Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
27. říj 2010

To jo a cenu mají stejnou??Tak to je super.
Vím že je porte enfant soft, měkká taška a potom porte enfant, jakoby korba, ale bez střechy a jezdíš se střechou z GT.

nika
27. říj 2010

@kalerat já měla prákrát půjčenou vloženou tašku z kořárku hauck a byla ok nikam nelítala, ona dost velká a pevná.

pikusa
27. říj 2010

Ahojík holky....
já jdu jen s nějakýma fotkama....pak to hodím na rajče,až budu mít i od sestry....
ted jen ochutnávka......
a ta hromada věcí---to jsou nákupy 😀

kalerat
27. říj 2010

@nika aha, tak na to kouknu

magalie
27. říj 2010

@kacka.l No, já jsem jí řekla tu cenu z Ok nákupu a řekla jsem jí, že jestli mi dá stejnou, tak kočárek koupím u ní a přistoupila na to... Nezbývá než doufat, že je pak nebudou mít ještě laciněji 😀

kacka.l
27. říj 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31500919&tab=0

Podle mě by měla pasovat i tahle, protože kdysi mi říkali, že všechny navetty pasují na podvozky GTček.

lodgermaniacka
27. říj 2010

@pikusa
@kacka.l
baby, dakujem, všetko vyriešene 😀 a ja som včera asi polhodinu hladala kde sa to koleso aretuje, až som zufala napisala sem, už som si myslela že mam nearetovacie gt-čko 🙂

lodgermaniacka
27. říj 2010

@madalah ja som našla tento, ešte ked nebolo iste to čo mam ja 😉 200e, cena podla mna super:
http://deti.bazos.sk/inzerat/5309613/PP-GT3--Pr...

tu je trošku staršie:
http://deti.bazos.sk/inzerat/5283586/Peg-Perego...

magalie
27. říj 2010

@pikusa fotky naprosto parádní, to musel být bezva výlet! 🙂 A těch věciček nakoupených 😉 Trochu to rozepiš, jak jste se měly, co a kde jste nakoupily... Byla jsi jen se sestrou?

pikusa
27. říj 2010

Ano...byla jsem já a sestra...
v pátek jsme přiletěly,musely se dostat do hotelu---celkem sranda 😀 a pak ještě odpoledne vyjely do města
V sobotu jsme vyrazily do města,kde jsme před tím bydlely--já totiž 3 roky v Anglii žila,před 12ti lety.tak jsme tam taky našly domeček,ve kterém jsem já a pak i moje sestra,která za mnou dojela bydlely.
V neděli jsme měly spicha s kamarádkou a jejím manželem.....to jsme se taky sešly v centru,pak nás naložili do auta,projeli jsme centrum a vše pokoukali z auta.
No a pak nás vzali na nákupy.....prima krám,levné věci a tam jsme nakoupili všichni 😀
No a v pondělí jsme ještě obešly se sestrou kolem hotelu,co tam bylo a pak šup ne letiště
uteklo to rychle ale stálo to za to......

magalie
27. říj 2010

@pikusa já byla v Londýně jen jako holka na školním zájezdu, ale bylo to super, takže tichá závist 🙂 Určitě bych se tam zase chtěla podívat, tak až bude Kája větší, snad...

Holky - je tohle pláštěnka, která byla i 2010?
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3303...
Se mi zdá, že ta měla jakési obruče, ne? Myslíte, že tahle už bude lepší, nebo mám koupit tu universální od emitexu?

pikusa
28. říj 2010

@magalie já bych koupila universal....
já jinou ani nepoužívám
A přeji ti,at se do Londýna ještě podíváš 😉

lucenek
28. říj 2010

taky mám univerzal tu origo jsme měla jednou jen mě přijde..no měla by bát i přes boudu a emitexová mi zakryje i tu levinku

magalie
28. říj 2010

@lucenek a kde jsi ji kupovala? nemohla bys mi poslat odkaz, abych nekoupila jinou? já našla od emitexu na tříkolky, to je ona?
Jo a koukala jsem po tašce, že bych si ji dala k vánocům. Je nádherná, ale těch pěněz! Na to teda kašlu.. http://www.malli.cz/_pboc108-borsa-fantasy-beig...

lucenek
28. říj 2010

tady u nás v dět obchodě..na hl. třídě Woko, je to emitex XXl cena 200Kč 😉
poledám emitex dělá x pláštěnek ale musí to být ta xxl

lucenek
28. říj 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32491944&tab=7
myslím tuta ale je tak debilně nafocená no....řekni že chceš na 3kolku a tu největší

lodgermaniacka
28. říj 2010

Dnes som prvy krat vyskušala GT3 a som nadšena, kočík je naozaj taky super ako ste tu o nom pisali 😵 😵 😵 mala som aj teutoniu spirit a ked porovnam tieto dva kočíky tak teutonka 0 bodov, čo sa tyka vahy, neverim tomu že by bol spirit lahší, len pp je väčšie, maly v nom bol velmi spokojny, na obidvoch prechadzkach zaspinkal, a ked bol hore tichučko sledoval, čo sa nam už dlho nestalo, lebo vždy vrešťal 😅 jedine minus, že všade s nim vražam, v obchode, vo vytahu, musim si zvyknuť na jeho dlžku, dala som malemu do kočíka fusak lodger bunker a super, vytiahla som ho po 2h uplne horuceho, čo v druhom fusaku bol vždy zamrznuty, ruky aj nos uplne ladove, takže čo sa tyka kočíka, pre mna zatial bomba 🙂

kacka.l
28. říj 2010

@lodgermaniacka Lodger super.A počkej až napadne sníh, to ho potom oceníš.

Holky já jsem tak nas... Přišla mi ta bouda, ale podle mě to vyhrabali někde jako kazovku- a to prý šili měsíc v Itálii.
Není to papaia, ale tropical, což by bylo jedno, ale oni mi tam nenašili zip ná pláštěnku, protože tropical už ji má jinak, takže ji můžu leda tak vyhodit, a dále ty švy jsou táááák křivě, nahoře na boudě se sekli asi o 5cm, což je podle mě fakt maso, a vzadu to plandá, ale neskutečně, zlatá moje stará vyšisovaná bouda. No celkově jsem z ní moc zklamaná.
Dneska jsme po dlouhé době vyrazili do lesa a na tůru, kočík super, to by jiný neprojel, ale holky je fakt těžký, dříve mi to nepřišlo, to buzzík jede snad sám. 🙂 No nic, jsem ráda, že ho mám. 🙂

lucenek
28. říj 2010

@kacka.l Kači reklamuj 😉 jako tohle bych si opravdu nenechala llíbit ☹

lodgermaniacka
28. říj 2010

@kacka.l na sneh sa už velmi teším, sme pripravení 😀
a nedalo sa tu budu poslať naspäť? Ja by som ju vratila, a nech ti pošlu taku aku si si objednala..
ja praveže lahky kočík mam, tak sa vytešujem z obrovskeho šporťaka 😀
ešte niečo neviem..brzda je len na ručke? alebo je aj nejaka ina? vždy som mala brzdu pod nohami, teraz neviem najsť 😕

lucenek
28. říj 2010

proto ty pláštěnky nové na origo GT......bez obručí

@lodgermaniacka jen na ručce....ale aretuješ červeným zobákem sedí festovně, ale i já si na tomusela zvykat, přece jen dvě brzdy...ale je kvalitní

lodgermaniacka
28. říj 2010

@lucenek ahaaa, diky moc, to by ma teda nenapadlo 😉

lucenek
28. říj 2010

@lodgermaniacka jj nemusíš držet zahákneš o ten zobák a drží sama nám všem to jde na druhý zub na extra pevno, na třetí to snad ani nejde....

lodgermaniacka
28. říj 2010

ano, skušala som, na prvy išlo hned, na druhy len tak tak, na ten tretí radšej neskušam 😀 ale som velmi milo prekvapena aj z aretovania koles, že si nešpinim ruky o koleso ako na inych kočíkoch, ale je to na boku, vymakany kočík 😵

lucenek
28. říj 2010

jj paradička to je Pan PP 😉

kacka.l
29. říj 2010

@lodgermaniacka Lodger a přišla jsi na integrované držáky nápojů???Já asi až tak po dvou měsících. 🙂
Jo a má sklopný koš, ale na to už jsi určitě přišla. 🙂

lodgermaniacka
29. říj 2010

@kacka.l neprišla, ale priznavam, včera mi už bolo blbe pytať sa na to 😀 lebo som čitala že tam maju byť dva, tak budem vdačna ked prezradiš kde su 🙂 o koši viem 🙂

madalah
29. říj 2010

Milé kočky, ďakujem Vám, že ste mi poradili s kúpou tohto kočiarika a tak to vypálilo, že ho zrejme o týždeň budeme mať aj my 🙂)) Preveľmi sa tešíííme. tak ak Vám to nevadí, rada by som sa pripojila do tejto diskusie a sem-tam sa niečo opýtala... A teda by ma zaujímalo. Videla som na nete, že tento kočiarik sa vyrába aj v súrodeneckej verzii. No a ja som písala do dvoch obchodov, kde predávajú PP GT3 a oba mi napísali, že súrodenecká sedačka sa doobjednať ku kočíku nedá. Nám by sa dosť zišla, lebo mám dvoch synov a starší má tri roky a keď ideme na dlhšie vonku, tak ešte nevydrží toľko chodiť. No a máme síce súrodenecký kočík Nurse, ale zase mladší v ňom už môže iba sedieť, lebo je mu vzadu už krátky a on ešte na prechádzkach chce spinkať. A tiež máme malý byt, tak zase skladovať Nurse je ozaj problém. Už by som ho predala, ale zase mám strach ho predávať pred zimou, lebo keby náhodou deti ochoreli a ja by som musela náhle ísť k lekárovi ( čo je situácia celkom možná), tak zase bez súrodeneckého by som to nezvládla. No a manžel nemôže len tak kedykoľvek odísť z práce. Preto mi napadlo, že si ku GT3 doobjednám sedačku pre súrodenca, ale, ako som písala, tak osobitne sa asi zohnať nedá. Alebo máte kontakt aj na nejakého výhradného dovozcu, ktorý by mi to vedel nejako zabezpečiť? Poprípade som uvažovala, že si ho dám nejako vyrobiť. Vidím že na českom MMB je jedna veľmi šikovná maminka, ktorá šije búdičky, nánožníky a pod. tak by možno zvládla aj to. No v každom prípade, ak by sa dalo, tak by som radšej dokúpila originál 🙂)) Ďakujem Vám za odpovede a rady 🙂

kacka.l
29. říj 2010

Maladah, tak to je fajn, ale i když si tam dáš sedátko, tak malého do pozice lehu nedáš. 🙂

Holky jsem taková puntičkářka, nebo je to fakt hrůůůza, mě to fakt štve, tady jsou fotky. Napsala jsem jim a uvidím.

kacka.l
29. říj 2010

Hm, tak to asi neuvidíte