Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
25. bře 2009

Ahoj holky.........
Kikimarusko,ty prodáváš??????????????????? 😲 😲 😲 to čučím teda

kikimaruska
25. bře 2009

Piku prodávám i neprodávám....já nevim co za něj. Přítel do mě hučí at koupim nazpět X-landera, že mu vyhovoval...že už nechce trojkolku, jenže já bych chtěla toho nového, ale chci ho vyzkoušet a videt naživo ty nová kola...a nikde ho na krámu nemaj, zas jen na netu a to ne...já ho chci vidět...Není za něj náhrada...fakt asi ne. Kdyby šla ta nožní brzda dodělat... Oni mi i v tom krámě řekli, když jsem říkala, že Italové snad s tim kočárkem nejezdí v buse, tak mi bylo řečeno že oni s tímhle typem nejezdí vůbec, že je vyráběný pro nás a oni maj jen golfky (co nožní brzdu mají)...nejvíc mě naštvala, že se hádala že neexistuje trojkolka co má obě brzdy.. 🙄 .a že každý kočár není napevno v buse zabržděný, a že špatně v buse stojím...přitom všechny předešlý kočáry stály jak přibitý a ani se nehly.

pikusa
25. bře 2009

Kiki...no uvidíš jak se nakonec rozhodneš........
já tak nějak stejně moc nevím,o čem mluvíš,,,,,,myslím ta lanka a tak....to až v terénu..Busem jezdit nebudu..jen teda bydlíme na kopci.....................
tak at se rozhodneš správně 😉

sisstin
25. bře 2009

kiki: my máme Quinny Speedi..a má jak ruční, tak "nožní" brzdu..a v buse jezdim normálně 😉

zofik
autor
25. bře 2009

kikimar. já s tím teda hodlám taky jezdit v buse s GT 3, nestraš mě...

sisstin
25. bře 2009

spíš mám problém, že to brzdí tak...že když autobus zprudka zajel na kruháč...tak se mi kočár málem převrhnul dozadu 😅 ale stihla jsem to udržet 😅 já ho totiž nedržela vůbec 😅

pikusa
25. bře 2009

Koukám,že bus je problémek takovej..... 😒

sisstin
25. bře 2009

no já debža poprvý chtěla vylízat po předním kole..to fakt nejde 😝 ale po zadních taky nic moc...i když jezdim jenom nízkopodlažníma, tak řidiči se neobtěžují zastavovat přímo u těch nájezdů..a je tam klidně 30cm mezera..a to je pak labůžo teda 😝

kikimaruska
25. bře 2009

Uvidíme holky. Zofiku třeba ti bude držet brzda dobře mě taky prvně držela, ale jakmile se trochu sjedou pakny cestouz dolů - do města chodím pěšky...tak nazpět budem nahoru už to pak drželo špatně....a nebyly teda dotáhlý,m to jsem nevěděla že musím dělat...
sisstin: já vím, snad všechny trojkolky s ručníma brzdama maj i nožní - quinny,Chicco, Bebe i Teutonia. Jane myslím taky...jen mě lakovala, že ji nemá žádná...přitom jsem toho okoukala dost 😅

sisstin
25. bře 2009

kiki: ale teda ta ruční brzda už mi teda brzdí mín než na začátku 😕 ale na Speedakovi je jenom k přibrzdovaní, ne k úplnému brzdění 😉

kikimaruska
25. bře 2009

sisstin: no přibržďování mi taky nevadí, ale uplné zabrždění tedy jo. Já ani tak nějak netušila, že to nožní brzdu vůbec nemá, mě přijde samozřejmé, že ji má kočárek mít 🙂 . Ale to nevadí. S taťkou už jsme se pevně rozhodli a vrazíme se k ověřenému kočáru. Je objednaný XA 2009, ten zelený. Holt bez brzdy ruční.

pikusa
25. bře 2009

Kiki schválně...kolikátý kočárek to máš??? 🙂

kikimaruska
25. bře 2009

Takže ted mi volal pán z krámu a nechá mi Teutonku Cosmo svojí, co měl schovanou pro malého, který se ještě nenarodil, abychom nemuseli čekat 3 měsíce. Do týdne je doma 🙂 , jen musíme vybrat peníízky navíc, když není kočárek ještě prodaný...takže kdo byste příp.měli zájem o korbičku nebo o sportáček, je volný...

sisstin
25. bře 2009

mně se to Perego líbí strašně..ale teda ta brzda je fakt divná, ještě mi přijde super Bebeconfort high track, ma ho kámoška..a fakt lepší kočárek jsem neviděla 😵 já jsem s Quinny spokojená, ale už bych vybírala jinak...a Xlander je to samý jak Quinny, akorát podstatně těžší a ne tak dobře vyváženej 😕

kikimaruska
25. bře 2009

Piku: 1)Implast Bolder - neustále kolečka v reklamaci, rozbitá, problémy neustále od prvního vyjetí

2) X-Lander XA - bezporuchový, vyměněn za GT 3 z důvodu, že jsme po přestěhování chtěli kočárek s ruční brzdou
3) Trend Line Rider -ten stále máme, je to kočár na ježdění u našich, je už po 2 dětech, jsme třetí - též bezporuchový
3) Chipolino On Road - jen jetý v obchodáku, šel pryč, přední kolo se skoro neotáčelo - paj jsem zjistila, že je to plast na plastu a proto se to netočilo - není jako ty dvě na kovové tyči
4) Chicco Multiway - nahradili toho On Roada - jsou golfáče na pojezdy jen k Dr, na nákupy, malé nutné přesuny - máme
5) Teutonia Cosmo - snad doufám poslední kočárek...

kikimaruska
25. bře 2009

sisstin - koukali jsme na něj v krámě, ale tatka mě ohned odtáhl, že takovou příšeru mi neschválí 😅 ...a pak jsme se shodli, že už raději zase 4-kolku...

sisstin
25. bře 2009

kiki: no mně nejdřív taky připadal hroznej, pže v těhu jsem nák ujížděla na klasických čtyřkolových tancích 😝 ale ted se mi líbí mooooooooooc..a hlavně ty vlastnosti jsou super..velký nafukovací kola, obří košík, vcelku prostorná korbička, super polohování u sportáku, dlouhá boudička, takže nepotřebuješ vůbec slunečník a podobný bejkárny..ruční i nožní brzda 🙂

pikusa
25. bře 2009

Tak teda dnes jsem šla z obchodu a potkala tu maminku co má PP a je pořád spokojená........

kikimaruska
25. bře 2009

Takže 10 000 za sporták a 3000 za korbičku. Komplet 13 000, tak snad se prodá...doufejme.

pikusa
25. bře 2009

No hlavně at už jsi konečně spokojená ty,,,,,,,,,,,,,,

kikimaruska
25. bře 2009

Taky doufám pikusko.

zojina
25. bře 2009

🙂 No teda co to tu čtu holky vy teda valite kiki no teta ja jsem teda magor do kočarku ale na tebe nemam ....Mám jich asi 8 ale ty jsi teda dabel

kikimaruska
25. bře 2009

ale já budu mít jen 3 😀 , tamty se nepočítaj. Rider je na dojetí u našich, pak hlavní a golfíny do auta na rychlovku a na nákupy 😉

zojina
25. bře 2009

🙂 tak to ja jich mam vice no ale je pravda je mam jedno chicco a kdyby ho dělali i ted tak si ho zase koupim j en že je to už tsařiček ale toho jsem měla nejradeji

kikimaruska
25. bře 2009

Rider je taky staříček (no asi 5 let...) a slouží stále dobře, my ho máme hlavně na spaní venku, má obří ložnou plochu 😉

zofik
autor
25. bře 2009

Piku budem muset taky dokoupit nějaký kočárky 🙂

monas
25. bře 2009

Ahoj, čtu vaši diskusi celkem pravidelně a dnes jste mě trochu vyděsily! Po těch chválách, co tu na PP padaly jsem včera zamluvila od jedné paní komplet GT3 v barvě mokka, jeden rok starý i se základnou na sedačku za dobrou cenu. Původně jsem sice chtěla otáčecí sportovní sedačku, veselejší barvu, ale říkala jsem si, že to bez toho v klidu přežiju, když na GT3 se tu pějí takové chvály, i když původně jsem chtěla něco trochu lehčího a subtilnějšího. Přiznám se, že mě dostal hlavně nákupním košem 🙂 , ale ta brzda mě teda děsí! Říkala jsem si, že je to nějaký divný, že nemá tu nožní, že mi asi bude chybět, ale že je to s ní tak špatný...Myslela jsem, že to maj nějak super vymyšlený... ☹

kikimaruska
25. bře 2009

Monas - třeba s tím mám problém zase jenom já 😀 ...uvidíš sama, Zofik taky nemá žádné problémy. My tu ale máme opravdu dlouuuuhý a prudký kopec, kdy přibržduju většinu kopce a pak se mi to povolí...holt se to pak zas musí lankama dotahovat, když budeš chtít jet budem,aby pevně stál. Ale ty brzdy tak fungovali i na tech nových vystavenách. Se zabrzdeným kočárem jsem normálně popohížděla a protáčely se kola (ne že by se zabrzdené sunuly po zemi) a prý je to tak normální, mi řekla prodavačka a že žádný kočár pevně nedrží 🙄 , moje předchozí držely všechny a kola se mi nikdy neprotáčela. Uvidíš sama...ale jak vidím, mám s tím problémy zatím jen já...tak jsem vám chtěla jen napsat, že brzdy musíte dotahovat...protože se používáním ojíždí a pak nebrzdí...abyste třeba taky nejeli do phy takovou dálku a tam se vám nevysmály, že brzda je ok...a že je to tak z výroby 😕

kikimaruska
25. bře 2009

myslela sem Z 🙂 ojinku, omlouvám se

monas
25. bře 2009

Díky, no tak uvidím...Mně teda taky nikdy zabržděný kočár nepopojížděl... 😒
No nebudu tu ruční tak často na přibržďování používat, v Hradci skoro žádný kopec není, takže denně ji využívat nebudu, tak snad něco vydrží, i když nekupuju nový kočár...
Jinak mi to teda připadá ulítlý, přdělaj na kočár spoustu serepetiček..., je to jeden z drahých kočárků a nedaj tam tak samozřejmou věc jako nožní brzda, o jiným snad ani nevím, že by ji neměl...