Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
2. črc 2010

Aha tak beru zpět je to někdo jiný jen vzal její fotku...tato je z Ostravy...

pikusa
2. črc 2010

Holky,mě se to nějak rozleželo....chci to jen na léto a je to pořád moc peněz.....v zimě stejně bude sporták...
a nějak mi v hlavě leží to chipolino
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20331532&tab=1

lucenek
2. črc 2010

pikus ale příští léto je využiješ i jaro....fakt 😉 zas mě přijde zbytečné kupovat golfky na jednu mimisezonu téměř za čtverec, to si radši doložím a koupim to piko, teda já bych radši síčko..ale jen kvůli váhy jsem prcek

pikusa
2. črc 2010

Lucenek,já vím.....ale za rok myslím už budou fakt minimálně.....
psala jsem na dva bazarový,tak uvidím......
a musím neutrál barvu,aby kdyžtak vydržely 😀

lucenek
2. črc 2010

pikus myslíš????? 😀 já si to taky myslela 😀

pikusa
2. črc 2010

No ted si to myslím... 😀

kacka.l
2. črc 2010

Piku, jasně. 🙂 Však vybereš, co se líbí tobě.
Lucenku: jak bylo na plavču?
Luco: tak co? Bereš ho?

lucenek
2. črc 2010

tak jo 😀 😀 😀 my si prdelu vozíme furt a vozit asi budem určo do zimy minimálně 😀

lucenek
2. črc 2010

kačule ty slibotechno jedna...bylo fajn až na to že sem off, gojgyna furt lítalal furt děckám bralla hračky, furt ječela, tudíž sem nežralaa nechcala....tak ve 4 jsme to zabalila a jela dom.....už chrní poklad můj 😀

lucenek
2. črc 2010

kačo proč máš album na sk koníkovi?????

pikusa
2. črc 2010

😀 Kači,nebo nevyberu nic a bude 😀

luca30
2. črc 2010

@kacka.l no nevím, ta paní tam totiž má fotku toho kočárku té co to prodává z Brna, takže to není foto jejího kočárku, prý to odpovídá, ale takhle na dálku co já vím, navíc to prodává kamarádce, takže tahle ani nevěděla že to je jiná fotka, až jsem ji to napsala já a Ostravu mám trochu z ruky na to že nevím co bych jela kupovat. A taky je to až moc podezřele levné...jinak bych za ty prachy do toho šla, ale musela bych prodat náš aspon za něco málo víc aby to vyšlo...takže nevím nevím...napsala jsem ji že chci aktuální fota, v dnešní době, když ona má foťák tak snad není problém zajít a nafotit to ne?? nebo jsem divná...

lucenek
2. črc 2010

lucooo nech si moku 🙂 je krásná
máme vložku doma to nafotim a pochlubim se

zorroz
2. črc 2010

@lodgermaniacka rozdíl mezi váhou Teutonie a GT3 je teda velký. GT3 je fakt těžká a neskladná oproti Teutonii, na velmi časté skládání do auta GT3 opravdu není. Ale každý kočárek má svoje plusy i mínusy 😉

kacka.l
2. črc 2010

No to je fakt, a jak to zní, tak to je fakt divné. Kamarádce a tak. Aktuální fota si stejně může najít někde na googlu.
Holky já si takhle kupovala quinny zapp. A paní za něj chtěla jen 1200,- což byla super cena, ale chtěla celý zaplatit předem. Tak jsem jí poprosila o foto, poslala mi, ale ty samé jsem viděla u jiné paní na aukru. Takže mi tvrdila, že nemá foťák, bla, bla, že mi ho tedy pošle na dobírku, jen ať jí pošlu dopředu 200,-jako záruku na poštovné. A myslíte, že jsem ho viděla????Nic ani dvě stovky. Pak mi napsala, že mi je vrátí, že si prodej manžel rozmyslel. Já už nakupuju nejraději osobně. Nebo jedině na dobírku. 🙂

Lucenku Pochlub se!! 😉

kacka.l
2. črc 2010

http://deti.bazos.cz/inzerat/6514568/PegPerego-...

Piku to je ta kombinace, co jsem měla a musím říct, že každý fakt koukal. 🙂

pikusa
2. črc 2010

Kači,díky....já už jsem z toho hledání táááákkkk zblblá....
nemáš někde fotečky???,toho svého

kacka.l
2. črc 2010

Piku, ale já měla classico

pikusa
2. črc 2010

Ale vždyt máš nánožník.....tak v čem je rozdíl????????
je ale pěknej,na kluka by šel????

kacka.l
2. črc 2010

Piku, já mám taky kluka. 😀 Vypadal v tom super. No já jsem si dokupovala uni emitex, tam je nafocený taky ten s puntíky. 🙂

pikusa
2. črc 2010

Tak jsem na něj napsala a uvidíme

kacka.l
2. črc 2010

A hlavně, to tam bude pasovat i tvůj z gtčka i vložka a všechno.
Takže si ho můžeš měnit. On na fotkách nevypadá tak hezky jako v reálu. Ty kolečka nejsou kolečka, ale opravdu takové minipuntíky. Já nevím jak to napsat. 😕 😀

kacka.l
2. črc 2010

Né že mě pak zapbiješ, kdyby se ti nelíbil. .-)

pikusa
2. črc 2010

😀
chtěla jsem volat ale asi je pozdě už že.....
no ty říkáš,že je hezký 😀

kacka.l
2. črc 2010

není, mažovi normálně volali lidi na auto v půl 11, chápeš to??To je pozdě. 🙂

No když se ti nebude líbit prodáš. 😀 😀 😀 Mě se líbil, ale dej na sebe. Jestli se ti nelíbí, tak ještě počkej. 🙂

kacka.l
2. črc 2010

Zavolej a dej vědět. 🙂 A hlavně si Piku zjisti, jestli není šišlý a kolečka moc sjetá.

pikusa
2. črc 2010

paní je nedostupná..... 😒

kacka.l
2. črc 2010

😀 Asi šla spát. 😀

lucenek
2. črc 2010

týjo to jsou akce nálet na piko 😀

pikusa
2. črc 2010

Lucenek....jasan......když už,tak už 😀