Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
7. únor 2009

zofik, pošlu. Hned v pondělí. Nám dorazil sportáček krom boudy, košíku, brzdy a koleček už sestavený, tak nebyl problém. Na korbičku jsem taky neměla s ničím problémy...ale ten sporták je fakt velikej...tak snad seženu 😉

simounah
7. únor 2009

Můžete mi prosím vás, některá co máte doma sporťák Peg perego GT3 změřit rozměry sportovní sedačky? Ten čtverec na kterém dítě vlastně sedí (šířka, hloubka) a tu opěrku co má za zády (šířka, výška)??. kolik to má cm?? Díky moc.

kikimaruska
7. únor 2009

simounah: přeměřila sem Ti to, ale bez to orientačně, ten sedák-zádíčka jsou polstrovaná a tvarovaná, tak se šíře zádíček mění.

Takže sedák-šířka 35 cm, hloubka 44 cm (hloubka celkově při zvednuté podnožce).

Zádíčka délka 47 cm, nejmenší šíře(po stranách polstrování) 25 cm a nejdelší 33 cm. Je to opravdu orientačně, snažila sem se co nejpřesněji. Celkově je určitě prostorný 😉 .

simounah
7. únor 2009

kikimaruska: díky moc. Tak to vypadá, že PP GT3 je opravdu prostorný. My jsme se rozhodovali mezi PP GT3 a Teutonií Spirit S3, nakonec máme Teutonii.....a jak ji právě zkoumám víc a víc, tak PP je o malinko větší. No uvidíme v praxi co ten náš kočárek.

zojina
8. únor 2009

Ahojky holky tak jak se dnes všechny mate?

pikusa
8. únor 2009

Ahojky...
no mě rýma stále trápí,ale jinak docela dobrý 😉
A ted vegetím u Pomády

zojina
8. únor 2009

🙂 taky koukam a přemyšlim že bych si dala neco dobreho prave mi muž dodělal přebalovak tak večer bafotim a vložimm

pikusa
8. únor 2009

No já jsem si dala Kávičku a Millu 🙂
Já taky vyfotím pak,co máme...a až postýlku složí,ale to dnes asi nebudw..no uvidíme 😉

kikimaruska
8. únor 2009

Ahojky...tak ta pláštěnka je XXL a větší už Emitex nedělá...ještě jsem napsala jedné paní, co má jinou pláštěnku na větší trojkolky, myslím IVEMA že to je. A když ani ta nebude, tak budem asi bez ní...ten kočárek je fakt obří 😀 ... Já té boudě nechci moc věřit, přeci jen chodíme ven v lijákách...tak hledám dál... 😉

zofik
autor
8. únor 2009

kikimaruško, mně teď napsal jeden pán z krámku z kočárky, že je to kočárek pro větší maminky 😀

pikusa
8. únor 2009

Haha já prcek 🙂 a velkej kočárek 😀

zojina
8. únor 2009

Co řešite za plaštenku však gt3 ma svoji nee? ja dnes vybalila na hlubokej co jsem koupila a přijde mi že je teda velkaa

pikusa
8. únor 2009

ZOJI a co máš na hlubokej???Jakou??
Sporták má,ale připíná se zipem na boudičku a tak jí nepřikreje

zojina
8. únor 2009

🙂 No však to nevadiii neee neni zase tak strašne to počasi ja nevi oupila jsem univerzal ael je na tu navettu velka na klasicem vypada trochu lip

kikimaruska
8. únor 2009

Na hlubokou korbu jsem neměla nikdy problém...ale na sporták asi neseženu, uvidíme. My musíme ven za každýho počasí, jezdíme třeba i po doktorech v jiným městě...a párkrát nás chytl pěknej slejvák i v přírodě (durch až na kalhotky 😀 )...takže se obávám, že ta látková nboudička na sportáku toho zas tolik nevydrží a že časem promokne. Navíc pod klasickou pláštěnkou je schovaná i taška na kočárek...a takhle není schovaného nic. No cnad najdu.

kikimaruska
8. únor 2009

zofik: velkej je, kor když je korbička daná jak má. Jsem se bála, že přes něj ani neuvidim, ale jde jen o zvyk( mám 164 cm) a neměnila bych 😉 . Kamarádce tenkrát ta velikost nevyhovovala... Mě se líbí, že je prostornej a bytelnej 🙂

zojina
8. únor 2009

🙂 určo se děla ja mněla chicco to bylo taky tak velke a plaštenka byla na to faklt super ta by na to asi šla to bych se mohla kouknout kde ji mam a zkusit to

zofik
autor
8. únor 2009

mně se taky moc líbí, je to pořádná kára 😵

Zoji já na navetu koupila též univerzál ale tu nejmenší verzi a pasuje suprově, akorát.....

zojina
8. únor 2009

¨ja mam nějakou nevim jakou ale to je fuk ,na ten sportak se kouknou mam ho na pudě tak třeba neco najdu

kikimaruska
8. únor 2009

Zoji to by bylo super, když ji najdeš a zkusíš... 😉

zojina
8. únor 2009

Pohledam zitra dnes asi nestihnu ale on ten kočar byl hodne velkej tak si myslím že by to šlo i na to a bylo to přez rukojet pěkne to skovalo i tašku

kikimaruska
8. únor 2009

Našla sem tohle, psala sem jestli mi to paní nepoměří-zda je větší než Emitex a až do Ul pojedem, jestli si ji mohu vyzkoušet...to je možná ona - je na trojkolku, ale maj jinej obrázek asi... Možná to je ona..?
http://dino.cz/plastenka-na-trikolku-a-vsechny-...[38968]

zojina
8. únor 2009

Holky tak jak se nam povedl kouteček

pikusa
8. únor 2009

Zoji,kouteček roztomilej,hezoučkej.....dostaneš se dobře do té komodky v koutě??
Nám přivezli postýlku......... 😀 hned jsem jí musela dát do kupy 🙂

zojina
8. únor 2009

🙂 jj dostanu v pohoděěě prave to vyšlo dobře ael aon postylka asi bude spiše podel postele uvidíme až jak se to vyvrbiii

zojina
8. únor 2009

KDE MAME FOTEČKY POSTYLKYYYY

zofik
autor
8. únor 2009

Zoji chválím, moc pěkný 🙂

kikimaruska
9. únor 2009

Ahojky, tak paní od pláštěnky Chico napsala, že se ptala výrobce a ten odepsal, že by měla na GT3 sedět perfektně, že je velikánská. Tak uvidíme až dorazí 😉 , snad už jsme se trefily 😀

zojina
9. únor 2009

🙂 jj sediiiii zkousila jsem ji

pikusa
9. únor 2009

Takže at to nespletu....od Chicca sedí na sporták,nebo na korbu????
Jo a v albíčku je postýlka