Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

marketka.27
4. únor 2010

Do pytle, všude mají kdejakou barvu, ale cedro nikde☹ , jdu hledat dál.
kacko díky.

dajdda
4. únor 2010
pikusa
4. únor 2010

Ahoj holky...
já tu tašku taky nemám....
koupila jsem si v DM černou tašku,v ní byly ještě nějaké výrobky pro děti a stála kolem 500....
a tady koukám nosnost tašky 1 kg???
no já tam narvu vše---od svačinky,po náhradní oblečení,plíny ubrousky...určo víc,než kilo....
ale zase PP je hezčí 😀 😀

lucenek
4. únor 2010

babčulíny já mám emitex univak a jsem daleko víc spokojená než s taškou
nikde mi neblambelá neb ho natáhnu na rukojet a spodek narvu do koše 😉

dajdda
4. únor 2010

marketka.27:aha to už je prodaný,ale cedro seženeš.ale tak za 1190,-Kč

dajdda
4. únor 2010

Taky potřebuji nějakou tašku,PP by se mi líbila,ale ta cena. ☹

pikusa
4. únor 2010

Jooo a pak jsem si koupila ještě jednu tašku v Delvinu...menší,ale tu dávám pod kočár většinou

kacka.l
4. únor 2010

Holky já do té PP teda rvu více než kilo a v pohodě. No 950 je nejnižší cena. ☹

petulkad
4. únor 2010

Ahoj holky, chci se zeptat, máme PP GT3 2010... Jde u kočárku sundat ta malá taška u rokojeti a jakým způsobem se sundává? Koupila jsem totiž i tu větší tašku, tak asi kdybych měla na rukojeti dvě, tak to vypadá blbě...

lucenek
4. únor 2010

petul jde, to musíš vykroutit z těch bočních držáků, myslíš tu ledvinku že?

nika
4. únor 2010

holky co se týče tašek sedí do těch oček i taška z DM drogerii, mívají černou, hnědou a červenou. já vozím zatím obyč starou tašku od noťasu. pak jsem si koupila krásnou hnědou tašku v kabelkárně a přidělám si na ni sucháče aby šla zapnout do oček - co jsou pod lednivnkou. originál je krásná ale za ty prachy teda ne.

jinak mám doma tu podložku od paní a vypadá užasně už se těším na léto, jak bude frajeřit.

petulkad
4. únor 2010

Lucenek: jo přesně, myslím tu ledvinku, právě jsem to nechtěla urvat...jinak děkuji, zkusím to, tak uvidím jestli to půjde... 🙂

pikusa
4. únor 2010

No u nás jde lehce jako by vysunout....ted je to jinak u 2010???

petulkad
4. únor 2010

právě, že lehce mi to nejde vůbec...

marketka.27
4. únor 2010

Díky za rady hledně tašky. No na tu v DMku jsem se byla už třikrát dívat, ale nějak se mi k té naší barvě moc nelíbí ☹ Zatím to všechno tahám v tašce od Lamaze, ale ta je úúúúplně na h ..., nejde ani zapnout - má jen dva prťavé sucháče, je to zkrátka taška zadarmo 😀 Jsem blbá,měla jsem si ji koupit hned s kočárem, to už by při té celkové pálce nebolelo tak moc, jako teď. No byla jsem chytrá, dobře mi tak. Mimochodem, dnes mi přišla nová mateřská ... bleee.

lucenek
4. únor 2010

market o kolik to kleslo???? ☹ to je maras, já měla po staru ještě těch 80% platu to jsem si fakt výskala

marketka.27
4. únor 2010

V mém případě cca 3,5 tisíce. U větší mateřské to musí být hotový masakr. No naštěstí už mi v únoru mateřská končí, takže mě to až tak strašně nepostihlo. Chudáci holky, kterým mateřská teprve začala.

lucenek
4. únor 2010

wau to je síl,já měla mateřiny dvě což bylo bomba.....

marketka.27
4. únor 2010

Dvě? Asi jsem to nepochopila 😅

lucenek
5. únor 2010

market měla, jsem teda mám dvě práce, dvě nemocenské, dvě mateřské a bohužel jeden rodičák 😝 😝 😝

marketka.27
5. únor 2010

Aha, já myslela, že mateřská je vždycky jen jedna. No rodičák nekomentuju, jdu na dvouletý a stejně je to propad jak blázen. A můj vzácný manžel objevi origoš tašku na netu v cedru. Takže si ji asi pořídím, i když teda ta cena 😝 😝 😝 ... A včera jsem potkala PP 2010 kiwi poprvé "naživo" - Navettu, ještě se mi nelíbí, ale myslím, že ho potkám ještě tka dvakrát a zamiluju se do něj tak jak do 2009😀

kacka.l
5. únor 2010

Holky on se snižuje i rodičák????Já myslela, že je MD?? 😕

marketka.27
5. únor 2010

kacko neboj, nesnižuje. Ale je to hrozný propad proti mateřské, asi jsem to blbě napsala. Prostě že mateřskou jsem měla pěknou, ale rodičák bude jak pár facek🙂

lucenek
5. únor 2010

market jen rodičák je vždy jeden 😉

prchalka
8. únor 2010

Ahojky,
tak sporťák je doma. Vyfotila jsem v rychlosti do alba. Ale nebyla možnost ozkoušet ještě, co to umí 😅 😀

marketka.27
8. únor 2010

Ahoj peregačky, tady je nějak mrtvo 😲 ?
Prchalka, gratuluju ke kaufu😉
Mně už jde ta taška na madlo, tka se těšííím, doufám, že nebudu zklamaná, neprohlédla jsem si ji nikde "naživo". Jo a nějak se mi sere kočár ☹ , blokuje se mi přední kolečko, dnes jsem malou málem vysypala. A pak nám odpoledne třikrát za sebou vypadlo, přeštože při nasazení zacvaklo, zítra mám lítací den, ale ve středu vyrazíme na delší prochajdu a vyzkouším to pořádně. Neumím si představit, že bych to měla reklamovat, druhý kočár nemáme ☹

lucenek
9. únor 2010

holky mě taky...ale jen že mi blbne když j¨chci zatočit tak v poho ale následně vyrovnat se nadřu 😠
a jdu a koopnu od zlosti do toho cypatého kola 😠 😠 😠
pokud manža mi ho promaže a bude to dělat tak to vyhodim, nemám na to nervy sem spocená jak prase

kacka.l
9. únor 2010

Lucenku, to mi dělalo jednou taky, pomohlo to víckrát nadcaknout a vycvaknout a hlavně namazat, od té doby, co jsem si tam dala kus té gumy, jak tu někdo radil, jede úplně luxusně. Ale je to bordel, taj drahý kočár a to přední kolo děs, ale zdá se mi, že to dělá jen kolekce 2009, nebo ne?

lucenek
9. únor 2010

kači asi jo...a jak a kam kus gumy?????

lucenek
9. únor 2010

mě přijde že to dělá ted v zimě na sněhu a v mrzazech, v říjnu jezdil luxusně