Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jchalupka
23. lis 2011

@bacula mam navettu XL, a kdybych mohla znovu volit tak uz do ni nejdu a vezmu urcite Panoramu S. Ta je prostornejsi - nejen delsi ale hlavne sirsi. Mala mi v ni pred rokem ve fusaku od emitexu nechtela byt uz ve 4 mesicich... bylo ji tam tesno.... a v peti mesicich mela 70 cm... takze jsme ji fakt moc nevyuzily ☹

misulenka9
23. lis 2011

Dobrý den maminky,
jdu za vámi s velkým prosíkem.Vypadlo nám tlačítko nastavení úhlu madla: (SPST5664N) nemáte některá náhradní ? Zaplatím co si řeknete. Děkuji moc a budu ráda, když mi některá z vás pomůže.
Přeji krásný den.

lucenek
23. lis 2011

@ivett na plika jo ale ne na sí.... síčko je bezkorbové

lucenek
23. lis 2011

@misulenka9 zkus kenyo.cz jako ofiko autorizovaný servis stojí to pár kaček

mars3000
23. lis 2011

souhlasim, na kenyo.cz si kupovala veci moje segra a byla hodne spokojena 😉

ivett
23. lis 2011

@misulenka9 dá se koupit celé madlo nové... 😉

@lucenek díky, takže síčka nebrat, ale na pliko to jde jo? i bez adaptérů? i ta navetta bez adaptérů? je tam konstrukce jak na gt3 nebo nějak podobná jo?

mpavlinka
23. lis 2011

@jchalupka přesně tak Panorama je širší a navíc ten nánožník na zip byl suprovej!

mpavlinka
23. lis 2011

@ivett pliko má stejný úchyty jak gt podvozek, jen cvak a hotovo 😵

mpavlinka
23. lis 2011

@misulenka9 celé madlo je zbytečné nové, stačí ten čudl, stojí 29 Kč 🙂

misulenka9
23. lis 2011

@mpavlinka já ho nikde nemůžu najít ☹ můžu poprosit o odkaz?

ivett
23. lis 2011

jo tak pokud jde jen čudl nový, tak super...to jsem nevěděla, já bych určo koupila jak blb celé madlo 😀

s tím plikem díky...

misulenka9
23. lis 2011

@ivett madlo máme jako nové a pak to madlo v náhr. díl neobsahuje - tlačítka nastavení úhlu madla ...
takže tak ☹

ivett
23. lis 2011

aha, to jsem nevěděla, ale holky už to mají ozkošuené, že se dá sehnat všechno, tak zkus na kenyo napsat, určitě to mají...

mpavlinka
23. lis 2011

@misulenka9 minulý týden jsem pro ten čudl byla v Kenyu, stojí 29 Kč 😉 Odkaz jsem nenašla.

lucenek
23. lis 2011

@ivett jj pliko GT3 navetta a podvozek caravel- vše jde s navetou bez adaptérů na sebe Sí je jen jako golfáč nižší kategorie čili bez možnosti montáže, event by se dala dět autosedačka do protisměru záda do lehu a háknout o madlo- tak jezdí většich achicco kočárků....

lucenek
23. lis 2011

@misulenka9 napiš na www.kenyo.cz maila v nabídce se takové tretky běžně nevyskytují ale dodají to

kacka.l
23. lis 2011

Na síčko jde sedajda pomocí adaptérů, ale tuším, že ne perego,a le maxi-cosi. nebo tak něco. Já jsem měla plikouše k gt3 a normálně jsem nacvakávala korbu i sedačku.

lucenek
23. lis 2011

@kacka.l kači a kam se dávaj ty adaptéry ? ljá to teda zkoumala a přišla sjem jen an variantu dát do lehu a na to položit sedačku a opřít o madlo...

kacka.l
23. lis 2011

Lucenku tak ne, asi máš pravdu, asi jsem si to s něčím spletla.

kacka.l
23. lis 2011
lucenek
23. lis 2011

@kacka.l jj tak....

jchalupka
24. lis 2011

@mpavlinka no to máš pravdu... nevím, místo aby novější bylo lepší, je to v tomhle případě se mi zdá naopak. Jenže já kupovala Navettu xl úplně novou, tak se mi nechce prodávat a chci ji i na druhé mimi ☹

bacula
24. lis 2011

@jchalupka super dakuje, to som ani nepostrehla ze je aj dalsia vanicka 🙂 presne toho sa obavam ze sa mi tam mimco nevojde s fusakom, akurat budeme tak naprelome zimy mat 5 mesiacov, a fusak uz mozno aj skor budeme potrebovat, u nas uz v oktobri mrzlo...(zijeme v dansku) tak si to musim poriadne popozerat. 🙂

kacka.l
24. lis 2011

Já jsem taky vozila v 5 měsících už ve sporťáku, akorát obráceně, vystlané fusakem to bylo fajn, a když sněžilo moc, dala jsem pláštěnku a bylo. Kukni do allba, mám tam vychytávku na zip a byla pohoda. .-)

mpavlinka
24. lis 2011

@kacka.l jo takhle jsem to taky měla než jsem koupila Navettu a je to fajn 🙂 Jinak Nikča je obr a vydržela v Panoramě když jsem jí zvedla zádička do 8 měsíců i s fusakem 🙂

veronka
24. lis 2011

baby poradte nejaky lahky spratny co najpriestrannejsi buggy kocik, a s polohovatelnou opierkou chrbta a aj nožičiek. aby sa tam zmestilo a malo pohodlie aj 2-3 ročné dieťa. pozerala som kočíky euro cart lira, babypoint mark q, moon buggy, a espiro neviem i ma polohovatelne nozky. mohol by byt aj s nanoznikom a cena max. okolo 150 €. ďakujem za rady

mpavlinka
25. lis 2011

@veronka tak já jsem spokojená s plikama, jen nejsou úplně z nejlehčích, jako druhý mám Janéčko Energy a spokojenost, jsou lehké, dobře se s nima jezdí, ale je fakt, že zas nejsou až tak prostorné. Ale vídám v nich i děti kolem třech let. Navíc je blbý, že jsou více otevřené, bouda nejde sklopit apod. Každý golfky maj svý 🙂 Co se týče ceny, nevím jesi trváš na nových... koupila jsem Energy, v super stavu, po jednom dítku za 1500 Kč 🙂

lucenek
25. lis 2011

@mpavlinka jj energy jsou super na jízdu člověk by něvěřil jak sednou.....
Pavli Kenyo psalo že maj pásy...tak až budeš mít cestu kolem, ...tak...děkuji 😀
PS prašule jsme ti posílala dopředu i s poštovným???

mpavlinka
26. lis 2011

@lucenek no to je jak naschvál 😠 Celou dobu jsem o.k. a dneska v noci jsem se vzbudila a krk zahleněnej a přišla jsem hlas ☹ Snad to během víkendu přejde 😖 Jojo posílala to i s poštovným 🙂

lucenek
26. lis 2011

@mpavlinka v klidu až budeš OK písnu jim že sem nemocná no... 😀 já teda jsem mám atb