Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
15. únor 2009

Tak co jsem se dočetla, Jane je lehčí asi o 3 kg, korbička je někde uváděná i o 2cm menší než Perego, tak nevím, odpružení asi nemá, to jsem nikde nenašla. Složený slalom je trochu menší než Perego. Jané má i malinký košík, v porovnání s GT3. Takže asi opravdu povozit a pak se rozhodnout. Já chtěla tedy odpružení, obří koš a brzdu na zadní kola...a to vše mi GT3 splnilo. A jinak sporták nejde do protisměru ani u Jané...

mata35
15. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

kiki, ďakujem, vidím, že sa vyznáš. A prosím ťa na speedy čo hovoríš?
Korbičku už nezháňam, iba 3-kolesový šporťák, odľahčený s otočným kolesom.

gag
15. únor 2009

Jen jestli můžu, tak k Jané jsou docela reklamace na přední kolo a občas i prý blbne kotoučovka. Naproti tomu, Perego má, jak už psala Kiki bržděné obě zadní kola, což je o hodně lepší...Quiny speedy se mi taky líbil, je dost lehký, ale korbička mi přišla hrozně malá a u sporťáku mi vadilo, že nemá k sobě nánožník...lehký a dobře ovladatelný, teda na ježdění po krámě, jinak jsem ho nezkoušela 🙂

pikusa
15. únor 2009

Ahoj holky...........
nějak nestíhám....
Jen jsem se chtěla poptat,,,vy máte všechny isofix??

zofik
autor
15. únor 2009

já ne piku....

pikusa
15. únor 2009

No já taky ne,ale asi bych chtěla...tu základnu do auta...jezdím a budu jezdit docela často,tak je to pohodlnější a tak o tom dost uvažuju.

mata35
15. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

to čo je isofix?

pikusa
15. únor 2009

Mato,to je jako by základna do auta pod autosedašku a ta je tam nastálo a ta autosedačka se cvakne do toho.Pak jí jen vycvakneš a je to....základna v autě zůstane.

zojina
15. únor 2009

tak jsme porodili - Jiřík 3,3 kg 48 cm 12:07

mata35
15. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Vau, to nepoznám....

kikimaruska
15. únor 2009

Jé, Zoji, tak moooc gratuluju 😵 ...a přejem hodně zdravíčka...a fotečky prťouska sem 😀 , at kouknem, jak mu to bude slušet v kočárku 🙂

kikimaruska
15. únor 2009

My máme tedy Maxi cosi, za chvilku měníme...ale na druhé bychom chtěli Isofix k autosedačce od Perega pořídit...přeci jen to bude jedna z mála věcí, co nám bude chybět do výbavy na druhé mimi, i tu korbičku už máme 😀

sevzuz
15. únor 2009

zoji gratulujem, zelam vela zdravicka a stasticka 🙂

zofik
autor
16. únor 2009

zoji, obr gratulace 🙂

pikusa
16. únor 2009

Zojinko,moc moc gratuluju k prckovi 🙂 at je vše jak má 😉

kacka.l
17. únor 2009

Holky ještě jeden dotaz, je ta zelená taková, aby se na ni v létě chytali mušky a takoví ti černí broučci?

kikimaruska
17. únor 2009

kacka: to ti asi holky řeknou až v létě 😀 ...podle mě se ale chytají tak jako tak na zelenou a i oranžovou...aspon na ty X-landery se mušky na zelenou i oranžovou chytali, holt je ty barvičky lákají...s tím se nic neudělá...

pikusa
17. únor 2009

Ahoj holky,
co asi zojinka a prcek??? 😀
Jinak mušky...opravdu nevím,ale asi ano...ale opravdu je to jen můj odhad

kikimaruska
18. únor 2009

Ahojky, asi je ještě v porodnici 😉 , taky jsem zvědavá 😵

pikusa
18. únor 2009

AHOJ,
my ted řešímě tu bázi do auta....ale v autě isofix nemáme,tak tu,co se připoutá pásy..............asi do ní půjdeme,já jezdím často a je to bezpečnější,než jen pásy..............

kikimaruska
18. únor 2009

V těch základnách se nevyznám...každopádně bych ji na druhéí mimi chtěla. Také jezdíme, dá se řísct denně a vyndaváme a zandaváme-přiděláváme i 3x za tu cestu (do krámu, k rodičům, támhle a tam...)...a je to i bezpečnější. Dojíždíme maxi cosi Cabrio a pak máme Maxi cosi Priori, na to jde základna od Maxi cosi...tak uvažuju že ji koupím, ale zas až bude další mimi a chtěla bych Perego autosedačku, tak do té základny asi nepůjde....jenže je fakt, že v ní bude dítko tak do 6 let...takže Kuba bude mít svoji a stejně bychom museli tomu malému koupit ještě jednu, na Perego...takže koupíme Kubovi na Maxinu...a malému pak tu od Perega...nevíte, zda na tuto základnu jdou i jiné značky, nebo naopak Perego jestli jde na tu od Maxi cosi??

pikusa
18. únor 2009

No tady v diskusích výbava je i o těch základnách,tak spíš koukni tam.....tam už se o tom diskutuje a jsou tam odkazy a na perego jde jen perego...........podle toho,jak jsem to vyzkoumala

kikimaruska
18. únor 2009

díky, juknu. Tak mě teď napadlo co blbnu, ta Priori už se na základnu nedává...a je napevno připnutá vzadu pásy, jen dítko se poutá do svých pásů...tak to je čas, až bude druhé mimi, objednáme základnu i s Peregem (chci aby šla autosedačka na podvozek, hodně jsme to užili i s Maxinou na X-landeru) 😉

kikimaruska
18. únor 2009

Holky dala sem 3 fotky z pondělní procházky...ale to bylo ještě sněhu málo...stále padá a padá 😅

pikusa
19. únor 2009

Kikimarusko,teda i v závěji je krásný ten kočárek 😀
a ještě jednou pro mne jako pako....jaká je teda pláštěnka na navettu????

zofik
autor
19. únor 2009

kikimarusko navetta v tý barvě mocca vypadá suprově,,,, 🙂

kikimaruska
19. únor 2009

piku ta nejmenší na korbičku od Emitexu...až pujdu dolu, napíšu ti přímo název...větší by byla moc veliká...tahle sedí suprově a přitom se dobře nandavá-není natěsno 😉

zofik- díky 🙂 pak dám fotku bez pláštěnky, at je ta barva vidět bez ní 🙂

kikimaruska
19. únor 2009

Tak holky je tam ta korbička bez pláštěnky...a i jedna jak jsme v ní 😉

pikusa
19. únor 2009

Krásný fotečky a krásný miminko 😀
tuto korbičku tady má paní asi o 4 vchody vedle a jakj jsem ten kočárek viděla,tak bylo rozhodnuto....pak jsem s ní mluvila a ona jen chválila a chválila,tak jsem neměla co řešit 😀