Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jituskak
30. bře 2010

Piku, jako jo, jde, ale je to na těsno a když sedí, tak to se nedá zapnput, páč pak by tam byl chudáček jak ve svěráku.

pikusa
30. bře 2010

když sedí,zapínám na opěrku zádovou,tam jsou taky cvoky......ze strany,já myslela že právě na toto 😲

jituskak
30. bře 2010

tak mi to prosím vyfoť, kam to připínáš, já fakt nevím 😀 😕

pikusa
30. bře 2010

zítra ju???? 😉

kackalaz
30. bře 2010

Jitu, je to jak je zádová opěrka, z boku, nejsem si jistá, jaký máš kočár, ale myslím, že moka to nemá, co LUcenku???Nevíš????Jak to je???

emanka
30. bře 2010

ahojte, baby, prosím vás, neviete, kde by som kúpila tašku na kočík? Všade, čo som našla majú len nejaké 3 farby, ja by som chcela čiernu, keďže kočík mám titanio. Ale našla som iba asi 2 stránky - jeden e-shop a druhú oficiálnu stránku Peg Perego, práve tam sú zobrazené všetky farby. No ale nikde inde to nemajú, alebo neviem hľadať.
A ešte sa chcem spýtať, akú sieťku proti hmyzu používate? Stačí od Emitexu? Sedí tam dobre?
Ďakujem 😉

lucenek
30. bře 2010

holky já nevim o čem mluvíte...mysleal jsem že se jedná o korbu ale zítra kuknu já nánožník upnu k boudě...vycvaknu z cvoku na konstrukci tím pádem je volnej a nacvaknu na to fusak, má to pokrk, ale vyhovuje jinde jsem neupínala

pikusa
31. bře 2010

Emanko,tašku na kočárek já nemám origoš,koupila jsem tašku v DM....
Nánožník.....když leží,upínám k boudičce a když sedí tak právě k zádové opěrce zboku,kde jsou taky cvoky.

pikusa
31. bře 2010

Holky pilko....
http://www.emimino.cz/bazar/golfky-peg-perego-p...
mít holčičku,tak neváhám 🙂

jituskak
31. bře 2010

Piku, mám navettu a je krásná 😉 Už se těším, jak v ní budeme vozit prcka 😵

emanka
31. bře 2010

pikusa, dík....ja rozmýšľam, že si kúpim originál, ale ešte neviem, kde
a to pliko je krásne a tiež dobrá cena, ale myslím, že GT mi bude stačiť.....minule sme boli v obchode pozerať autosedačku a ja som sa tam tiež pri Pliku a hovorím priateľovi, že aký krásny, zišiel by sa, nekúpime? on na mňa nechápavo pozrel, že veď máme kočík, čo vymýšľaš 😒 tak asi nič, ale nie, kebyže moc chcem, tak ho kúpime, ale asi by sme ho nevyužili...

pikusa
31. bře 2010

Jituško,to jsem ráda,že v pořádku dorazila 😉 a at vám slouží...a v ní hodné a krásné miminečko 😉
Emanko,mě přišla origoš dost drahá....a když jsem kupovala kočár,zrovna jí neměli.....nooo jinak bych jí možná vzala.
Já doma nadhodila Pilko a prý mám prodat GT3 a koupit si golfky 😝 tak to neberu 😀

jituskak
31. bře 2010

tam naštěstí manža chápe, že golfky jsou potřeba, protože jsou lehký a potřebujeme je na dovolenou🙂 tak mám pocit, že peg perego je vášeň 😀

pikusa
31. bře 2010

Jitus,Pepa by taky neprotestoval,jen jsem mu ukazovala nové a cena je poněkud vysoká 😀

emanka
31. bře 2010

aj ja som ich chcela kvôli dovolenke, lenže u nás sa tak skoro konať nebude, máme obchod, ktorý ide najviac v lete a ešte aj 2 psov, o ktorých sa treba starať 😒 No a keď som povedala, že veď do obchoďáku na nákupy, tak on, že GT je úplne v pohode aj na nákupy 😠

marculi
31. bře 2010

Všechny zdravím,ještě jednou píši o radu s sluneční clonou na korbičku PP,pokud máte někdo zkušenosti jakou značku koupit.Moc děkuji

emanka
31. bře 2010

marculi, aj mňa by to zaujímalo, dá sa síce preklopiť búda, ale nepripadá mi to zrovna praktické

marketka.27
31. bře 2010

emanka, já jsem tašku už letos nesehnala (cedro), sehnali mi ji až v Bulharsku a poslali. Ale teď jak okukuju pořád e-shopy kvůli Pliku, tak sem tam něco objevím.

emanka
31. bře 2010

marketka, ďakujem, ja som nikde nenatrafila na tašku ☹ ale budem hľadať a asi aj na českých stránkach 😉

pikusa
1. dub 2010

Marculi,znova píšu,že já nemám zkušenosti,mě stačila plína 😀

emanka
1. dub 2010

pikusa, pri bábätku, ktoré len leží, stačila aj mne plienka, ale teraz by tam už asi dlho nevydržala 😝 😀

pikusa
1. dub 2010

No jooo mě to nedošlo....že už nejsou v hlubokém že 😀

emanka
1. dub 2010

😀 😀 tak môžeš aj ty už rozmýšľať nad tou clonou 😀
ale asi tam bude pasovať aj tá univerzálna od Emitexu

pikusa
1. dub 2010

Emanko,nooo ted budu teda 😝
a toto jsme včera koupili Matyáškovi k roku
http://www.detskagalaxie.cz/trikolka-7026-/gall...

emanka
1. dub 2010

predpokladám, že tú trojkolku a nie ten slnečník 😀 no ale super je, už bude vedieť na nej jazdiť? vie už chodiť?

kacka.l
1. dub 2010

Jé to ni nedošlo taky. 😀 😀

pikusa
1. dub 2010

Jooo tu tříkolku....je s vodící tyčí,takže se zatím jen poveze 😀
pak se tyč odmontuje a může šlapat.
A neeee ještě nechodí,jen stojí

lucenek
1. dub 2010

pikus já taky uvažuju na dpodobnou věcí...myslím tu tříkolku, gojgy sice chodí, alke mám odrážedlo se dvěma kolcama vepředu čili prostor pro rozběhnutí...nebo jak to nazvat není, tak ho prodávám a chci něco s tyčkou....co chytneš

pikusa
1. dub 2010

Lucenek.....na MMB určo najdeš a tato nová stála 1200 což není zase tak moc

lucenek
1. dub 2010

pikus právě čučím a na mmb oproti klas. e shopům jsou celkem drahé....mám vyhlídlou tuto....
http://www.ihracka.cz/detail.php?zbozi=1571073

nebo

http://www.hracky-kuratko.cz/ShowImage.asp?IMG=...