Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

matra
19. dub 2010

noo tak to by bylo fajn něco zpytlikovat... To by lidi čuměli na 4 Peregáčiky... 😀

kacka.l
19. dub 2010

Já můžu krom středy kdykoli 🙂
Já plaštěnce věřím, je super a bouda nepromokne. To abych bobka vypucovala. 🙂

kacka.l
19. dub 2010

To bude fajn, já mám papaiu, lucenek moka, a vy holky cedro, že???Už nám chybí jen titanio a corallo a loňská kolekce je úplná. 🙂
Holky to by nám mělo perego už něco přispívat ne??? 😀 😀

matra
19. dub 2010

tak kdy a kde? dejte návrhy...?... Bych to tak videla každému na půl cesty 🙂

pikusa
20. dub 2010

Ahojík.....
jeeee tak do ostravy teda npojedu 😒 je to moooooc daleko......
ale jestli se srazíte,koukejte fotit 😀

nika
20. dub 2010

ahojki můžu přidat do klubu jedno Moka 🙂

lucenek
20. dub 2010

holky tak dejte návrh.....kdy...třeba pátek???a kde? na půl cesty no leda centrum..ale tam... 😖

kacka.l
20. dub 2010

Holky za mě prosím něco,kde si malý i poleze, v kočáru někde v kavárně by to asi taky dal, ale s řevem.
V lasu je prý ten človíčkov, ale osobně jsem tam nebyla a pak prý je něco v šopinu, ale taky nevím. V pátek je to v pohodě. Doufám, že nebude pršet, pojedu autobusem. 😉

lucenek
20. dub 2010

kači já v človíčkově byla je tam vlezné do té herničky a kdy se děti mydlí mezi sebou tak furt nazouvat návleky nebo se zouvat
v šopinu je jeinej hrad s kuličkama.....a tam se i kuří takže za mě nehrozí......

matra
20. dub 2010

tak to nejlíp nějaké materské centrum.. u nás je jedno, byla jsem tam jenom nakouknout, maminky si tam můžou dát kafe a deti si pohrajou zkusím najít odkaz 🙂

matra
20. dub 2010

http://www.skritekostrava.estranky.cz/stranka/k...

už jsem to našla, jsem dneska nějaká šikovná... 😀

lucenek
20. dub 2010

jj to je v hrabůvce že? kousek od polikliniky že?

marketka.27
20. dub 2010

Holky, já chci jít taky s váma, ale pátek nehrozí, dopoledne mám s malou cvičo v Porubě a odoledne frčíme pryč 😢

marketka.27
20. dub 2010

Kacka.l, jak jsi upevnila na Pliku ten nánožník z GT3? Nebo tam máš zip? Já mám sporťák ještě zabalený, tak čistě teoreticky 😉

kacka.l
20. dub 2010

Market, tu kapsu dole zaháčila za podnožku a pak na ty druky na pláštěnku. 😉

marketka.27
20. dub 2010

Takže to půjde🙂 Díky kaci, já jsem byla špatná z toho, že na Classico ten nánožník nepůjde🙂

sokil
21. dub 2010

Ahoj holky, nebudete některá, nejlépe z Ostravska, prodávat Navettu? Nejlépe barvu hodící se pro chlapečka. 😉 Uvažovala jsem, že pořídíme novou Navettu XL, ale těžko říct jak dlouho v korbičce vydržíme. Přece jen je to dost peněz za novou. Jen tak orientačně (nečetla jsem uplně celou diskuzi), jak dlouho jste v Navettě vydržely/i?

lucenek
21. dub 2010

já se hlásim o lavandu kdyby nměkdo úprodával 😀

pikusa
21. dub 2010

Sokli,matyášek byl v navettě do 8.měsíce,pak i s fusakem....sice na fest,ale jemu to nevadilo,byl tam spokojený....
A já prodávám autosedačku 🙂

lucenek
21. dub 2010

asi budu těhotnět v zimě at mám napodzim navettku ono si člověk nevybere ale zas přechod sporták navetta není tak hroznej jako u quinnyho měla jsme speedy a mazas, tak ptevřenej sporťák jsem dlouho neviděla

evatk
21. dub 2010

sokil my se budeme zbavovat navetty, ale červené, mě by teda pro kluka nevadila, ale většině lidí zřejmě ano. máme ji v barvě tango, což je asi už předloňská kolekce, koupila jsem ji za 2300 po 1 dítěti a prodávat budem tak za 500
nám vydrží určo minimálně do 6 měsíců, ale už uvažuji o nandání sporťáku, malé se v kočárku nelíbí, tak musíme vyzkoušet, co na ni zabere

lucenek
21. dub 2010

eVI Z POKOJÍČKU PRO eLIŠKU UCHCÁVÁM 😵 😵 😵 nádhera chctěla bych taky takovej..jen máme nábytek javor....komplet tak uvidíme jak moc to k sobě bude pasovat

evatk
21. dub 2010

luci děkuju 😅

lucenek
21. dub 2010

fakt moc se mi líbí kombinace fialové a bílé 😵 😵 😵 a proto chci i lavandu 😀

nika
21. dub 2010

taky se budu zbavovat navetty, mám starší verzi moka - s proužkem uvnitř - bledá modrá s bílou, a na kobričce je tenká temně červená čára - lemování.

my v navetě byli teď do 6 měsíců, asi by se ještě vešla ale se sklopenými zády a pak sjížděla a měla pokrčené nožky. tak jsem ve sporťáku a mám nadmíru spokojené dítě, kdyby jste ji viděli jak tam leží vyvalenááá 🙂

evatk
21. dub 2010

luci mě se ta fialová taky moc líbí, škoda, že loni nebyla... ale vidíš, golfky budou takové, že? 🙂 🙂 🙂

evatk
21. dub 2010

jo a jaký je rozdíl mezi pliko clasico a completo?

marketka.27
21. dub 2010

Já jsem z Výškovic🙂

marketka.27
21. dub 2010

Classico je stejné jako Completo, jen je bez nánožníku a pláštěnky.

marketka.27
21. dub 2010

sokil, ještě jsme v Navettě. A nemyslíte si holky, že jsem idiot, když reaguju poněkud zpomaleně a místo jendoho příspěvku dám tři, že ne 😅 ?