Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
14. čer 2010

Není zač,snad to pomůže 😉

luckamb
14. čer 2010

Ahoj holky,
tak kočárek mám doma a mám k němu krásnou autosedačku s puntíkama. Můžete mrknout do alba.
Chci se jen zeptat - korbička (hluboká) se vám tak jako trochu houpe (není úplně pevně) dopředu ale i do boku???

kacka.l
14. čer 2010

Tuhle barvičku jsem měla na Pliku a byla super. 🙂

marketka.27
14. čer 2010

luckamb, myslíš houpe, když je na podvozku? To by neměla, máš ji dobře nasazenou? Koukni ještě jednou do návodu, kromě těch pacek, na které zacvakne, tam musíš zvednout ještě jeden díl vpředu. Už mám nasazený sporťák, tak to teď nedokážu popaměti přesně popsat.

kacka.l
14. čer 2010

Do boku se mi myslím trošku houpala, ale jinak ne. Myslím. 🙂

luckamb
14. čer 2010

holky, já mám taky pocit, jak kdybych ji měla blbě nasazenou. A v návodu mi nic o hluboké korbičce nepíšou, tak já vůbec nevím.

luckamb
14. čer 2010

kacka: to je super, jak k tomu máš ty šaty 😀

luckamb
14. čer 2010

@marketka.27 : zvednou se tam takový ty dvě pacičky a pak jedna taková velká vzadu a nacvaknu to, ale stejně mi přijde, že se to tam vrklá. Tak já nevím. Nikde nic z boku ani další packa ze spodu není???

pikusa
14. čer 2010

Lucko....ono to pak mi mi zatíží....ale trošku se vrklá....sakra co to je zase za změny tady??????
jako kde je fotoblog u jména?????

lucenek
14. čer 2010

PIKUS DEBILNÍ CO? MUSÍŠ KLIKNOUT NA NI A VYJEDE TI FOTOBLOG 😝

kacka.l
14. čer 2010

Lucenku a co tvoje sí?? Už máš favorita???

kacka.l
14. čer 2010

Luci, já to ještě podkládala plínkou vepředu jsem to prostě nacpala pod navettu, nebo potom černou houbičkou.

pikusa
14. čer 2010

@lucenek aha....díky....
proč to mění???,si zvyknu a zase jinak....

lucenek
14. čer 2010

kačí baby slíbily fotky a nic jako...ale furt píšou že koupí a to ee 😉
piku nevim...mě serouchaj už

pikusa
14. čer 2010

Hele já dřív ještě než to změnili nakukovala i jinam....a ted už ne,....je to pro mě nepřehledné...jedu si svoje oblíbený a konec...

ciencialka
14. čer 2010

Piku teď mě napadlo, tys měla někde na fotečkách přehozenou boudičku, já to zkoušela ale vadí mi tam ty pásy, ony nejdou úplně sundat že?

lucenek
14. čer 2010

tak tak...a četla jsem že blokly rimmel 😀 😀 😀 konečněěěěěě 😵 😵 😵

pikusa
14. čer 2010

Já je měla schované právě pod tou vložkou....

pikusa
14. čer 2010

rimmel???tu jsem vídala často....kde to píšou????
Cien,to jde ale jen u ležícícho dítka

lucenek
14. čer 2010

v modrý konik, stopnutí uživatelé nebo tak nějak

luckamb
14. čer 2010

díky za rady holky 😉

pikusa
14. čer 2010

Aha...no ona byla "divná" 😝 😀

marketka.27
14. čer 2010

@luckamb Tak nevím, podle mne to máš dobře. Uvidíš, jak ji zatížíš, možná potřebuje o fous dosednout. Do boku se mi neviklala určitě.

kacka.l
14. čer 2010

No to se musím kouknout, kdo byla rimmel?
Luci, já ty pásy měla vyšroubované, malý stejně ještě neuměl sedět, tak jsem to nepotřebovala.

luckamb
14. čer 2010

jo tak ono je pravda, že se to asi zase bude chovat jinak až to bude zatížené. No uvidíme.

joy82
16. čer 2010

Ahojte baby, dnes jsem našla na webu, že se dá sehnat náhradní potah na gt3, ale jen Cedro a za nějakých 6.300,- Kč. Nevíte o někom, kdo by případně tyto potahy vyráběl nebo prodával svůj?

kacka.l
16. čer 2010

No to nevím, ale za 6300,- to je maso, to si raděj koupím celý starší kočár s pěkným potahem za 5000,- 😀

lucenek
16. čer 2010

tak tak...sekec

pikusa
16. čer 2010

6300????tak to je síla..... 😲

joy82
16. čer 2010

Však to, za ty prachy se pomalu v dnešní době dá koupit trojkombinace :D Jen mě to tak napadlo, že jsem to viděla v nabídce, že by nebylo špatný sem tam tu káru převlíct do jiné barvičky. Ale co jsem kukala na webu, tak jsem nic nenašla :(