Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
24. říj 2009

Emanko,díky 🙂
mě to taky na druhém drželo fest,ted už ne.....

emanka
24. říj 2009

Ja som aj predpokladala, že časom tá brzda nejak povolí a potom by sa zišiel ten tretí zúbok 😀
Pikusa - potom napíš, či si to nejak vymyslela s tou brzdou, či sa to dá nejako pritiahnúť alebo čo, lebo inak ma asi porazí, ak nie, ved ked je len malinky kopček, teda ani nie kopček, len nejaká trošku šikmejšia plocha, tak kočík už aj uteká, tak dúfam, že bude brzdíť aj po pár mesiacoch 😒

svoja
25. říj 2009

Ahoj zeny🙂
My jsme se v obchode specialne na tu brzdu ptali a zkouseli to. Slo to na prvni v pohode, na druhy na tesno a kdyz jsem se ptala na ten treti, proc tam teda je, tak me pani prodavacka rekla, ze se to da utahnout|povolit podle potreby jako brzda u kola treba. Ze s tim nikdy problemy a ani reklamace nemeli. Tak jsem zvedava. Uz se tesim, az vyrazime🙂
Jeste dotaz: co davate pod miminko do navetty?

pikusa
25. říj 2009

Noooo to jsem se taky chtěla poptat....už dávno,co máte pod prckem.
Když byl malinkej,měl plínu,pak už všechno odkopal......tak měl deku,jak mám v albíčku,tu se jménem...
ted měl párkrát fusak...
Emanko....dám vědět 😉

svoja
25. říj 2009

No zimu ted asi bude porad fusak, to nebudu resit, ale potom....aby to mela hezky mekoucky, asi tam dam decku...nebo ja nevim....a nejakej polstarek davate? do postylky by se nemel, ale to ten kocarek? me prijde, ze az tam bude lezet oblecena, tak bude hlavou dolu 😀 😀 😀

pikusa
25. říj 2009

No já pod něj i někdy dala takovou tu peřinku do kočárku a k tomu je polštářek....ale skoro plochý...
tak to tam taky měl...

kacka.l
25. říj 2009

Holky a ještě dotaz, jak to dáte do úplnéhé lehu, máte to taky trochu jakoby do V??? U středu??

wergina
25. říj 2009

Ahoj holky, děkuji za odpovědi. Myslím, že bychom to tímto způsobem taky zvládli, takže o PP vážně uvažuji 🙂 Příjde mi, že na trhu je v současné době méně kočárků, kde jde sporťák otočit proti směru jízdy. Rozhodla jsem se, že chci kočárek s normálním polohováním zad a ne ty houpačky. Příjde mi, že v tom mimča nemají pohodlí. Tak jsem ráda, že aspoň u PP to jde vyřešit tímto způsobem a aspoň ze začátku, jakmile mrňousek přesedlá na sporťák budu na něho moci vidět, aby byl klidnější než si zvykne. Jakmile příjdu na nějaký dotaz, opět se ozvu 🙂 zatím se tady mějte hezky.

emanka
25. říj 2009

Kacka, veru áno, aj ked som ho kupovala, tak predavačovi sa to zdalo divné, že je to tak do V a ešte to kontroloval, či ho správne zložil. Mne sa zdá, že keď bude bábo už väčšie(1,5 roka), tak sa mu tam bude zle ležať, teda podľa toho, aké bude dlhé, no neviem, možno to bude v pohode 😉
No a ja dávam pod ňu deku, je jej aspoň teplúčko a ani tie pásy ju netlačia, aj ked som sa ich snažila nasáčkovať do tých medzier na boku 😝
No a podušku nebudem dávať, teda možno v lete aj áno, to už bude mať vyše roka, tak uvidím. Bože, aké divné, že vyše roka 😅 😅 😅

kacka.l
25. říj 2009

Emanka, díky. Já myslím, že to nebude tak hrozné a pak už určitě budeme jzdit po směru, a ty pásy jsem prozatím odšroubovala úplně ven, zavázely mi tam. 🙂

emanka
25. říj 2009

Jééžiš, ja som tlk, jasné, že potom už budeme jazdiť normal 😀 😀 😀 Ale mne sa zdá, že aj ked je to v smere jazdy, tak je to tak do V, nie? Už som to tak síce dlhšie nemala, musím skúsiť.
A díky za tip, aj ja tie pásy odšrobujem, ale vlastne teraz, ked je tam deka, tak to tam ani nevadí.

pikusa
27. říj 2009

Emanko,tak jsem dnes venku stála,kecala s kamarádkou a jen tak jsem začala šroubovat u brzdy ta 2 kolečka stříbrná....povolila jsem jedno,druhé utáhla a brzda zase drží jako přibitá...
takže nevím přesně jak,ale sama jsem to zvládla 😀

emanka
27. říj 2009

Pikusa díky, vidíš aká si šikovná, ani chlapa nepotrebuješ 😀
Tak ked budem mať s tým problém, aspoň budem vedieť ako na to...

ruzi23
27. říj 2009

Ahojte, vazne uvazujem o kupe kocika PP GT3. Chcela by som sa vas spytat, kedze ide o dost velky kocik, ci sa vam zmesti do maleho panelakoveho vytahu (dlzka vytahu cca 106 cm, krizom tak o 10 cm viac) dik moc

pikusa
28. říj 2009

Ruzi...máme klasika starý malý výtah a na příč se vejdeme 😀

matra
28. říj 2009

Ahojky tak my se zatím nevešli jenom jednou,protože tam byli uvnitř dveře,které jsem nezavřeja,jinak taky většinou v pohodě

ruzi23
29. říj 2009

Super, potesili ste ma! 🙂 takze som prave objednala celu 3kombinaciu z Olomouca...tak dufam, ze to dopadne uspesne. Dakujem

jafulka
30. říj 2009

Ahojky, tak jsem si taky po dlouhém vybírání koupila PP GT3 🙂 . Jezdím dva měsíce s Navettou a dost mě vadí, že drncá. Malá v kočárku při jakékoliv nerovnosti poskakuje. ☹ Dá se s tím něco dělat? A taky mě kočárek vrže. Je to normální? Mě to teda strašně vadí ☹ . To by podle mě takovej drahej kočárek dělat neměl. Díky Jana

olinka6226
30. říj 2009

jafulka a tie kolieska dolu na kociku take strieborne ked das na soft alebo medium alebo hard ti to neutlmia? ja som to na sportaku mala na medium, s vanickou este nemam skusenost. ta pride az vo februari 😉 ale toto je jedine co mi napada ze by sa dalo zmenit.

jafulka
30. říj 2009

Olinka6226 já to mám nastavený na soft. Manžel už mě kočárek i promazával. A pomohlo to. Vrže mě ale rukojeť. Popíšu to blbě, ale nevím jak to mám jinak napsat. Vrže mě to v těch místech kde jsou body na skládání kočárku. Jakoby v tom tunýlku kde ta rukojeť je uchycená.

olinka6226
30. říj 2009

hm, a nemala by si mat na hard, ako tvrdost povrchu tym padom by to viac pruzilo??? co sa tyka vrzania ti neporadim...

pikusa
30. říj 2009

Holky a zkuste pořádně dofouknout kolečka....
mě celkem vrzal,měla jsem je dost měkký a pak dofoukla a dobrý.......

kacka.l
31. říj 2009

No já zase měla hodně nafoukané kolečka a stašlivě drncal, malému vždycky úplně nadskočila hlava, upustila jsem a bylo to o moc lepší, taky jsem z toho byla na nervy, když přibral na těch 6kg, zatížila se navetta a byla super, já jsem ještě podkládala prostor mezi navettou a tím plastem na kterém leží plínkou a taky to hodně pomohlo.
Na vrzání fakt pomůže ten teflonový sprej. Já jsem s ním nastříkala celý rám a super. Zatím nezačal znovu.
Mě taky štve, že za tokové peníze a takové problémy. Mě zase nejde polohovat, půjde na reklamaci, tak uvidím, co vymyslí. ☹

kacka.l
31. říj 2009

Hoky a ještě dotaz, když máte sporťák u toho polohování, to klečko jsem zasadila dovnitř do těch pacek,tam jak se to polohuje, a ta tyčinka je jakoby pod těma packama. Mám to dobře?

matra
31. říj 2009

HOlky, na kterou polohu kočárek víc pruží? na Soft nebo na Hard? Hadr znamená že je podvozek meně pružný nebo že je na tvdrý povrch???

annei
2. lis 2009

Ahoj holky,
tak PP v Ostravě jsem ještě nenavštívila, ale zajímalo by mě, jestli jste některá koukaly na nové modely 2010, konkrétně barvu Java (teď nevím jestli v nebo w, ale to je fuk) a co na ni říkáte. Korba u sporťáku mi přijde stříbrnošedá a nánožník šedohnědý nebo jsem barvoslepá? Furt nevím, jakou barvu vybrat...

lucenek
2. lis 2009

annei hod odkaz

matra
2. lis 2009

nové barvy: Tropical a Java 🙂
a novinka pro rok 2010 pro sourozence 😕
http://blog.pegperegousa.com/?tag=gt3-fortwo Dejte si to kdyžtak přeložit Googlem 😉

matra
2. lis 2009

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

A nebo ještě tady mají všechny nové barvičky

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/... a tady je tenpro dvě děti 🙂

kacka.l
3. lis 2009

Holky a jaký je rozdíl mezi tropical a papaia. Nic teda nevidím.