Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
30. dub 2011

@kacka.l přesně tak mám též emitexovou a spokojenost 🙂

valentinuska
1. kvě 2011

@mpavlinka a je dobrá i na sporťák?

mpavlinka
2. kvě 2011

@valentinuska jo malá tuhle spinkala na dvorku a omotala jsem to kolem sporťáku krásně 🙂

valentinuska
2. kvě 2011

@mpavlinka počkej omotala nebo to na to krásně pásně i bez motání? 😀
já jsem viděla nějakou takovou síťku na sporťák, který jsem na fotce viděla na gt3 a bylo to akorát, jenom to nabízí nějaké no name stránky, tak nevím jestli to koupit a nebo raději ten emitex, víš 🙂

mpavlinka
2. kvě 2011

@valentinuska no máš tam tu gumu, tak ji prostě natáhneš 🙂 Nevidím v tom problém.

gresa
2. kvě 2011

Ahojte,
chcela by som kúpiť GT3, len neviem, či z kolekcie 2010 alebo 2011. Je v tom nejaký rozdiel?

valentinuska
2. kvě 2011

@mpavlinka ok, tak já si jí taky koupím 🙂

dasty79
2. kvě 2011

Ahoj holky.
Kupovala jste některá Peg Perégo GT3 přes internet?Já koukala na internet a za komplet tam jsou docela různý ceny.Nějaký e-shop nabízí komplet za 13.000 a nějaký e-shop za 22.000Kč.Není to podezřelý ten cenový rozdíl? 😕 Není lepší to koupit v kamenném obchodě?díky za rady...... 🙂

pusiket
2. kvě 2011

@gresa Myslím,že pouze v barvách

verusa22
2. kvě 2011

@dasty79 novej komplet peg perégo gt3 za 13tis určitě neseženeš.... jetej možná.... vždyt samotnej sporťák 2011 stojí 12990káčé 😉

pikusa
3. kvě 2011

@dasty79 za 13 000 určitě neseženeš nový komplet.....

ivett
3. kvě 2011

za 13tisíc NOVÝ komplet ani náhodou, jen sporťák kdyžtak...

holky mám doma lehátko PP melodia, malá je z něho nadšená, je fakt super...v houpačce mi být nechtěla, tak jsem ji prodala, ale v tomhle řádí o 106 😀

dasty79
3. kvě 2011

Moc vám děkuju - já si zadala komplet a vyjeli mě tam pod názvem komplet sporťáky za těch 13.000Kč.
Tak opravdu se sežene kolem 20.000 -ale to neva,stejně jdeme do něj - je úžasnej 🙂

pikusa
3. kvě 2011

@dasty79 joo je úžasnej 🙂
ušetřit můžeš na korbičce z druhé ruky..za tu chvilku---cca půl roku až 8 měsíců jsou pořád jako nové...
a taky třeba použitou autosedačku,ty se taky za tu chvilku nezničí.....

kacka.l
3. kvě 2011

Taky bych si koupila navettu i sedačku po jednom dítěti, jde celá oprat a ani nejde poznat, že byla použitá. Použité navetty z kol. 2010 se prodávají kolem 2500,- a sedačky do 2000,-
Zrovna asi předevčírem jsem někde viděla akci na javu, trojkombinaci s fusakem a taškou za 16000,- nové, ale nevím kde. :_)

dasty79
3. kvě 2011

@pikusa - my máme bloklou 3kombinaci v jednom obchodě - ještě jsme sehnali v barvě Cedro 🙂
Tak už to nebudeme komplikovat.Mě to bylo divný,že by měli takový rozdíly cen... Jsem trdlo 😀
Ty máš jakou barvičku?Těším se,až se mimi narodí a s kočárkem vyrazíme 🙂

pikusa
3. kvě 2011

@dasty79 jasně.....když máte už zamluveno,kupte 🙂
Já měla korbičku šedou a sporták a autosedačku červené 😀

dasty79
3. kvě 2011

@pikusa - krásná barevná kombinace 😵 😵 😵

ivett
3. kvě 2011

cedro? to je kolekce tuším 2009 ne? mají ho ještě skladem? kámoška takhle viděla někde titanium a vůbec se jí neozvali, přesto tam furt visí na eshopu info, že mají 9ks skladem...jinak ta cena za nový komplet 16tisíc je super teda...

já mám javu sporťák a navettu red step, ta bude asi někdy v létě k mání, ale ještě nejsem rozhodnutá, že ji hned prodám...

beatris
3. kvě 2011

PROSÍM BARVA CEDRO JE ŽLUTÁ?NEBO ZELINKAVÁ?

ivett
4. kvě 2011

já bych řekla spíš do žluta, zelená je kiwi z kolekce 2010

beatris
4. kvě 2011

Máme možnost také koupit CEDRO,ale na netu ta barva klame.Zajímalo by mě jaká je ve skutečnosti.
A nebo se rozhodujeme mezi FANTASY BEIGE.Jakou by jste zvolili barvičku vy?Prosím poradíte?

ivett
4. kvě 2011

béžovka je nádherná, ale nevím jak moc praktická, takže já bych volila spíš cedro, někdo ho tu tuším měl, tak chvíli počkej, třeba někdo hodí foto..

ivett
4. kvě 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44052162&tab=1 tady je cedro nafocené, je to teda cedro, že?...

beatris
4. kvě 2011

Mě by se líbilo nakombinovat tak,že koupíme sporťák FANTASY BEIGE a hlubokou korbu FANTASY NERO.A nebo celý komplet CEDRO -ale aby to nebyl zářivej žluťásek 😀 a aby na to nešly moc mušky.
Manželoj to je jedno a mě se líbí tyto kombinace a teď nevím.

beatris
4. kvě 2011

@ivett - jo díky, to je Cedro -ale tady mě připadne víc do zelena 🙂

ivett
4. kvě 2011

já jak na to koukala, tak to tak vypadá, ale na té fotce, kde je vyfocený to žmolkování,ten detail u té nožní části, tak tam jde vidět, že je to do žluta, taková ta barva podle mě ve skutečnosti je...já ho naživo viděla a přišel mi žlutozelený, fakt spíš do žluta, ale tak jako pěkně žluta...

ivett
4. kvě 2011

já bych naopak světlou barvu brala na hl. korbu, tu nezničíš a málokdy zašpiníš, i když teda já se s tím kdesi protáhla a mám na boudě šmouhu 😀
kdežto sporťák pak budeš hodně používat, tam bych se té světlé béžové bála, nehledě na to, že se bojím, aby se mi neomrzily ty kytky...ale béžovka je fakt krásná, viděla jsem ji v realu...

beatris
4. kvě 2011

@ivett - ještě nevíš,jak to je s těma pásama?Protože Cedro je kolekce myslím 2009 a tam byly ty pásy jak,nevíš?
A teď u toho fantasy beige jsou pásy na pevno,že?A co je lepší?????

beatris
4. kvě 2011

@ivett - právě ty kytky 😀 teď se mě líběj,ale co za chvíli a to se v tom určitě povozí i druhé dítko.
To je fakt na hlubokou korbu by byla pěkná světlá barvička a sporťáček tmavej -ale to zase nemaj 😀