Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucy.l
27. dub 2010

ahojky holky, dneska je to přesně týden co mám doma peg perego gt3, koupený nový, a už tak nějak od víkendu se při svižnější chůzi roztočí přední kolečko tak, že se rozklepe celý kočárek :(
Jsem z toho fakt nešˇ%tastná, normálně jsem to obrečela, nechci se ho vzdát protože jinak mi vyhovuje úžasným pohodlím pro malou atd. ...
V obchodě mi řekli že jim mám poslat přední kolečko, má to smysl ? Pomůže to ?
Nebo mám kočárek vrátit ? Mělo by to jít do 14 dnů bez udání důvodu a koupit druhý ?

pikusa
27. dub 2010

Luci,toto už tady holky řešily,tak snad se ukážou....
a nebo musíš pohedat zpětně.
jinak kamarádka mi volala a bude mít taky PP--jako Varo,tak jsem zvědavá na Navettu v reálu 🙂

varo
27. dub 2010

jen ať mi prosím taky nekmitá kolečko 😀 😀

nika
27. dub 2010

pikusa ta navetta v zelené kombinaci je krásná, má ji kamarádka, fakt 🙂 moc krásnááááá.

jo přední kolečko mi taky sem tam kmitne ale jen někdy, no bude to řešit manža podložkou, jen to tu musím taky dočíst co a jak. 🙂

lucy.l
27. dub 2010

Mě se právě nechce ani to přední kolečko posílat, protože být zase týden bez kočárku :( Když je tak krásně....
Manžel právě na tu podložku taky myslel, slíbil dnes v práci nějakou pohledat .... ale jinak fakt stačí jen zrychlit chůzi a roztřese se celý kočárek, normálně jsem to dneska obrečela,protže jsem se kvůli podobným problémům zbavila předchozího kočárku

evatk
27. dub 2010

já jsem z kočáru taky nanovo otrávená, mysleli jsme, že nám klepe přední kolo - ta tyč do toho černého plastu, v obchodě nám tam dali podložku, chvíli se zdálo ok, ale zas to klepe, teď jsme zjistili, že uvnitř toho kola, manžel to zkusil rozebrat, ale to kolo nejde z té vidlice vydělat... tak ho s tím chci poslat znovu do obchodu, do reklamace se mi taky nechce... ale jezdit s klepavým kolečkem taky ne, ještě jak dlouho... kočár máme teprv půl roku, to je podle mě na takový problém brzo

kacka.l
27. dub 2010

Lucy, to nic, nikam posílat nemusíš, stačí vystřihnout z gumy kroužek, navléct na osku a klepat přstane, dělalo mi to taky, byla jsem z toho na nervy. Mám to tak asi tak 4 měsíce a od té doby nezavibrovalo. Nebo ať manža koupí přímo těsnění na tu osku. Stejně tam nic jiného neudělají. Evatk- to máš vyklepané nýty v předním kolečku, nám radili, přenýtovat a dát tam šrouby. Holt italové, kdyby tam dali šrouby hned, jen se to dotáhne.

lucy.l
27. dub 2010

Eva a jak ti to klepe ?
Já taky slyším klepavý zvuk na nerovnostech i při zaaretovaném kolečku

Kacko hrozně moc díky za radu a za foto, zpetně jsem se ale dočetla, že může být to kolečko špatně vysoustružené, tak jestli by fakt nebylo lepší ho reklamovat, když mám kočárek teprve týden ... ?

evatk
27. dub 2010

lucy mě to klepe uprostřed kola, jak vede ta tyčka, která je uchycená matkama k vidilici, asi osa se jí říká, sorry za tak debilní popis, ale nevím jak to technicky popsat, i když to kolo vytáhnu a zkouším s tím pohýbat v ruce, tak to klepe
četla jsem na netu, jak si jedna paní stěžovala, v servisu řekli, že to je opotřebením, blbým používáním, rychlou jízdou... manžel s tím půjde znova do obchodu, uvidíme, jedině ještě koupit za 800 nové kolo

to řešení, co popisuje kacka nám doporučili v obchodě, i nám dali podložku, ale máme i ten jiný problém

lucy.l
28. dub 2010

Ahojky holky, tak manžel dal do předního kolečka kovovou podložku, to nepomohlo, rozkmitalo se i tak. Tak jsem se ještě zastavila za kámoškou, co má taky GT3 nacvakla jsem její kolečko a to bylo ok, takže mi nezbývá než to kolečko poslat :(

lucenek
28. dub 2010

uf teda mám kliku že můj to nedělá ťuk ťuk

pikusa
28. dub 2010

Tak mě taky ne.....kmitání taky nevím,co to je....

lucy.l
28. dub 2010

holky to vám fakt závidím, mám na ty kočárky smůlu 😢
Dneska jsem kolečko odeslala, peg perego starý týden a jeden den schovala a nezbývá mi než čekat na kolečko ☹ Doufám, že jsme si tímhle už smůlu vybraly a budeme už jen spokojené ...
Už bych ho totiž za jiný kočárek nevyměnila, zamilovala jsem se do ostatních kvalit, hlavně pohodlíčko pro malou ♥♥

pikusa
28. dub 2010

Luci,to je na palici vid....

lucy.l
28. dub 2010

pikus ani mi nemluv, včera jsem to normálně obrečela, pak jsem zuřila, byla protivná i na manžu, měsíc řeším jen kočárky

pikusa
28. dub 2010

To věřím,taky bych to ořvala a paj)k se vyvztekala.,..... 😠

marketka.27
28. dub 2010

Právě jsem zjistila, že moje GT3 cedro je jiný odstín než moje Pliko P3 cedro. Zuřím. Chtěla jsem na Pliko používat nánožník z GT3. Jsem příšerně nasr...

lucy, tak to přijde líto ☹

pikusa
28. dub 2010

Market,to je blbý....
tak si nech ušít nějaký pěkný nánožník...na MMB najdeš.... 🙂

marketka.27
28. dub 2010

No já se na to podívám ještě za světla. Ale teď teda golfky vypadají žluté a kočár zelený. Hrozné. Hodila jsem dekl z korb yna golfky a prásklo mě to do očí.

pikusa
28. dub 2010

Třeba za světla to nebude takový rozdíl...

marketka.27
28. dub 2010

Ještě mám nutkání si sem donést na porovnání tašku, ale asi nechci objevit třetí odstín ... No snad to za světla tak hrozné nebude.

pikusa
28. dub 2010

Uvidíš ráno....a dej vědět.... 😉

svoja
28. dub 2010

To jsou strasti teda....

My jsme dnes museli nafouknout kolecka, byly uplne mekky...

Taky vam deticky v navette nadskakujou? Nevim jestli to je tim, ze mame cerstve nafouknuto, ale teda to s ni uplne hazelo....chudera...

pikusa
28. dub 2010

Svoja...vzhledem k tomu,že ve 4 měsících Mates vážil 8.80,tak to zatížil 😀

marketka.27
28. dub 2010

8,80 ve čtyřech měsících😲? To nemá moje Karin ani v osmi 😀

pikusa
28. dub 2010

Market,ano 😀 do 6ti a půl měsíce byl jen kojený......ted na roce měl 11.71 😀

kacka.l
29. dub 2010

Svoja, malý nadskakoval šíleně, zkus koupit obyčejnou černou houbičku na mytí, tu vyšší a vsuň ji normálně mezi navettu a opěrku zad, uvidíš, co to udělá🙂 Šílený rozdíl, nebo já tam vozila i plínu, ale ta černá nepůjde vůbec vidět a moooc to pomůže.

Market, dones i tašku a pak písni, já jsem měla papaiu stejnou, ale začíná mi šisovat? Holky a Vám????Šisují, a svoja, ty máš jakou barvu???Jsem to nějak zapomněla. 😝 Mi se totiž zdá, že klepe hlavně kolečko u papaii

pikusa
29. dub 2010

Taky jsem tam měla houbičku na nádobí.....sice byla barevná,ale obalila jsem jí černým hadrem...a bylo to v poho...
měla jsem jí v těch místech,jak je polohování zádiček....tak tam někde pod tím...

varo
29. dub 2010

holky jsou máte tašku na kočar ? Original PP nebo jinou ? Když jsme objednávali kočar tak ji zrovna neměli na prodejně takže jsem ji neviděla.

pikusa
29. dub 2010

Já taky nemám originál...stejně jako ty,když jsme kočár kupobali,tašku neměli....
tak jsem koupila v DM tašku a vozím tu....