hooooo je šupa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
holky jak se nohy polohují?????

matra
4. říj 2009

Lucenek Gratuluji,
vidím,že jsi z Ovy,můžem dát někdy závod s kárama 😀
A předpokládám že na polohování nožiček už jsi asi přišla,co? 😅

lucenek
5. říj 2009

matra jo 😀
možem závodit je fakt dokonalej, sice jsem zklamaná z brzdy, ale snad to bude oká
se mi líbí to pásání že jde i na volno i na pevno a přesto je Sára dobře poutaná a nehrozí vyvléknutí, a pláštěna super, jen sem zvyklá opláštěnkovat celý kočár, sice prej je bouda nepormokavá ale aj tak že......

pikusa
5. říj 2009

Lucenko....gratuluju k PP a at vám slouží 😉

matra
5. říj 2009

Já jsem z brzdou spokojená aspláštěnkou taky 🙂
Jediné co mě štve že jemoc velký při složení,často někamjezdíme a do kombíka Audiny musíme sundávat přední kolečko a to se tam vejde jenom v jedné poloze 😠
Ale jinak mááááximální spokojenost a doufám že se nic nepo..... 😠

pikusa
5. říj 2009

Já jsem taky spokojená....a auto mám velké 😀

lucenek
6. říj 2009

holky, když zaaretujete brzdu na ten druhý zub drží to pevně? mě jo, ale kočár jede, kuva fix 😠 😠 😠

bershka
6. říj 2009

ahojte kocky. chcela by som aj ja tento kocik, ale musim sa zbavit najprv Pliko p3. neviete o nikom, kto by chcel pol rocny kocik? kuk album

matra
6. říj 2009

Lucenek drží 😉
řekni manžovi at ti to pošteluje, je to jak na kole 🙂
U každého kola povolíš ten šroub a přitáhneš nebo povolíš a pak ten protišroub zatáhneš zpátky.
Na rukojeti bys to měla jen doladit 😉
Držím palečky at pořádně brzdí..

lucenek
6. říj 2009

týjo díkec, já to přečtu manžovy až dojde z píva 😀
to mě fakt nakrklo...snad to bude to první ladění
díííkec 😉

zazalienka
6. říj 2009

ahoj, tak ja som s ním dnes lietala po obchode hore-dole.. potrebovala som si pozrieť veľkosť navetty, ovládanie a všetko okolo toho.. ale kupujeme kočík z druhej ruky, cez víkend ho ideme pozrieť a asi hneď aj zobrať.. zamilovala som sa do neho na prvý pohľad.. a myslím že aj krpcovi sa bude páčiť🙂

marketka.27
6. říj 2009

Ahoj všem majitelkám PP🙂 Můžete mi prosím poradit, jaký fusak jste vybraly do PP (do Navetty)? Mám vybrané tři (Casualplay - Xtreme, Lodger - Bunker a nebo Spacák Swallow 250 Baby) a nevím, pro který se rozhodnout a taky jestli není nějaký ještě lepší🙂 Díky🙂

zazalienka
6. říj 2009

marketka ja som dnes do neho skúšala lodger bunker.. a mlžem povedať že tam pasuje.. myslím že je to dobrá voľba, je praktický, nepremokavý a teplučký.. takže my určite vyberieme ten..

matra
6. říj 2009

Tak Já mám pro Ondrulíka schovaný beránkový fusak,který jsem měja já a pak i ségra, tak uvidíme jak se bude malému líbit 🙂 Žádný výstřelek mody,ale klasika 🙂 Užse moc těším až ho vyzkoušíme...

marketka.27
7. říj 2009

Díky🙂
zaza, ně se taky nejvíce líbí🙂, prosím tě, kolik na Slovensku ten bunker stojí?

mazlicka
7. říj 2009

ahoj 🙂 tak tenhle kocarek si poridila sestra myho pritele a musim rict ze je uzasnej...hodne velkej, vymakanej, lehkej a neuveritelne snadno ovladatelnej...sice je drazsi, ale asi se to vyplati. a ma prave cerno sedej a nahodou je moc peknej, ja sem z neho unesena 🙂

zazalienka
7. říj 2009

no u nás stojí bunker cca 80 - 90 €, záleží od obchodu.. ja ho budem kupovať za 79.90 €

mes
9. říj 2009

Holky prosím o radu - dá se sporťák u GT3 PP otočit proti směru jízdy? Tak abych viděla na miminko? Díky moc.. 😵

mes
9. říj 2009

http://www.malli.cz/gt3.html
eventuálně kde sehnat tuto kobinaci?? 😉

zazalienka
9. říj 2009

mes ahoj, akurát som sa na to v utorok pýtala v obchode, nedá sa otočiť, krpec pozerá do sveta🙂

mes
9. říj 2009

Zaza - díky...já jen že jsem o kousek výš četla nějakou maminku, jak psala jak otočit korbičku u sporťáku...tak mě to zmátlo...No nevím...pořád si nejsem jistá s tím, že na mimi nebudu vidět... 😒

kacka.l
9. říj 2009

🙂 Mes to už neseženeš, je to tuším kolekce 2006, ale tady na MMB ji prodává někdo starší
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26455346&tab=4
Nikde jinde jsem ji neviděla a to pořád sleduju.

Miminko se nemusí koukat jen do světa,
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

je to tak v půlce stránky.

Omlouvám se PIkuse za foto. 🙂