Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
13. čer 2011

je hnědej 😵

jchalupka
13. čer 2011

@lucenek mnooo ty vago... to je dobrej kauf a odkud??? Je novej nebo? Ale podle obrazku ma kryti zipu, tak to vypada na kaiser iglu...

jchalupka
13. čer 2011

@lucenek jak vypadaji ve skutecnosti ty jejich barvy... je to na netu zkreslene nebo? Ktera barva je pekna?? Nejsem pro zadnou jeste rozhodnuta.... teda ty vase vyprodeje vam zavidim 🙂

lucenek
13. čer 2011

@jchalupka hele teprve dojde....zjistím, za 500 bo byl po jednom prckovi cca 3měs na střídačku, detaily co mám tak opravdu zánovní

rejdzi
16. čer 2011

Holky,tak už jsem konečně vyřešila tašku - koupila jsem si přebalovací tašku MESSENGER BAG a je úplně suprácká 🙂 Můžu jen doporučit!Kam se hrabe Pegácká...

kacka.l
16. čer 2011

@rejdzi taky jsem si objednala za 99kč, doufám, že půjde k tomu cedru a když ne bude na noťas, jinak mi dojde ta origoš a pak se dám do šití. 🙂

rejdzi
16. čer 2011

@kacka.i - origoš sis koupila PP z letošní kolekce?Jo tahle je pěkná 🙂 Seš dobrá,že šiješ - to já jsem na to levá 😒

kacka.l
16. čer 2011

😀 Néé, je to tak rok 2004, ale je šedá a já ji zkombinuju z oriflamem,má stejnou barvu jako cedro. 😀

veronka
17. čer 2011

ktorá máte to cedro? aká je to vlastne farba? čo má iné ako 2010 a 2011?

kacka.l
17. čer 2011

@veronka má lepší pásy na dítě a úchyt pláštěnky na zip, jinak nic.

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronka
17. čer 2011

@kacka.l ty ho máš? je tá farba vhodná aj pre chlapca? nie je žltá? ja ho môžem mať za 270 € z druhej ruky. som chcela novýá, kiwi, ale podľa mňa je nový hrozne drahý,

kacka.l
17. čer 2011

Veronka, nikdy se mi cedro na fotkách nelíbilo. Ale ve skutečnosti je krásná, asii se mi líbí i více než kiwi, je to taková limetková, žlutozelená, na kluka je právě super, vynikne v ní modrá i jakákoli klučičí barva. ve stínu je taková zelenkavá na sluníčku taková do žluta. Asi bych si ji koupila než nové kiwi, záleží v jakém je stavu, ktyž tak pošli odkaz a my ti ho tu zhodnotíme. 🙂

kacka.l
17. čer 2011

Tady kiwi a cedro

verusa22
17. čer 2011

Kacko to vedro je fakt hezčí než kiwi 🙂

veronka
17. čer 2011

@kacka.l tu oriflame tašku mám aj ja, ide k tomu kočíku? v čom sú pásy lepšie?

veronka
17. čer 2011

@kacka.l tak tu je odkaz: http://deti.bazos.sk/inzerat/8614842/Peg-Perego...
čakám na hodnotenia 🙂 dnes som jej volala a že mi pošle viac fotiek. koľko si dala za cedro? tiež máš starší nie? chcela by som ho aby mi vydržal už aj pre druhé a myslím že to môže vydržať aj z druhej ruky, no nie?

kacka.l
17. čer 2011

Tak to se neboj vydrží ti určitě, je to fakt kvalita!!! Jediné, co se může stát je, že se ti vydrolí ta pěna na ručce.
Já jsem si kupovala starší za 4500,-
Taška není úplně do barvy, ale je hodně podobná. to cedro je více do limetkova. ne tak žluté.
Pásy jsou ruper, že dítku nepadají z ramen a může se vyklábnět jak chce a nevypadne. ty nové kolekce je mají tak hloupě.

mpavlinka
17. čer 2011

@kacka.l hele ty pásy u těch novejch fakt nechápu, mám to na switchi 😒 Plus jsem minule hledala zip na boudě, jesi není schovanej a pak jsem se koukla na pláštěnku a zip nikde 😀 😀

@veronka já mám gt po jednom dítěti a je v super stavu, jen jak píše Káča, madlo je odrbaný, ale dá se buď opravit páskou nebo halt koupit jiný, ale je dost drahý 😒

kacka.l
17. čer 2011

Holky našla jsem tohle, mělo by to jít natáhnout na madlo.
http://www.primeshop.cz/sport/cyklistika/kompon...
vypadá to přesně jako pěna na gtčku.
A Pavli, jaký je switch?

verusa22
17. čer 2011

@kacka.l asi hned objednám a jak budud prodávat tak ho tam dám a rukojeť bude jak nova🙂))
@veronka ty ještě nemáš kočárek?🙂 už dlouho hledáš,že?🙂

Holky a dotaz.... co říkáte na peg perégo sí?🙂

kacka.l
17. čer 2011

veru měla jsem ho a je moc fajn, jen na zámkovce děsně rachtá, ale to všechny.

lucenek
17. čer 2011

@verusa22 sí jsme dala po 4x jízdách pryč..jezdil v mhd v zatáčkách děsně řandal...jako hrůza, líp se mi jezdilo s energy to se nedá srovnat ty dvojité kolca..jo jednou jsem utíkala se sí a mazec neměla jsme zaaretováno a radši jsme hned brzdila..u jane mi to vůbec nedělalo....
ale luxusně se skládá no to je fakt, ale nechtěla bych ho ani zadáčo...

lucenek
17. čer 2011

@kacka.l hele mám tašku co by ti šla ke kočíku, přešila jsme pásyna rukojeť chceš fotnout????

veronka
17. čer 2011

@verusa22 uz sme mali ist pre gt3 kiwi (novu) ale nakoniec sme nešli, sa mi zda vela dat 480 za sportiak
kupila som si minuly mesiac novy gesslein f4 buggy, ale do nie je kocik do terenu a do snehu tiez urcite nie, a na dedinu, no neviem. zatial byvam s rodičmi na byte, ale mame ist byvat na dedinu do domu, tak gt3 nebudem musiet vynasat po schodoch, iba po 5, a gesslein si necham v aute, na nakupy, k dokine a na vylety. nasla som tiez to cedro ako ma kacka a sa mi paci viac ako kiwi

kacka.l
17. čer 2011

Lucenku fotni.

veronka
17. čer 2011

@kacka.l baby ohodnoťte mi ten kočík vyššie v tom linku, či sa ho oplatí brať za 270 € alebo nie, je po jednom dieťati, ževraj vanička používaná 5 mesiacov a športiak asi 6 mesiacov, lebo ho striedala s golfkami, lebo je tehotná

lodgermaniacka
17. čer 2011

@veronka uplne novy 2011 kupiš v BA s 2-roč.zarukou za 419 😉 😉 model 2009 sa začal predavať už koncom roka 2008..ja som za novšie 😉 alebo nech ti skusi ist s cenou dole

kacka.l
17. čer 2011

vERONKA TAKHLE TOHO NEJDE MOC VIDĚT, cena je to pěkná, já myslím, že bude dobrý.A poslala ti už ty fotky??když tak ti písnu ip mail a pokoukám na ně.

lodgermaniacka
17. čer 2011

@veronka inac mala som tuto zimu gt3 a je to super kočík, jedine minus je neotočna sedačka, inak dokonaly a neskladala som ho do auta, v aute som mala vždy golfky