Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

marketka.27
12. led 2010

No, my jsme malou jednou v korbě vezli, jenom kousek, manžel nás vyzvedl a neměli jsme v autě sedačku, bylo to neplánované. Měla jsem z toho strašně blbý pocit a už to nikdy neudělám.

lucenek
12. led 2010

akru navetta xl má auto kit čili ty páísy, dělá to carcot quinny, janečko, casuala anevetta 😉

arku
12. led 2010

Já vím, jen jsem si nemohla vzpomenout. 😉 Prodávala jsem autosedačky i kočárky, tak myslím, že vím co je bezpečné. A dost lidí (zákazníků) vyprávělo když měli nehodu, tak já teda strašáka mám! Né vždy bouračka dopadne dobře! Vůbec nejvíc nemám ráda dávat předčasně podsedáky pro menší děti! 😒 A to byste koukali kolik lidí vůbec o bezpečnosti neví. Ale dobrý obchodník by měl vždy poradit. Toť jen taková odbočka. 🙂

arku
12. led 2010

Market, samozřejmě tě neodsuzuji, stát se to může. Jen když ses ptala, tak radím. 😉
Jinak je to každého věc, ale neni snad nic horšího než z blbosti rodiče přijít o dítě. Já vím, že někdo neboural ještě nikdy, ale ona ta náhoda, že se vám to stane zrovna, když jedete s dítětem a třeba zrovna bez autosedačky . . . v dnešní době. ☹ Fakt jsem vyposlechla i příběh, kde přišlo o život malé dítě (též chyba dospělého rodiče) a je to zbytečné, když tomu jde předejít.

jituskak
12. led 2010

tak holky, rozhodla jsem se, žě ho objednám, i když jsme ho na řivo neviděla. chtěla bych ten levnější tj. 2009 kolekce a mám strach, že za chvilku nebudou. je opravdu ten kočár tak skvělej? 🙂

emanka
12. led 2010

jituskak, naozaj je skvelý, nebudeš ľutovať 😉 🙂

dajdda
12. led 2010

jituskak:je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

nika
12. led 2010

holky nechci vás strašit ale řešila jsem to v loni před koupí a užítí navetty v autě místo autosedačky není v souladu s našimi předpisy ☹ takže neriskovat. mám to potvrzení od učitelky autoškoly a i od dopravního policisty.

já bych těda nikdy tak dítě nevezla, ale to je můj názor.

jinak používám autosedajdu s bází je to rychlovka 🙂

jituskak
12. led 2010

nevěřila jsem jakej bude problém vybrat barvu... já chci zelenou, a manža neví a tím pádem není rozhodnuto... jako kdyby ti chlapi tomu rozuměli 😝

kacka.l
12. led 2010

Jituska: ta zelená je moc pěkná z letošní kolekce 2010, ale ta cedro z 09 vypadá lépe na fotkách na netu než naživo, já ji chtěla taky, ale pak vyhrála papaia, nopak ta cedro byla hezká na navettě. Tak snad se ti bude líbit.já jsem někde viděla kolekci 2010 tu zelkenou kiwi za 11340,-kč. 😉

dajdda
12. led 2010

já jsem chtěla taky cedro a nakonec mám titanio a jsem spokojená 😉

jituskak
12. led 2010

dajdda: a nemáš někde fotku? o té jsme taky uvažovali, ale přijde nám smutná.

nika
12. led 2010

mně se líbila papaya ale nakonec máme moca - bála jem se hmyzáků u té oranžové, tu totiž miluji 🙂 tak máme alespoň oranžový fusak 🙂

jituskak
12. led 2010

mě se na moca nelíbí ten nánořník. na ostatních je s tím bílým a jenom na tom moca je celej hnědej a vypadá to jako batoh.

nika
12. led 2010

hlavně jsem nechtěli moc vyřvaný, chodíme hodně do lesa tak aby jsem byli krytí. já zase z té bílé měla strach - ušpinění.
batoh 😀

dajdda
12. led 2010

jituskak:vyfotím a pošlu

marketka.27
12. led 2010

Nejkrásnější je cedro. Protože ho mám já 😀 😅 😀

pajadaja
12. led 2010

Ahojky, my jsme koupili barvu papaia, tak doufám, že těch hmyzáků nebude tolik 😠 přece jen sestra má cedro a tu hmyzáci obtěžují víc než dost 😖 Ta zelená v kolekci 2010 je moc hezká, ale také jsem měla obavu z té bílé uvnitř korby.
Měla bych prosbu, do kolika měsíců mimča vám vydržela autosedačka, která je v nabídce v kompletu do 13 kg ?

sedmikraska710
13. led 2010

Ahoj holky,chtěla jsem poprosit o radu. Kočárek se mi strašně líbí, ale ještě jsem ho neviděla naživo a nemám představu o jeho velikosti. Máme klasickou krátkou Fabii a mám strach, že se tam nevleze.. ☹ Poradíte mi někdo?

misulenka9
13. led 2010

Ahoj holky, děkuji za vaše názory 🙂 chtěla jsem se jen ujistit, že neudělám zbytečnou chybu, je rozhodnuto, až se malá narodí tak jen do auta v sedačce. Jen musím dokoupit tu bázi a bude to pohoda. 😀
Probíráte barvičky, já šla do toho titanio, myslím, že když se to vyladí krásnou jasnou barvičkou nebude mít chybu 😀

jituskak
13. led 2010

sedmikrasko, my se jedeme na něj kouknout na živo zítra. jedeme do Olomouce do sambaby, měli by ho tam mít, jsi z olomouce, koukám, tak se tak taky koukni.

kacka.l
13. led 2010

sedmikráska: já ho nacpala do kufru Fiatu Punta, ale musela jsem sundávat kola, takže pokud budeš hodně jezdit, je to nëpraktické. kamarádka to vyřešila tak, že si dokoupila starší podvozek caravel22 a podle potřeby naklikávala navettu nebo sedačku. Myslím, že je to dobrá alternativa. Starší se dá sehnat kolem 1500,-
http://www.babystar.cz/index.php?option=com_vir...

pikusa
13. led 2010

Misulenka....mám titanio..teda měla jsem Navettku a není smutná 😀
Ale sporták a autosedačku jsem vzala červené 😀
Sedmikráska...kolik tam měří kufr v tom autě???

lucenek
13. led 2010

já mám moka je to mooc krásná barvička a uchcávám z navetty xl lavenda 😵 😵 😵

pikusa
13. led 2010

Moka je taky hezký....tady jezí u nás 🙂
Lavenda?????musím juknout,jestli to je ta,co se líbí i mě 😀

luca30
13. led 2010

Ahojky ted jsem koukala na tu korbu..je pěkná 😵 😵 😵 ale připadne mi, že loňské barvičky byli živější...nebo ne?? líbí se mi i ta Jawa...

kacka.l
13. led 2010

lavenda je božská, na živo jsem viděla kiwi a je super, a java se mi líbí taky. Brala bych všechny. 🙂 🙂 🙂

marculi
13. led 2010

Ahoj maminky,chtěla jsem se zeptat na vaši zkušenost s pláštěnkou na kočárek,která se prodává společně ve výbavě.Píší,že je připínatelná zipem na okraj boudičky.Dokupovali jste přes celý kočárek,nebo stačí tato?Aby při větším dešti nenapršelo dovnitř,ať už ze stran,nebo odjinud.A nepromokne boudička s tou pláštěnkou ve výbavě,když je nekrytá?Pokud jste dokupovali pláštěnku,připište prosím i značku.Co třeba od Emitexu?Děkuji za odpověď.

lucenek
13. led 2010

marculi, já dokupovala, jako bouda prej nepromokne ale jak lilo měla jsem mokré madlo, ledvinku doslova voda crčela z kočáru a pak jak to uschlo byly špinavé fleky na boudě...to jak déšť sebou bere prach ze vzduchu...takže já mám radši tamtu emitexáckou překryje i tu ledvinu je to ta největší

marculi
13. led 2010

Děkuji za odpověď 🙂)