Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

misa84
28. dub 2012

@babymarket-sk , @lalineckaaa , @alenah31 holky děkuji za tipy, koukala jsem a kolečka promazaná jsou, a nevím, jak by se to tam po sundaní koleček dalo seřídit. a manžel má zákaz na to šahat, není zrovna technicky zdatný 😀 byla jsem s tím už včera v cyklosevisu a tam mi řekli, že kočárky neopravují ☹ ale volala jsem do jiného a mám to v pondělí přivézt, že se na to kouknou. tak snad to půjde spravit, koukala jsem na originální náhradní díly a komplet celá brzda stojí 560 + poštovné, čímž by se mi ten kočárek zase prodražil 😠 paní prodávající mě teda pěkně vytočila...

kacka.l
28. dub 2012

Míšo, měla jsem už 3 gtčka a 2 také špatně brzdily, pak jsem právě namazala kola a nebrzdilo pak vůbec, jako že vůbec, kola se právě musí odmastit, manžel si s tím pohrál a brzdil lépe než nový. Novou brzdu určitě nekupuj, zajeď do menšího cykloservisu, nechceš zkusit takový malý v porubě, nebo je to spíše asi pustkovec, tam ti to podle mě seřídí hned. je to fakt otázka pár minut, asi tak 4 minutky a cena bude podle mě zlomková. 🙂

pepina271
30. dub 2012

Holky, na kolik perete bílý vnitřní potah z hluboké korbičky? Děkuji 🙂 Nerada bych ho zničila🙂

lucenek
30. dub 2012

@pepina271 mno..já v ruce, ale mám dnes fungl novou pračku TITAN buben funkce wool platinum plus...takže bych to strčila už i do pračky 😉

marketka.27
30. dub 2012

@misa84 Brzda je stará bolest většiny GT3, co vím. Když jsem dojížděla kočár s prvním dítětem, tak nebrzdil půl roku a můj drahý tvrdil, že to už NEJDE opravit, ale když jsem čekala druhé dítě a řekla, že teda musíme koupit nový kočár, tak to zázračně opravit ŠLO 😀 A samozřejmě jsem tvrdila, že to opraví každý cykloservis, že už jsem tam volala 🙂 Takže mimčo jezdí už skoro tři měsíce v brzdícím kočárku ... no ale už je ta brzda zase slabší a další seřízení bude brzy nutné.

lucenek
30. dub 2012

obecně platí ýže nejvíc se kazí to, co se max imálně používá...u ručních brzd, právě ta brzda, u kočárků s přehazovací rukojetí právě ta rukojeť atd.....

mimikas
1. kvě 2012

ahojte, chcem sa opytat ci nemate skusenosti so zasekavajucim sa prednym kolesom, kocik ma len tri mesiace a zacal velmi vyrazne tahat na jednu stranu a teraz sa mi predne koleso zasekava a niekedy sa neda otocit s kocikom na jednu stranu, koleso musim manualne otocit. Neviete co s tym?

lucenek
1. kvě 2012

@mimikas vytáhnout šedoou cvačkou na tom trojúhelníku vytáhneš kolo i s tyčkou suchý papír kapesník otřít nastříkat wd40 event tefléon olej a zpět, když nemáš tak to aspon do sucha otři ale mělo by tam být i mazadlo... aby to nedřelo, wd40 rozpouští usazeniny jako je písek, prach a jiné mikronečistoty, které toto způsobují

mimikas
1. kvě 2012

@lucenek dakujem vyskusam

lucenek
1. kvě 2012

@mimikas určo kup i ty spreje v cykloservise se daj v klidu sehnat a ten teflon sprej je důl proto že je na kombinaci kov/plast což je ideál na to přední kolco

babymarket_sk
1. kvě 2012

@mimikas
určite vyčistiť, premazať silikónový sprejom, ak nepomôže, tak treba reklamovať...

pepina271
2. kvě 2012

@lucenek super díky, nic se tomu nestalo, taky mám novější pračku a potah je krásně voňavý 🙂 a čistí. Přece jen se ta bílá oťapká🙂
Mám ještě jeden dotaz, jaké máte koupené clony proti sluníčku na GT3? Deštník nechci..děkuji 🙂

veronka
10. kvě 2012

Baby ake mate golface, kociky na rychle presuny, vylety, co by sa tam zmestilo aj vacsie dieta? Maly ma 2 roky a 18 kg

veronka
10. kvě 2012

@pikusa ty mas alebo si mala lothus? Mne sa paci ten pure (dema) lothus sport, a je pisane, ze je az do 4 rokov

pikusa
10. kvě 2012

@veronka neee líbil se mi ale měla jsem peg perego pliko

pikusa
10. kvě 2012
veronka
10. kvě 2012

@pikusa aj si ho videla nazivo?

pikusa
10. kvě 2012

@veronka ne právě že ne jen na netu a nenašla jsem recence......
tak sjem šla do plika i proto,že kdyby bylo další mimi,mám podvozek pod vajíčko 😵

mpavlinka
10. kvě 2012

@veronka já teďka používám prakticky jen Jané Energy. Ale Nikča chodí pořád po svých, takže jen na cesty do města, výlety apod. Energy jsou lehčí než Plika a každý kilo je znát. Malá má 16 kg. Tvůj malý má 18 kg ve dvou letech? Většina golfek je to 15 kg, takže kočárek dostane zabrat 😀

mpavlinka
10. kvě 2012

Ad brzdy... Mně GT taky moc nebrzdí, ale vím, že se to dá nějak poštelovat. Přeci jenom na bruslích dostává brzda čouda 😀

veronka
11. kvě 2012

@mpavlinka tvoja tiez nie ja lahka 😀

lucenek
11. kvě 2012

Sára bude mít 4 a má 15.5kg 😀
co vím tak golfáče cybex v katalogu maj uváděnou nosnost 20 kg...snad jako jediné

veronikabussolengo
11. kvě 2012

ahojte kocky boli sme uz vyberat s manzelom kocik a zatial sa nam paci len GT3 2012.chcem sa spytat na par veci:
ako casto ste mali defekt?
je tazke vyniest ho na 1 poschodie? nemame vytah
nevadi vam,ze sportova cast sa neda otacat?
nam sa velmi pacil pretoze je taky sportovy a kedze ja rada korculujem v lete tak mi odporucili tento,a hlavne koli tej sportovej casti zda sa nam najvacsia z kocikov

dakujem za odpovede

lucenek
11. kvě 2012

1.nikdy jsem neměla defekt
2. jsem taky v 1 patře parkovala jsme v kočárkárně a někdy i doma ale vyjela jsem pozadu po schodech...vytahala ho po zadních kolech bez problémů
3. vůbec nevadí je tam v boudě integr clona mřížka tu si odkryješ abys viděla na malého....

alzbet124
12. kvě 2012

@veronikabussolengo Ahoj...ja som nikdy nemala defekt 🙂 , podľa mňa na prvé posch. v pohode, tak ako píše Lucenek, vytiahneš po schodoch a keď budeš mať aj vaničku, vieš ju odpojiť a vyniesť zvlášť, vôbec nevadí, že sa šport. časť nedá otáčať a ani malej :D , podľa mňa budeš spokojná...ja som veľmi 🙂

veronikabussolengo
13. kvě 2012

@lucenek
@alzbet124
dakujem baby toto som potrebovala pocut 🙂 🙂

mpavlinka
13. kvě 2012

@lucenek co to vidím v inzerátech??? 😝

lucenek
13. kvě 2012

@mpavlinka jen zkouška 😅
slintám na baby jogger city elite stone 2012.... trochu mě napadla myšlenka...ale nemyslím, že prodám..... 😀

mpavlinka
13. kvě 2012

@lucenek 🙂

lucenek
13. kvě 2012

no.... sem to ale nevěra co?