Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
9. čer 2011

mpavlinka jo? tak to je fajn, já je jako zatím neřeším, spíš tak koukám, ale jako jedny z mála mi vzhledově ty plika nepřipadají tak strašné...
o jincýh golfkách nevíš?

lipetra
9. čer 2011

@ivett @mpavlinka My mame dobrmana 😀 Prave jsme premysleli, ze by jezdil vepredu, ale tam to asi policie moc rada neuvidi, i kdyz ma ksiry nebo muze jezdit mimi vepredu, ale to mi taky neprijde moc bezpecny ☹

verusa22
9. čer 2011

@liperta určitě bych brala peg perégo 😉 do auta se vám učo vejde... 🙂
To je pech stím psem... já teda bych malou do předu nedala...s vajcem jo,ale už s větší sedačkou určitě ne... tak pejska dáš taky do zadu... ale zas jak s echová takovej dobrman k dítěti? 😲

mpavlinka
9. čer 2011

@lipetra malá je zatím ve vejci, ale pak budou jezdit všichni vzadu. Viděla jsem jak dopadl pes v kufru při nehodě a pokud to jen trochu půjde tak je do kufru nedám.

mpavlinka
9. čer 2011

@ivett malá někdy vyvádí, že chce na mne vidět a já si taky prostě nezvykla na malou nevidět 🙂 Jsem moc spokojená, jen v nějakých detailech byly starší kolekce Plik lepší než jsou ty nový 🙂

pikusa
9. čer 2011

ahojík holky....po delší době koukám....byli jsme v Tunisu 😀

verusa22
9. čer 2011

@pikusa ahojík....wau to se někdo má 🙂 jak jste se měli?

pikusa
9. čer 2011

@verusa22 krásněěěěěěěěěěěěěěěě
písnu víc až bude časík

lipetra
10. čer 2011

@verusa22 My mame zlateho psa, ono clovek nesmi koukat tolik na TV, pac vsude davaji jen jak pitbull, straford, dobrman, nemecky ovcak atd. nekoho roztrhal nebo pokousal, ale kdyz zachrani nekomu zivot, tak se o tom nemluvi, je to jen hysterie.

lipetra
10. čer 2011

@mpavlinka Ve vejci???Jeee to je co?

mpavlinka
10. čer 2011

@lipetra no vajíčko - autosedačka 😀

lipetra
10. čer 2011

@mpavlinka Aha🙂

kacka.l
10. čer 2011
rejdzi
10. čer 2011

HOLKY KDO MÁTE TAŠKU KE KOČÁRKU PEG PERÉGO????jSTE S NÍ SPOKOJENÝ?
JÁ FURT NEVÍM,JESTLI JÍ KOUPIT 😕

rejdzi
10. čer 2011

(MYSLELA JSEM KDO MÁTE ORIGINÁL TAŠKU KE KOČÁRKU)
Nepladná tam???

zuziq
10. čer 2011

@rejdzi ja ju mam, sedi perfektne, ma dobre usporiadanie, kapsicky, vela sa do nej zmesti... akurat ze mne sa ani nie po roku to vnutro potrhalo ☹ je to taky pogumovany material a jednak sa roztrhol a tiez sa odtrhli na jednej strane oba vnutorne vrecka... a zaroven z vonku su tiez vacky, ktore sa naspodu tiez nejak vyparali takze drobnejsie veci zapadnu pod vonkajsiu latku - neviem ci ma chapes.. proste je tam diera medzi latkou a futrom.. idem ju skusit dat reklamovat tak som zvedava.. ale z vonku vyzera stale ako nova a je fakt super 😀 tak neviem ci mam smolu, alebo ten vnutorny material nie je dost pevny...

zuziq
10. čer 2011

@rejdzi a este som zabudla, tych tasiek je asi viac druhov, ja mam tento kociarik a k nemu aj tuto tasku

http://www.kocarek.cz/show_pict.php?karta=2427&...

ivett
10. čer 2011

kacka.l díky za info o otočných kočárech, každopádně už to zatím neřeším, jelikož mi dneska došel ten bugaboo a jsem totálně nadšená...

kdyby měl někdo zájem o PP skate, prodávám... 😉

kacka.l
10. čer 2011

Já jsem měla originál tašku a je úplně super, kdyby nebyla tak drahá, tak si ji koupím znova. Sedí perfektně a v poloze v leže netříská děcku do hlavy. Já si teď koupím asi tu pinkie, ale podložku si ušiju. 🙂 pořád nevím.

rejdzi
10. čer 2011

@zuziq a @kacka.i - díky 🙂 Asi si fakt koupím tu pinkie 🙂 U originál tašky se mě nelíbí ta cena 😒
A ještě abycj jí pak reklamovala.....zuziq - ty máš ještě ten typ,co se mě líbí.Tyhle nový si myslím,že jsou nepřehledný....

lucenek
10. čer 2011

@ivett já pp nesložila do auta nikdy 😀 jen jkednou pod postel na chvíli...už sjem jezdili na chajdec s golfáčema...speeda jsem musela taky rozložit, je jen o kilo lehčí než PP a stejně musely kolca dolů a tak
ta lavandička je čananá...mno...mám tu wav tak nebudu pokoušet 😀

ivett
10. čer 2011

lucenek aha, tak ale někdo to tu tuším psal, že ho skládal do felicie, já myslela, že ty, tak nic no 😀

lucenek
10. čer 2011

@ivett ee...mám konstrukci bez škrábanečku 😀 a jsme na to hrdá.....a to bee je fajné?

verusa22
10. čer 2011

@rejdzi já mám originál tašku na PP a jsme sní spokojená... neplandá..krásně visí 😀

verusa22
10. čer 2011

@lucenek zádvidím kontrsukci bez škrábanců..já často jezdím autem..takže skládám pořád a konstrukce tak vypadá.... není to nějak mega moc,ale prostě 2 roky používání odpovídají konstrukci... což me sere:(

lucenek
10. čer 2011

veru...já ho koupila v roce a půl takže jme si ho šetřila a neskládala a parkovala v celku v suchém sklepě.... doufám, že i u druhého to tak bude....

verusa22
10. čer 2011

@lucenek to musíš být hrdá majitelka vozu gt3 😀 já už ho mám z druhé ruky,takže stav odpovídá,ale dorasovala jsem ho já 🙂 každopádně ho příští rok prodám a na druhýho prcka si koupím nový kočár 🙂

lucenek
10. čer 2011

@verusa22 veru jj hýčkám ho...na druhé budu doufám chctít stejnej a nebudu ho prodávat já kočíkovej maiak..ale ne...stav je vynikající neodžený prostě jako novej....ladit budu do hnědo tyrkysové, korbička je krásná wavečko...tak si to poladím, koupila jsme i ve výprodeji fusak kaiser za 500 v čoko barvičce 😵 jsem úchyl 😀

verusa22
10. čer 2011

@lucenek tak ještě ti druhé mimčo a jsi kompletní ne🙂

ivett
10. čer 2011

lucenek já nemám bee, já mám bugaboo frog a jsem nadšená, dokonce i manžel mě neposlal do háje, že už máme třetí kočár, akorát PP Skate musím prodat...