Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
16. pro 2009

Oliver...my máme malý výtah---klasika panelák a jsem v něm s kočárkem jako by napříč...z rohu do rohu,zvednu ještě madlo a jde to....
jak máte výtah z rohu do rohu dlouhý???změř 🙂 🙂

oliver1
16. pro 2009

No u nás by som taký drahý kočík nemohla nechať v kočikárni lebo by mi ho hneď ukradli.
Pikusa a vy máte Peg Perego GT3? Možno by sa mi zmestil krížom, odmeriam, uvidím. Lebo starý kočík sa mi zmestil akurát som musela ako ty píšeš madlo zdvihnúť vlastne to sa tak preložilo na druhú stranu , lenže na týchto nových kočíkoch sa to nedá len hore dole ale možno že aj to bude stačiť, škoda že to nemôžem vyskúšať. ďakujem vám 🙂

susik77
17. pro 2009

ahojte, neviete, hodi sa do tohto kocika fusak Aesthetic al. lodger bunker?Strasne sa mi pacia, asi kupim dopredu pred tym ako kocik, pretoze sa daju pouzit aj do autosedacky a moment. prave zhanam fusak do sedacky...

pikusa
17. pro 2009

Oli.....změř výtah-myslím křížem,já ti změřím náš 😀 už jsem to měřila holkám,ale nepamatuju 😒
a uvidíme 😀

duratlicka__2
17. pro 2009

Ahojte! Aky kocik je podla Vas najpraktickejsi. Mam si kupit trojkombinaciu? Hlboky, sportovy, autosedacka? To sa mi zda dobra vec. Ake mate skusenosti?

pikusa
17. pro 2009

Duratlicka....záleží,kde budeš jezdit....
a já mám trojkombinaci a spokojenost....dost jsem využívala nacvaknutí autosedačky na podvozek....
a hledala jsem nějakou trojkombinaci,co má velký sporták.....přece jen,v něm je dítko dýl...

duratlicka__2
17. pro 2009

No, asi kade-tade, nieco s nafukovacimi kolesami a odpruzene. Ale pytala som sa na tu autosedacku a vraj je v nej babatku celkom fajn aj miesto hlbokej vanicky na kratky cas. Takze sa mi pacia trojkombinacie. Co ma mat taky dobry kocik?

emanka
17. pro 2009

susik, ja si dnes idem pre lodger bunker, tak ti potom poviem, či sa tam hodí...ale predpokladám, že sa hodí do každého šporťáku, vlastne spomenula som si, že tuším v téme lodger bunker jedna spomínala, že musela urobiť inde tie otvory na pásy, ale GT to určite nebolo...večer alebo zajtra dám vedieť 😉

oliver1
17. pro 2009

Pikusa ahoj, zmerala som výťah krížom , možno sa zmestí ale potrebujem vedieť aká je vzdialenosť medzi dvoma zadnými kolesami na gt 3 , nevie niekto? ďakujem

pikusa
17. pro 2009

Oliver....mezi kolečky vzadu je 60cm...to je jako by venkovní-kraj kolečka venkovní k druhému kraji venkovnímu. a uvnitř mezi kolečky 52cm...
Duratlicka....každá chceme od kočárku něco jiného-PP má dobrou autosedačku co do bezpečnosti myslím,hezky chráněná hlava,ale je těžká sama o sobě....

nika
17. pro 2009

mne gt3 učarovala hlavně sporťákem, a kvaltní autosedačkou ikdyž je těžká, a do třetího patra se s miminkem pronese 🙂

vanička je super že je plastová, a malá zase až tak není,jsou teda menší vaničky.

jiank ve sněhu a terénu nemá konkurenci. 😵

oliver1
17. pro 2009

Pikusa ďakujem ti si strašne zlatá, môžem ťa ešte poprosiť, odmerala by si mi ešte dĺžku kočíka pretože na každej stránke je ináč písaná, ale myslím si ak dám hore madlo tak by sa mohol zmestiť. Ďakujem 🙂

svoja
17. pro 2009

Ahojte!
tak my uz jsme vyrazili!!!! A fakt se s kocikem jezdi naprosto uzasne!!! Jen me ho manzel nechce pujcovat🙂

pikusa
18. pro 2009

Oliver....tak je to 110 cm....tak nějak....
kdyžtak ve výtahu ještě zvedneš madlo a kočárek jako by rukou přizvedneš,to taky ubere nějaký cm....
A já jsem taky nadšená....a Mates taky,kouká do světa 🙂
Svoja.....gratuluju ti moc k Barunce a at se jí na světě líbí 😀

oliver1
18. pro 2009

Ďakujem pekne pikusa! Chystáme sa do domu bývať ale len budúci rok dakedy na jeseň, kebyže ideme už teraz tak ani nerozmýšlam a kúpim GT3, ale myslím si že to nejak napchám do výťahu a keď nie tak nechám spodok v kočikárni a navettu zoberem hore. ďakujem . Ja som ináč Gabči OLiver sa volá syn prvý. čaute zatial

pikusa
18. pro 2009

Gabčo...nemáš zač....tak snad ho tam narveš.....ale myslím,že jo....
dnes jsem jela nahoru a ani madlo jsem nesklopila,jen kočárek nadzdvihla,zadní kolečka byla ve vzduchu a taky jsme se vešli....
Jooooo jen když jdu k mojí babičce do věžáku,nevejdu se do vchodových dvěří....ale jen proto,že jim nejde otevřít do druhé křídlo....tak musím zadem....
ale to u vás asi nehrozí...

svoja
18. pro 2009

Jen mame problem s autosedackou...mame bazi a nemuzem ji puzivat, nebot nam pas v aute neobejme sedacku ☹ a navic se nam tam nevejde dite v autofusaku(asi mame blbej...mame ho na tribodovy poutani) ☹ Takze jezdime bez fusaku-teple obleceny s dekou 😎

kacabaja
18. pro 2009

Holky, jak se vám s ním jezdí ve sněhu? 😅 My jsme nějací vytřepaní.... 😕, nevím, co máme blbě, ale na chodníku skáčeme jak zajíc na poli...jsem z něho v rozpacích, přijde mi, že snad není ani do terénu, když ani ten sníh nestíhá 🙄

pikusa
19. pro 2009

Svoja....já u mě v autě v poho,ale u táty v autě jsou taky krátké pásy....
to by chtělo nějakou vychytávku...a s tím fusakem....nešlo by to přešít??
Kacabaja....jezdíš s Navettou asi vid....já jsem dávala pod Navettku a jako by ten plast...u toho,kde se polohují zádička do té mezery kus jako by smotané látky....a bylo to v poho...
pak když je mimi těžší,tak to sám celé zatíží....tak jestli toto je problém???že nadskakuje Navettka???

emanka
19. pro 2009

my sme v šporťáku a v pohode...či sneh, či tráva, či blato...všetko ok 😀

marketka.27
19. pro 2009

kacabaja Pocit nadskakující Navetty jsem zpočátku měla taky, ale teď se mi nezdá, malá má 5kg, tak nevím, že by to fakt bylo tím zatížením jak píše pikusa? A jsem nadšená z toho, jak se s PP perfektně jezdí ve sněhu, v hlubším jasně se zaaretovaným kolem.

pikusa
19. pro 2009

Market.....určo to mimi zatíží
a joooo ve sněhu paráda....teda my už se sportákem

kacka.l
19. pro 2009

My taky super ve sněhu, dělala jsem to stejně, dokud malý neměl tak 5 kg, navetta děsivě skákala, řešila jsem to podloženou plínkou ne ten plast mezi navettu a taky upustit kolečka, hned to skáče méně.

kacabaja
19. pro 2009

Holky, já tam mám vložnou tašku a náš "malý" má už ve svých 4 měsících cca 8,5 kg...tak nevím s tím zatížením.. 😒 Nemůžu mít nějak moc nahuštěná kola? Jaké dáváte odpružení? Přijde mi, že to děsně drncá. 🙄 Píšete, že ve sněhu jezdí perfektně...tak fakt nevím, kde je problém... 😅

pikusa
19. pro 2009

Kacabaja...náš "malý" měl ve 4 měsících 8.8kg 😀
Odpružení mám ted na soft...ale já ho nikdy nějak neřešila....
tak Kaci nevím 😒

emanka
19. pro 2009

aj ja mám stále odpruženie na soft a nikdy to nemením...veď to ani tak ľahko nejde 😝

marketka.27
19. pro 2009

Tak jsem se šla podívat🙂, taky mám na SOFT.

pikusa
20. pro 2009

Já jezdila ma medium,ale soft mi přijde lepší,i kočár můžu trošku pohoupat 😀

lucenek
20. pro 2009

tož mám medium a zaboha nejde přeštelovat jak velkou silu mám vyvinout????

pikusa
20. pro 2009

Lucenek...ty žádnou,at jí vyvine chlap....jde to fakt těžko 😀