Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
26. pro 2009

Tak to se asi manža bál,jestli by mu nenamrznul 😀 😀

lucenek
26. pro 2009

pikusa v 16C určitě ne 😀

kacabaja
26. pro 2009

ahoj,
já bych ještě snesla to vrzání plastu (vrže to jak kdy, nevím, co na to má vliv), ale ty jízdní vlastnosti... 😖 , na sebemenším kamínku nadskakuje, třepe se...přední kolo lítá...nevím teda, jak dlouho ještě budu muset čekat na to správné zatížení, bo malý už měl 8,68 kg, tak možná až bude mít 10 kg, což už asi nebude dlouho trvat, tak pak budem možná jezdit luxusně 😀. Dneska jsem potkala jednu maminu s GT3, ale jela na opačné straně cesty, tak snad ji ještě potkám a poptám se, zkusím písnout i do servisu, co s tím. Jo, dnes je výborně, ale na hladkém povrchu v obchodě 😀, to byla parádní jízda. 😀

Jinak já vím, že i ostatní kočárky vržou, viděla jsem Herqules a vrzal děsně, a to byl docela dost opěvovaný kočárek, když jsem ještě hledala kočár pro dceru před 3 roky.

oliver, možná bych se raději poohlídla jinde... 😅 Abys nebyla zklamaná... 😒

kacabaja
26. pro 2009

Holky, vy jste čísla. 😀 😀 😀

kacka.l
26. pro 2009

To teda jo, kacabajo, pak písni, co ti napsali v servise. Mě dělá to samé, co tobě. Ale už si zvykám. 🙂 teď je relativně klid, ale nemohla jsemjít ani rychleji, aby se kočár nerozvibroval předním kolem.

pikusa
26. pro 2009

Holky,já vůbec nevím,co myslíte tím,že to kolo vybruje.....nebo lítá.........

kacka.l
26. pro 2009

No Piku, když třeba jen zrychlím krok tak se kolečko rozkmitá do boku-pravo-levo,pořád dokola tak, že kočár je neovladatelný, musím zastavit a znova rozjet. ☹ 😠 😒

pikusa
26. pro 2009

Aha...tak to mě nedělá.....to je dost blbý co....

kacabaja
26. pro 2009

Kači, tak já to asi nemám až tak hrozné, já můžu normálně jet, ale ta jízda mi připadá taková drkotavá. To kolo i nějak hrká, vydává takový zvuk, jako by bylo uvolné. Nejlepší na tom je, že manža na mě kouká, o co mi jako jde, že mu se jezdí dobře. 😅 😀 Ještě, Kači, kde jsi sehnala pláštěnku na "hlubokou verzi" - jak máš přehozenou stříšku a opěrku do lehu? Mám sice jednu UNI doma, ale ta je malá.

olinka6226
26. pro 2009

kacka a co ti na to povedali v obchode? toto urcite nie je OK to kmitanie. mne to nikdy kocik nerobil. a keby robil, tak by som ho bezala reklamovat.

kacka.l
26. pro 2009

No počkám, koupím golfáč a pak zkusím reklamovat. Ono to ale dělá jak kdy, většinou jo, jindy ne.
Pláštěnka je Emitex xxl na hlubokou korbu, na navettu byla větší, ale teď pasuje super i na sporťák, určitě je lepší, než přímo na spor´ták, jinou už kupovat nebudu. 🙂

kacabaja
27. pro 2009

Kači, dneska mě napadlo, že já s tím kočárem nechodím rychle, mám s sebou většinou dceru a to se moc nedá 😅 ...takže zkusím, zda se při rychlejší jízdě rozkmitá jak tobě . Po té pláštěnce mrknu, díky. 🙂

pikusa
27. pro 2009

Ahojík...taky mě napadlo,že nechodím rychle,zkusím to teda.....

kacka.l
27. pro 2009

Holky zkuste schválně popoběhnout, já tak utíkala přes přechod a málem jsem kočár vysypala.

svoja
27. pro 2009

Pekny vecer🙂
Tak uz jsme nekolikrat vyrazili s kocarkem a jsme mooooc spokojeni 😉 😉 😉

pikusa
27. pro 2009

Svoja,jukla jsem do albíčka,vše si přečetla a ted tady slzím....krásně napsané...
A Barunka je krásná...

svoja
27. pro 2009

pik jeee diky 😵 😵 ...vsak na to rada a dost casto vzpominam 😵

pikusa
28. pro 2009

Svoja....já taky 🙂 dnes si říkám,že porod a vše kolem byla brnkačka 😀
a klidně bych si to zopakovala,no snad tak za 2 roky to tak bude.....
A Barča na to,že se narodila dřív měla krásný míry vid 😉

kacka.l
28. pro 2009

Holky brnkačka??? 😕 😕 U prvního porodu jsem si říkala, že nemůže být nic horšího. Trvalo mi 6 let, než jsem se odhodhodlala k druhému mimi. A to bylo ještě horší. 3 dny bolestí...

Už jsem přišla na to proč mi to tak klepe a vibruje. Rozebrala jem to černé stupátko v kterém drží kolo, a mám úplně povolené nýty, které kolo drží ke konstrukci, kdyby to bylo na šrouby jento pčitáhnu, ale ty s nýty nic neudělám. ☹ jsou tam 4 a já mám 2 úplně povolené. Počkám až koupím golfky ,a pak jej dám reklamovat. Tak uvidím, co mi řeknou.

svoja
28. pro 2009

PIK no, vsak je to chytra holcicka a nechtela maminku trapit jeste mesic (pry by mela tak 4,5kila minimalne kdyby sla v terminu) 😀 ...asi uz ji bylo tesno....jediny, z ceho bylo poznat ze je driv tak jsou chloupky po celym tele a to, ze na zacatku hodne spinkala.

Jinak ja asi rada vzpominam na porod i diky tomu, ze slo vsechno hladce a rychle, zkratka jsme si to s manzelem uzili...je fakt, ze lezet tam tri dny v bolestech, mozna bych mluvila jinak 😉

pikusa
28. pro 2009

No já přijela po půlnoci do porodnice a ráno ve 4.43 byl na světě......takže si myslím,že paráda 😀
Kačko ,mít to jako ty,asi mluvím jinak----i když mi hej nebylo teda při kontrakcích,přišly hned po 3 minutách a tak už to bylo až do tlačení...jen se zhoršovala bolest........
Kači.....aspon ale víš,že tam je něco špatně...tak jsem taky zvědavá,co ti řeknou...

prchalka
28. pro 2009

Ahoj, dneska jsem viděla GT3. To moje velký dítě se do něho vešlo docela krásně ležmo 😉 a co mě uchvátilo, že opěrka nohou je krásně vypolstrovaná, nohy může mít natažený a i kdybych ji sklopila, tak pro nohy bude stále pohodlí, nebudou jí blimbat dolů!! Jen mám dotaz - dá se hýbat s madlem nebo je pevné??
Zkoušela jsem i Jané slalom, na dýlku asi srovnatelný, na šířku měla kolem sebe víc místa řekla bych..

lucenek
28. pro 2009

prchalko jde nahoru doporostřed a myslím i dolů

pikusa
28. pro 2009

Tak tak...jde nahoru i dolů..........
jen jsem ted jezdila s kamarádkou,má kluka o rok staršího a má na kočárku o dost delší nánožník.....

prchalka
28. pro 2009

Díky, poradily byste mi ještě - koupily byste si kočárek na netu z druhý půlky republiky nebo radši dražší a v místě (kvůli případným reklamacím apod...)??
Ještě by mě zajímalo, potah se dá prát? Tašku jsem k němu na netu viděla, ale neexistuje k tomu třeba letní vložka? Mě vždycky spousta věcí napadne až doma, hlavní totiž bylo si tam malou jen zkusit dát 😅
pikusa: Co ten nánožník, jakto, že mají delší?

pikusa
28. pro 2009

Jééé blbě jsem to napsala,má jiný kočár a na něm delší nánožník,takže její klučina se krásně vejde...
to nevím,za rok,snad se tam mates v zim ě vleze...
Potah se prát dá...tašku já jsem nekupovala..........za 1000 jsem nebrala,koupila jsem si jinou
vložku mi ušila paní na MMB a i potah na madlo před prckem oboustraný,stejně jako ta vložka do kočárku...

renatajjj
29. pro 2009

Holky co všechno se dá použít pro novorozence na podvozek GT3 kromě Navetty? Četla jsem, že vložná taška a pak jsem narazila na porte-enfant. Je to to samé jako ta vložná taška? Napiště mi některá z vás varianty.

kacka.l
29. pro 2009

Porte enfant je v podstatě to samé co navetta, naklikneš jí na podvozek a boudičku necháš ze sporťáku. toť teorie, ale jak to funguje v praxi nevím. 🙂

babulina
29. pro 2009

porte enfant sa da nakliknut urcite na GT3, jediny rozdiel oproti navette je to ze nema vlastnu striesku ale pouziva sa strieska zo sportaka, len to cele pretocis, aby si pozerala na babo, trosicka je uzsia a kratsia
zalezi podla mna ake babo budes mat, prva dcera bola aprilova a porte enfant bolo idealne pre nas, lebo vo fusaku uz bola v sportaku, a teraz budeme mat junove tak som si radsej poriadila navettu

renatajjj
29. pro 2009

Já jsem tenhle kočár kupovala až jako sporťák, protože v tom prvním jsme řvali. Kluk má rok. Tak jsem si říkala, jak řešit druhé mimi od narození. Nechci dávat na těch pár měsíců tolik peněz za korbu. Mrknu pak na použité, bude to asi lepší než ty vložné tašky, protože ta korba se dá polohovat. Náš prcek byl strašně zvědavej a v hluboký jsme prakticky jezdili 5 měsíců. Děkujuuuu.