Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

matra
24. kvě 2009

zoji diky... tak to asi bude normalka, ale vydesilo me tolik hodin v kuse, tp bylo poprve,vetsinou usinal po osme vecer, po pulnoci se budil a pak k ranu a pak jsme spali cele dopoledne a az do vecrera jsme byvali vzhuru, tedka se to nejak meni 🙂

zojina
24. kvě 2009

Jj no my dnes třeba o pul noci se jen trochu napili a spali zase do 3je to u děti ruzné

pikusa
24. kvě 2009

Tak jsem paní napsala a už mám odpověd 🙂
Jinak se spaním dětí....my už ted vstáváme jen 2krát za noc....paráda 🙂
A kde je Zofik???že by už byla maminkou???????????

zojina
24. kvě 2009

🙂 No to asi ano no tak se musíme to zjistit nee že by se nepochlubila

pikusa
24. kvě 2009

No já nevím,kam na forum ještě chodila...........kde máme pátrat 😀

pikusa
24. kvě 2009

Tak už vím.......ještě je celá 😀

zofik
autor
24. kvě 2009

zdárec kočky, zatím nic, i když už bych teda rodila...ale mimísovi se u mě asi líbí 😵

pikusa
24. kvě 2009

Zofik jede pařit a my myslíme,že rodí........... 😀
jen nech Vašíka dopéct 😉

zojina
24. kvě 2009

🙂 JJJ JEN AT SI TO UŽIJE ZA CHVILI MU TO SKONČI A PŘIDA SE DO PAARTI GT 3

zofik
autor
24. kvě 2009

to jo další GTtřitrojkáč.... 🙂

pikusa
24. kvě 2009

No malej ted vydžel v kočíku spát skoro 6 hodin.....a kdyby jsme nejeli dom,spí pořád 🙂

pikusa
26. kvě 2009

Tak holky....vložka do spotráku objednaná 🙂 oboustraná 🙂
pak dodám foto 😉

elinecka6
26. kvě 2009

Ahojky maminky 🙂 potrebovala bych od vas radu,vybiram sportovni kocarek pro svou 10mes.dceru,muj nejvetsi favorit je peg perego GT3,ale uvazovala jsem i o jinych napr.quinny speedi,x lander,teutonia spirit S3 potrebuji aby kocarek byl docela prakticky a dobre se s nim manipulovalo,priznam se mam 40kg ☹mala ma 10kg) tak bych potrebovala pomoct vybrat kocarek k nasi oboustranne spokojenosti. 😎 Mam par otazecek ohledne PP GT3:vejde se do panelakoveho vytahu?jak se s nim cestuje napr.v autobuse?je dost pohodlny pro mimco?a jsou prosim nastavitelne pasy na pripasani miminka?dekuji moc za vase odpovedi a verim,ze treba mate nejake zkusenosti a poradite mi.Pekny vecer 😉

zofik
autor
26. kvě 2009

piku dej odkaz co sis objednala....

zojina
26. kvě 2009

No ja nevim jsem spokojena ale kočarek je trochu težši ,co o pohodli pro mimi tak si myslim že to nwj pro nej ,,,ja s kočarkem necestuju max ho davam do auta a to vlastne najdu s celim jak ho mam složit to nadavám je těžkej mam ho co unest a nahodit nahoru ..tak snadjsem trochu poradila ale jinak je to fak mercedes

elinecka6
26. kvě 2009

☹ dekuji,uz jsem opravdu bezradna,ale moooc se mi libi 😢 ja auticko nemam, takze musim jezdit mhd 😕 ☹ ale uz musim neco vybrat a vubec nevim co.

pikusa
27. kvě 2009

Zofik..vložku do sportáku........tak jí vyfotím,až dojde.I když máme ještě čas na sportáček.
A odkaz je o stránku zpět......... 🙂 a co Venoušek??nechce ještě ven?????????? 🙂

zofik
autor
27. kvě 2009

Piku ahojík, zatím ne...ale už bych ráda...jsem jak hypouš...otoky, nohy ruce a vše mě bolí....ale to vydržím, musím....

zojina
28. kvě 2009

🙂 ahojky holkytak jak jse daři co mimika jako rostou ?My teda jako z vody mam pocit že už by mohl i chodit on vypada ve sportaku uplne normalne nikoho by totiž nenapdalo že mame necele 4m

pikusa
28. kvě 2009

Zofik..já byla taky na konci oteklá....ještě asi 3 dny po porodu a pak dobrý 🙂 vydržíš--musíš,pro miminko vše vid
Zoji,myslím,že na tom budeme taky tak....brzy do sportáku,budeme taky obříci 🙂

zojina
29. kvě 2009

🙂 kde jste ??????

nejbe
31. kvě 2009

Ahojky, chtěla bych vás poprosit o názor a případně radu.

Konečně sem se stala majitelou vysněného GT3. O kladech kočárku a mé radosti netřeba psát 😉 . Jenže mám ho necelý týden a až při prvním použití nánožníku sem si všimla, že je nakřivo ušitý potah. Na jedné straně je patentka dobře přístupná a na druhé až víc jak cca 5cm zasunutá dovnitř (spíše ven) - jakoby ke kontrukci kde je připevněná i boudička. Ta bílá barva mi nekončí na hraně kočárku, ale až někde dole. Připnout nánožník je trošku problém, ale jde to. Dá to víc práce. Na první pohled si toho nikdo nevšimne, ale já teď kočárek pořád studuju, snažím se to narovnát, což mi nejde a sem z toho zklamaná 😒 😢 . Vůbec netuším, zda je to důvod k reklamaci. Co si o tom myslíte?

zojina
31. kvě 2009

No tak to netušim ael zku se poptat je to možne že by ti kočafrek vymněnili hlvne jdi za všasu pokud neni moc neždenej

pikusa
1. čer 2009

Ahojík...
Njebe,taky bych zkusila hne dreklamovat..............
A ráno psala Zofik,že jí asi odešla hlenová zátka a šla na KO....tak uvidíme 🙂

zojina
1. čer 2009

🙂 další miminko juhuuu

nejbe
1. čer 2009

Tak sem dneska zašla do obchodu kde jsme kočárek koupili. Pán byl moc milej, nicméně mi vysvětlil, že si to musím vždycky narovnat a že se to poddá. Trošku nechápal o co mi vlastně jde - snažila sem se mu to vysvětlit i tak, že sem dala vystavený kočárek a náš k sobě, ale on za to zatáhnul a tím to jakoby narovnal, jenže ono se to během chvilky vrátí zpět... No nic, i přes to je kočárek naprosto úžasnej a asi zbytečně řeším detaily.

Moc bych si chtěla objednat nějakou vložku. Jen sem si zatím nevybrala látku co paní nabízí, tak zkusím něco pořešit u nás a poslat jí to. Díky vám za tip. Jo a když sem sháněla pláštěnku, tak sem narazila na kikimarusku - od ní sem si jí objednala 😀 aniž bych to věděla - ten svět je ale malej 🙂

luucia
2. čer 2009

Holky, něco vám sem vložím 😉

AHOJ TETKO KONÍKOVKO, CHCI VÁM OZNÁMIT RADOSTNOU ZPRÁVU. JMENUJI SE VAŠÍK A NARODIL JSEM SE V 0:02 HODIN A TO 2.6. S VÁHOU 3980G A 52CM. VŠE OK, AŽ NA TO, ŽE ŽOFKA MYSLELA, ŽE BUDE PO NÍ JO 😀 A PŘIROZENĚ

pikusa
2. čer 2009

Jéééééééé Venoušek je na světě 🙂
moc ho vítám na světě a at je kluk zdravej a mamince a tátovi dělá jen radost 😀 😀
Luucio...díky za info 😉

zojina
2. čer 2009

🙂 gratulujemmééééééééééééééééé 🙂

luucia
2. čer 2009

jestli chcete tak mrkněte ke mě do alba...mám tam Vašíčka 😵