Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

sirenita
27. črc 2010

@doorka 😀

zelvatko
27. črc 2010

@doorka .. my přesedlali do sporťáku už ve 3měs!!prostě jsme se do navetty už nevešli 🙂 Já mám starší navettu (2006) a tam je takový schránka na drobnosti - nevím jestli je i v novějších navettách - a Baru se mi od ní odrážela.. a ze začátku jsem měla otočenou tu boudu, takže jsem na Báru viděla noa teď už jezdíme naopak..

petulkad
27. črc 2010

Holky moc děkuji za odpověď 🙂)) Teda taky čučím, že to jde otočit ta boudička, musím to zkusit 🙂))

pikusa
27. črc 2010

Sporták jde po směru jen když miminko leží.....vlastně má nohy tam,kde je hlavička....
ale je to fajn u prcků,když jen leží 😉

svoja
27. črc 2010

holky........pomoc.........ja uvazuju, ze kocarek vymenime......myslim, ze nam zacina vadit, ze nejde sportak otocit☹

pikusa
27. črc 2010

Svoja,neblázni a vydrž.....prcek na tebe stejně není zvědavej 😀
vadí to vám,nebo Barunce???

svoja
27. črc 2010

no, ja to prave neresila...ale zda se, ze nam to vadi...achjo☹(
Barunka se po nas ohlizi, prohyba se a otaci dozadu, nekdy tam vylozene nechce byt a kdyz jde nekdo pred ni (ja nebo manzel) a vidi nas, tak se uklidni....popravde....me to nekdy taky znervoznuje, ze na ni nevidim...a to jsem si libovala, jakej je ten sportak vymazlenej 😖

pikusa
27. črc 2010

No škoda.....a když má sklopenou boudičku...jako zavřenou,že na vás vidí,když se otočí,,??asi bych vydržela ještě...přece jen,za chvíli jí to může bavit zase koukat dopředu

svoja
27. črc 2010

ohlizi se...kdyz nas vidi, je spokojena (ale zas nemuze takhle jezdit porad, zejo)...kdyz nevidi, tak nekdy mrci....nekdy se vzouzi, nekdy breci....nekdy spi.....achjo 😒 😖

svoja
27. črc 2010

a to nam ma prijit ta vlozka....

pikusa
27. črc 2010

No vložka....kdyžtak prodáš i s ní.....

svoja
27. črc 2010

Vůbec nevím, co mám dělat, uz mě to par dnu hloda.....

lucenek
28. črc 2010

@svoja vydrž i pro mě to bylo divný nevidět na prcka ale jde fajně sklopit střecha....ona si zvykne vážně....

zelvatko
28. črc 2010

jj, určitě vydrž.. když jsem Baruš přehodila, tak jak by měla být, tak jsem si nemohla zvyknout hlavně jááá 😅 Bylo to takové ..nevím.. ale když jsem pořádně natáhla boudu a zvedla si tu volnou část, tak jsem na Baruš krásně viděla a ona taky občas zvedne hlavičku a podívá se, jestli tam opravdu jsem 🙂 ted kouká dopředu, pořád si něco brebentí.. už jsme si zvykly obě dvě!! 😉

emanka
28. črc 2010

svoja a ako dlho sa už takto vozíte? možno si ešte zvykne. Aj naša sa zo začiatku stále obzerala a musela ma vidieť, ale po chvíľke si zvykla.
Ja keď som išla kupovať šporťák, tak som sa rozhodovala medzi GT 3 a Cam Cortina X3, gt-čko sa mi páčilo a ten cam som chcela iba kvôli tomu, že sa dá otočiť aj proti smeru jazdy, teda, aby ma malá videla. Ale, čo som si všimla, tak všetci, čo majú ten cam, tak ho majú otočený v smere jazdy. Takže asi je to fakt tak, že každé dieťa chce potom pozerať pred seba a nie na mamku....takže vydrž, oplatí sa. Môže sa stať, že za mesiac už ťa nebude potrebovať vidieť a potom čo? zas predáš a kúpiš nový kočík? Držím palce....

svoja
28. črc 2010

Dnešní prochazka hrůza.....ona se i vyklani ven a když ji připoután na pevno, tak řve. Když jsem před ni, je v klidu. Jedem na dovolenou, desim se, ze to prorve a ja taky. Nejsem z těch, které nechávají dítko vyrvat a vztekat.

kacka.l
28. črc 2010

Svoja, pokud je to tak, pak prodej, a kuo si s otočnou sedačkou. Já osobně bych šla jen do toho jané reverse. Jinak cortina se proti směru nedá ani vozit. 🙂
zdravím Vás z dovči. .-)

pikusa
28. črc 2010

kačko...a kde jsi???
Svoja....to je fakt blbý 😒

svoja
28. črc 2010

no....uz i manzel rekl, ze koupime novej....a to je co rict....nebot ji dneska videl a musel nosit 😀 😀 😀

kdybyste o nekom vedeli, kdo ma zajem....mame celou trojkombinaci, perfekt stav, barva seda.

premysim o chipolinu, jane, patron bohemia fenix.....

emanka
28. črc 2010

svoja, ty máš titanio? aj ja, kúpim od teba poťah 😀 nemusela by som ho opravovať 😝

mmacko
29. črc 2010

@svoja , citala som o tvojich problemoch, to mi je luto. Ja som pri malej mala otocny sportak v 6. mesiacoch na striedacku s plikom, tak to slo. Ale uz mam len pliko afusion, co nemaju otocnu tak ked budeme mat druhe, tiez neviem, ci to s malym zvladneme, ze sa neuvidime.
SKus jane unlimit/slalom reverse, alebo minule som videla x lander s otocou sedackou, vyzeral super.

svoja
29. črc 2010

Díky......mám par tipů, vede abc design viper, i když se to neda srovnat s pp ☹

svoja
29. črc 2010

Ale musíme koupit i s korbickou. Nebo Jane, mura, chipolino, nejakej novej casual.....

pikusa
29. črc 2010

Svoja,proč i s korbičkou?????

svoja
29. črc 2010

Samostatnej otocnej sportak se neprodava moc....bylo me receno....jen chipolino nejakej, ale ty jsou prej nic moc...pak ta mura snad, mozna jane, mozna casual.....ale ten ABC vyjde na 8tis i s korbou....achjo 😒 zitra se na nej jdeme podivat i s muzem a asi ho koupime 😒 ☹

mmacko
29. črc 2010

@svoja drzim palce na kupu, daj foto, ako si sa rozhodla 😉 Urcite sa ti ulavi a aj manzelovi a aj babu, ked sa uvidite.

pikusa
29. črc 2010

Svoja,tak kup z druhé ruky,to ne????

mmacko
29. črc 2010

@svoja inak, ja som mala tiez abc design a bol super, su to kvalitne a premakane kociky za dobre ceny, ten moj mal kopu vychytaviek, co nemaju ani drahe kociky. A maju dobre podvozky, len su trosku tazsie, ale zas asi aj GT3 nie je najlahsi kocik. Drzim palce.

svoja
29. črc 2010

dekuju mmacko!!!

pik potrebujeme ho hned a tento maji u nas v akci, tak at se to trapeni neprotahuje 😉

pikusa
29. črc 2010

No jasně,tak snad to bude pak v poho a pošli fotečky 😉