Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

matra
12. srp 2009

mima,prosim nemas kontakt na ten spešl obchod? Jen jestli nahodou nemaji zadni kolečko na GTtrojku... Pořád jej nemám,kuji mockrát. Tady u nás scháním a nic ☹

pikusa
13. srp 2009

Mima...tak to je super,že jsi to sehnala 😉
Matra...takže nejezdíte???to je teda....kolečko a nejde sehnat,to by mě nenapadlo 😒

nika
13. srp 2009

ahojki mima3 nevím jestli jsem si to zjišťovali ale třeba v ČR dle sdělení mojí kamarádky učitelky autoškoly není korba uzákoněna pro převoz jako autosedačka. tak raději zjistit.

i my už máme sporťák v obchodě, dneska ho dovezli, takže v příštím týdnu vyzvedneme 🙂

matra
16. srp 2009

piku,bohužel nejezdime uža si 2 tydny,zitra volam do servisu, snad už technik přijel z dovolene a objednavam, doufam že to budemin nez tech 1200 😖 Tedka jezdime v Quinaku Buzzu a už se Peregacka nemuzu dockat a maly asi taky ne,až se poradně natahne 🙂

mimikiki
16. srp 2009

Ahoj mima3: my sme tiez riesili , ten kit na navettu... Kedze s malym cestujeme z Brna do Popradu cca 400 km , a tu cestu budeme absolvovat kazdy mesiac, tak som chcela aby sa maly citil pohodlne, (to vo vajicku pri takej dlhej ceste nie je celkom mozne)..... v kazdom pripade mi pani v obchode povedala, ze v CR tokto prevazat mimca nie je povolene... neviem ako to je na Slovensku ale radsej sa na to opytaj... a druha vec, pre ktoru sme sa rozhodli ho v navette neprevazat je bezpecnost... vraj tam nema nijak zabezpecenu hlavicku a pri naraze to je vraj velmi nebezpecne a hrozi zlomenie vazu atd... Prosim neber to v zlom alebo , ze ti chcem nejak radit... len pripajam nasu skusenost 😉 🙂

Inak holky, prosim poradte mi co robit ked vam vrze podvozok, nie kolesa ale tie spoje... Poviem pravdu ze som z toho dost nestastna, kociarik pouzivame necele dva mesiace a uz vrze ☹ Mazete to niecim ??? Mooc dakujem za rady...

matra
17. srp 2009

Ahojki mimikiki, nam kocarek taky zacal po cca dvou mesicich vrzat a ted to dela jenom obcas takze se to da. Holky to taky probiraly nekde vyse v diskuzi,tak zkus procíst 😉

Jinakkolecko objednáno v Kenyu za 750 🙂
Ale dodací doba cca 3 tydny 😠
Takze zatím budeme porád Buzíkovat 😀

renatajjj
18. srp 2009

Je u kočárku stupátko pro větší dítko a jde bouda přetáhnout přes dítě?

pikusa
19. srp 2009

Tak jsme dnes zkusili sporták s tou přehozenou korbičkou 🙂
http://nd02.blog.cz/273/491/7117e7380c_52233457...
http://nd02.blog.cz/101/424/baf2350326_52233363...
http://nd02.blog.cz/357/363/80acab412a_52233481...
a s vložkou,co mi šila paní z MMB

mikijana
20. srp 2009

pikusa: je někde návod na netu jak to složit s přehozenou korbičkou a to se dá používat jenom v leže?
jinak vypadá to fakt super s tou vložkou🙂můžeš mi prosím napsat odkaz na výrobky té paní?díky

pikusa
20. srp 2009

No Mikijanko,jen v leže....on má vlastně hlavičku tam,kde by měl mít nožičky 😀
A návod asi na netu není....na to přišly asi uživatelky PP 😉

si
20. srp 2009

Nám to tak ukazovali v prodejně, že to dělají maminky 🙂. Ta vložka by mě taky zajímala, prosím, o odkaz. A jak se jezdí? Žádný problém?

mikijana
20. srp 2009

pikusa:dík za kontakt 😉
no malá se stejně už radši dívá dopředu, tak jen tak ze zvědavosti🙂

si:mi se jezdí dobře, skvěle se ovládá, jezdím po všech terénech a zatím v poho, akorát ta brzda mi teda nějak málo brzdí, to už jsme tady řešili...

pikusa
21. srp 2009

Mikijanka,no vy jste starší....to pak už taky bude jezdit obrácene 😀

renatajjj
21. srp 2009

Holky je u kočárku stupátko pro větší dítko a jde bouda přetáhnout přes dítě?

pikusa
22. srp 2009

Renatko....stupátko není...a nevím,jestli se dá nějaké přidělat.....
a jak myslíš tu boudičku???

svoja
22. srp 2009

Ahojky, smim se pridat?🙂
Cele odpoledne ctu vasi diskuzi, protoze jsme se po dlouhem rozmysleni domluvili na GT3. Puvodne jsme chteli Bebe confort high trek, ale tam nas zklamal sportak. PP sportak vypada uzasne- prostorny, pohodlny, dostatecne kryty...Mimi se nam ma narodit v prosinci, takze hlubokou korbu vyuzijeme stejne jen tak do leta pocitam, tak to se tam vejde snad. Chtela jsem se dozvedet neco o nedostatcich a trosku me par poslednich stranek vydesilo. I kdyz si myslim, ze nektere uzivatelky mely proste smulu na vadne kusy, ktere se mohou najit u vsech znacek. Takze ja bych vsechny PP nehazela do jednoho pytle.
Trosku me zklamal system tech brzd...pokud jsem to dobre pochopila, brzdim jen a pouze rucni brzdou? Kdyz chci kocar zabrzdit treba na ulici, aby me neodjel sam, tak to musim nekde cvaknout do nejakyho zobaku, chapu to dobre? Jinak kocarek se me libi a myslim, ze nas ani nektere z techto prispevku neodradi...zatim🙂
Diky za zkusenosti, ktere popisujete🙂

kajka8
23. srp 2009

Pikuso, prosím Tě chtěla jsem se zeptat, tu vložku máš ušitou i s bočnicemi a s dírami na pásy? A sedí Ti v kočárku dobře, když ji máš kvůli přehozené boudě naopak? Budu to muset s naším chlapečkem taky řešit, má 3 měsíce a 8 kg a do hluboké se už nevejde. Přes tu vložku ty pásy nejdou cítit? Děkuji za odpověď.

Svojo, brzdí se jen ruční brzdou (zacvakne se do zobáku), ale mě osobně to vůbec nevadí, připadá mi to lepší na ovládání než nožní brzda.

pikusa
23. srp 2009

Kajko....ano,je to i s bočnicema a dírama a pásy přes to necítí.....mám jí tam jen položenou a malinkej v pohodě 🙂
Svojo...mě taky ruční brzda nevadí....naopak....u rukověti je páčka a takové zobáčky a jen zacvakneš.A mě stojí jako přibitý 🙂 ale pokud budete kupovat v obchodě,určo vyzkoušet 😉

kajka8
23. srp 2009

Pikuso, díky. A prosím Tě nechala sis ušít normální vložku nebo tu tlustčí s vrstvou vatelínu?

svoja
24. srp 2009

Tak jdem do nej. Jeste jsem do posledni chvile vahala nad bebe confort high trek. Vcera me jedna pani v obchode, kdyz slysela, ze mame vybrany PPGT3, rikala, at jdem do nej a vubec se nerozmyslime, ze to je nejlepsi kocik, ktery tam kdy meli. No a POZOR...ptala jsem se na nozni brzdu, jestli to ma a tvrdila me zaryte ze ANO🙂 No tak nevim, co si mam myslet🙂
Diky za pomoc pri rozhodovani.
Takze kdyz budu chtet kocarek na ulici zastavit, aby me neodjel, zabrzdim to tou rucni brzdou a nekde to cvaknu do nejakych zobaku? Vyzkousime v obchode...

pikusa
24. srp 2009

Kajka....vložka je tlustčí 🙂
Svoja....určo zkus v obchodě,aby ti to kdyžtak hned poštelovali....a ano...na rukověti jen zacvakneš a je to 🙂 je tam taková páčka--něco jako brzda na kole 🙂 a na rukověti přidělané ty zobáčky a je to
a nožní brzda????není...........

svoja
24. srp 2009

PIK tak nevim, co ta prodavacka mlela....🙂 rikala jsem si, ze si ani tasku na kocarek snad objednavat nebudu, nebo mam??

kajka8
24. srp 2009

Pikusa dík 🙂), tak objednám vložku taky 🙂).
Svojo, ta nožní ta opravdu není. Tašku mám origoš, kupovali jsme kočárek v akci a byla zdarma, jinak bych ji asi za 1000 K nekupovala, prý je dobrá třeba v DM za 500K. Budeš tam mít ale ledvinku, která je pěkně prostorná, tak pokud není třeba tahat věci na přebalování, stačí jen ledvinka. Kočár je super, jenom je trochu těžší a zabírá dost místa, tak pozor aby se vám vešel do auta.

svoja
24. srp 2009

ja myslim, ze do auta pujde, mame velky....nikde ho tahat nebudu, takze super....tu tasku jeste prostuduju....byl me doporucenej fusak emitex(jak ma odepinaci dno) ...vypada v tom i hezky, tak ten asi poridime....a jeste pak vyzjistim tu plastenku nejak...

pikusa
24. srp 2009

Tak my tašku taky nemáme...
koupila jsem tašku v DM..a ještě v ní bylo pár věcí pro mimi a nestála ani 500
Jen mi ted vadí,když už to mám předělané na sporták,že nejde dát autosedačka.....to by se muselo zase celé odstrojit 😒
Navetta se sundala,nandala sedačka a bylo.....

svoja
24. srp 2009

PIK jj, to me taky napadlo, ze to prendani nepujde....a vy uz se nevejdete do korbicky? a vejdete se do vajicka??? 😲

pikusa
24. srp 2009

my se do korbičky vejdeme...ale jen tak tak 😀 my jsme totiž moc rychle vyrostli,tak jsem zkusila ten otočená sporták.
Do vajíčkama se vejdeme,jen jsem vyndala už tu novorozeneckou vložku pod zadečkem.
Ale narodit se malej na zimu,máme asi s vajíčkem smůlu..........
Ale neboj,my jsme fakt obříci....4 měsíce a měl skoro 9 kilo 😲

svoja
24. srp 2009

No mate se dobre no🙂 Vidis to, to koukam teda, ze do hluboky nee a do vajicka joo....ale je to asi fakt individ

pikusa
24. srp 2009

Svoja....s tím sportákem jsem to zkusila ale dnes večer poprosím chlapa,at mi to zase předělá zpět...a budeme ještě chvilku v Navettě
a u vajíčka jsem musela posunout opěrku hlavičky až nahoru už 🙂 je naštěstí posunovací 🙂

svoja
24. srp 2009

No ona to neni prca predelat ten sportak, ze? Prodavacka se s tim docela mordovala🙂 Ale na to si asi clovek musi prijit no...