Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

monthy7
23. lis 2010

@pilgrim ..ahojky,,,.tak sme celej kočárek rozebrali, protože ho mám nachystanej na novorozeně a zjistili sme, že protipól je na tom šedým plastu zevnitř....jak máš palec na fotce tak trošku víš...ale je to na plastu...tak se zkus kouknout...

monthy7
23. lis 2010

@pilgrim když tak mi napiš zprávu, jak jsi dopadla 😎

pikusa
23. lis 2010

@pilgrim tak na to jsem zapínala i nánožník,když Mates seděl....
když leží,nejde to....ale v sedě ano

pilgrim
23. lis 2010

no ten plast jsem zkoušela...mačkala jsem vší silou...ale nešlo mi to, tak jsem usoudila, že to ono nebude .-)
tak já to teda ještě zkusím (k ruce vezmu kladivo 😎 )
děkujuuuu 😀

zelvatko
23. lis 2010

@monthy7 nene, já myslím, že se pleteš.. na tom šedým plastu je protipol bouda - tak to mám já a funguje to 🙂
@pilgrim tak na tyto druky je protipol nánožník, ale je to na prd.. mě se to teda blbě zapíná, nánožník je jedinná věc se kterou nejsem u kočáru moc spokojena..

pilgrim
23. lis 2010

tak fakt nee, na tom plastu je to nejtek, tam to nacvaknout nejde....
@zelvatko díky, ještě zkusím ten nánožník

kacka.l
23. lis 2010

Je to na nánožník.

Lucenku- tak gratulačka. MMch co děláš 2.12???Celé dopolko nám nepůjde proud, tak vyrazím do OV, nemáš na hodinku čas, tak od 10_11????Teď už určo!!! 🙂

pilgrim
23. lis 2010

@zelvatko 😉 😉 😉 😉 tak supeeer, je to ten nánožník 🙂
já ho cvakala úplně zvenku na stříšku, viz. foto
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pilgrim/albu...
a bylo mi to podezřelý, že tam trošku asi potáhne...
tohle je mnohem lepší...i když teda s fusakem uvnitř je to hoodně naducaný

tak to já sem za Váma budu nakukovat častějc, jste chytrý holky 🙂

lucenek
23. lis 2010

@kacka.l brouku jsem po noční..... ☹

kacka.l
23. lis 2010

Sakra!!!! 😒 Tak jindy, no. 😀

pikusa
24. lis 2010

@pilgrim tak tak cvakám nánožník kdž spinká a je teda v leže....on hezky kreje pak....
a když sedí,tak na tu opěrku 🙂

kacka.l
24. lis 2010

Holky já jsem tak nešťastná, protože se blíží zima a dneska už tu začíná sněžit, dala jsem inzerát na buzze a vytáhla GTčko. Malý v něm celé dvě hodiny řval a řval a řval, když jsme došli domů, položila jsem jej do buzze a do minuty byl tuhý a pořád spí.
Já nevím, co mám dělat- na zimu buzz není, tady nám neprohrnují cesty a navíc se mi hned ozvala paní, že si dneska chce přijet.
Jsem tak nešťastná, navíc jsem byla lenora poslat tu boudu na tu výměnu, takže budu muset dneska. Takový boží kočík a on jej najednou nechce!!! ☹ Myslíte, že se to zlomí????

pikusa
24. lis 2010

@kacka.l myslím,že si zase zvykne,neboj 😉

kacka.l
24. lis 2010

Piku díky, doufám, že jo, za chvíli to jdu znovu testnut, tak uvidím.

pikusa
24. lis 2010

😉 @kacka.l tak dej vědět

kacka.l
24. lis 2010

Řev. 😢

pikusa
25. lis 2010

@kacka.l nekecej.......to je blbý.....
a i v sedě????když kouká???

sirenita
25. lis 2010

Ahojky holky, od tohoto týdne jsem majitelka taky GT3, šťastná majitelka 🙂 , ale chci se zeptat, pasuje na Navettu i jiná pláštěnka než ta, co se nabízí na netu?? Nějaká levnější varianta? Nebo je lepší prostě za těch 800,- pořídit přímo origo?? Díky....

pikusa
25. lis 2010

@sirenita 800 za pláštěnku bych nikdy nedala...
ale bohužel už si nepamatuju,jakou jsem měla 😒 teda mám....protože jí napasuju i na sporták....
snad holky poraděj

sirenita
25. lis 2010

@pikusa no právě....je to šílená částka. Na sporťák pláštěnku mám, tu co byla u něj, ale na hlubokou korbu ne...tak to řeším... 😒 ale díky....

nika
25. lis 2010

@sirenita to bych taky nedala. měla jsem na navettu nějakou z obchodu s dětskými věcmi, jen na tu korbu zasi za 200,- na sporťák mám taky ještě jednu stála taky tak cca 200,-

pikusa
25. lis 2010

No já taky koupila nějakou právě kolem 200----a teda dávám jí i na sporták....mě tamta origoš ke sportáku není sympatická

sirenita
25. lis 2010

@nika aha...takže asi spíš pak s kočárem obejít prodejny, jestli nějaká nesedne....

pikusa
25. lis 2010

@sirenita hele,myslím,že sedne jaká koliv na hluboké korbičky....
přece maminky neobjížděj prodejny ne?????

pikusa
25. lis 2010

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1432094
tady------emitex XXL.....je tam psáno i peg perego....

sirenita
25. lis 2010

@pikusa 🙂 🙂 to nevím, nemám s tím žádnou zkušenost 😉
Díky za odkaz!! 🙂

sirenita
25. lis 2010

@pikusa objednáno, díky 🙂

lucenek
25. lis 2010

@pikusa u nás v obchůdku aj dají vyzkoušet pláštěnky tož já bych objela radší....víš jak, na jisto 😉

lucenek
25. lis 2010

@kacka.l se snad nedomluvíme jako

zelvatko
25. lis 2010

@sirenita ahoj, já koupila univerzální pláštěnku od emitexu a sedí i na sporták..