Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
26. črc 2010

Aha....holky ale jinak jsem normální.... 😝

pikusa
26. črc 2010

No pořád spí a až se vzbudí,zase nebudu moci na PC,to mě nenechá......ale prozkoumám to

pikusa
26. črc 2010

Tak druky mám 🙂 ale pevného tam nic nemám...

doorka
26. črc 2010

Holky,jdu si k vám pro radu. Dá se sundat z autosedačky ta vložka,jak podpírá hlavičku? Děkuji.

doorka
26. črc 2010

Aha,tak asi nedá. Už jsem na to přišla,že se dá jen zvednout ta podpora na hlavičku. 😉

emanka
26. črc 2010

baby, tak som to preskúmala a mám tam tie druhy, na bokoch a tým sa pripevní poťah o konštrukciu....aj po praní sú celé, ale nikde inde nič pevné nemám....operiem ho až keď sa trošku oteplí, nech skôr vyschne...

dooorka, ja nemám autosedačku PP, tak snáď baby poradia 🙂

paxies
26. črc 2010

Ahoj,

jsem taky majitelka PP GT3 a potřebovala bych radu. S malým jezdíme v kočárku 2 měsíce a vnitřní vložka od Navetty je z boku, jak na to každý šahá, pěkně špinavá. Můžu dát tu vnitřní vložku (bílou) do pračky? Nebo jste ji prali v ruce?

kacka.l
26. črc 2010

Paxies, normálně v pračce, ale záleží jak chceš ty. Byla jako sníh. 🙂

Doorka: sundat celá??To nejde, je to na křižák šroub- tuším, ale vyprat jde, jen chce nervy na vysvlečení.

Emanko uvidíš, snad to spravíš.

doorka
26. črc 2010

@paxies Taky jsem ji teď prala v pračce na 40°a byla sněhově biloučká.
@kacka.l díky 😉

sevzuz
26. črc 2010

@emanka ty si si si neznizila otacky na zmykanie. pri akychkolvek potahoch ktore maju vo vnutri nejaku hmotu treba znizit otacky inak sa to pozme a nejde to narovnat.
podla mna to teda rasenim do poriadku nedas ☹ jedine podla mna tym rozparanim a zositim.
ked pozeram na moj kocik tak v tej casti kde su nozicky a mas zmenenu farbu, ze sa ti strwtaju dve farby potahu je to zosite obycajnim stehom. pekne by som to rozparala, napravila a jemnuckym stehom opat zasila, predokladam ze ked si das zaleszat nebude to poznat. druha vec je ze sa obavam ako bude vyzerat to vnutorne polstrovanie a ci to vobec pojde. pretoze taketo vyplne sa zvyknu v pripade silneho zmykania natiahnut a potom to tam vacsinou nenarovans ani parom volov, drzim ti palce a daj vediet ako si dopadla.
@paxies daj to oprat do pracky na max 40 a urcite zniz otacky na zmykanie, alebo to nedavaj zmykat len to vyper a vyzmykaj v rukach.
inak minuli tyzden som zistila ze ide krasne oprat aj strieska z vanicky, my mame coralo a cely ten biely lem bol uchytany a som to chcela odlozit a nahodou som pozrela konstrukciu a je tam ten obluk presne zapada do takeho sedeho drziaku a je tam take umele koliesko to treba zatlacit dovnutra a ten obluk konstrukcie potiahnut smerom hore avsak ten dalsi obluk sa vybrat neda ale mne sa to zmestilo do pracky aj s tym oblukom, dala som to oprat znizila otacky na 400 a je kraaaasny ako novy.

@doorka spravne ta opora hlavicky nejde dat dolu a to je jej hlavnou zarukou bezpecnosti kedze v pripade nehody - bocneho narazu tieto obluky velmi dobre ochrania hlavicku dietata a preto PP autosedacky vysla dost dobre v ADAC testoch 😉

sevzuz
26. črc 2010

nie rasenim ale trasanim 😀

emanka
26. črc 2010

@sevzuz , dík za vyčerpávajúcu odpoveď 😉 nooo, vidíš, aká som dementná? otáčky som neznížila 😒 ak sa to silným trasením nevyrovná, tak budem nútená rozpárať to...a ak to aj bude roztiahnuté, tak možno sa mi to podarí aspoň trošku narovnať, nech tam nie je taká guča....alebo, to ma teraz napadlo, možno je to blbosť, keď už to bude rozpárané a nepôjde to narovnať, tak tam dám nejakú novú výplň, no nie? aby to mala malá aj pod zadkom.....

paxies
26. črc 2010

Holky, děkuju. Už je to v pračce. 😉 Dala jsem tam program ruční praní a jen 600 otáček. Tak snad nebude ten vatelín vevnitř zmuchlaný. Nevíte jestli se dá koupit náhradní vnitřní potah v tmavší barvě?Ta bílá je fakt hodně nepraktická.

paxies
26. črc 2010

Tak je vypraný a vypadá to, že je to v pohodě, krásně čistý a voňavý.Ještě jednou díky.

sevzuz
26. črc 2010

@emanka tak ked uz to budes ma rozparane tak si s tym nejako poradis neboj, ale verim ze je to na maslu ked si to vybrala z pracky ta musel infakrt obchadzat, nie?
otazka je z akeho je to materialu, pokial je to nieco ako molitan tak to narovnas a obstrihnes pripadne ale ak je to taky vatovy material tak to pojde tazsie dostat do normalneho tvaru, este ma napadlo to narovnat a skusit poriadne vyzehlit, ale pozor, zehlit cez nejaku kryciu latku, plienku alebo stary babickyn rucnik nech to nespalis pri tom statsi ☹ ☹

@paxies to sa tesim ze to mas cistucke, plus odporucam nenechavat to volne vyschnut ale radsej to natiahnut na vanicku a tak to nechat vyschnut aby sa to nahodou tiez "nezmrsilo"

ciencialka
27. črc 2010

ahojky, hned jak jsem četla depatu tak jsem musela jít prohmatat kočárek 😀 nemám nikde nic jenom ty bílé plasty co zůstanou po bocích 🙂

evatk
27. črc 2010

@kacka.l a jde z té boudičky vyndat i ten drátek nebo plast uprostřed nebo se to pere s tím? ten hlavní, přední napínák s uchycením je mi jasný, ale co ten uprostřed?

jituskak
27. črc 2010

holky, vy jste mě vystrašily. já chci prát pliko a ted nevím, jeslti mám v pračce, nebo v ruce. ale asi to risknu, páč jsme děsně líná🙂

pikusa
27. črc 2010

Jituško,prohmatej to,jestli nemáš někde plast 😀 😀
neee dělám si srandu..já pliko prala....ale zase--není nové,tak jsem to riskla,dala na málo otáček a v poho

emanka
27. črc 2010

@sevzuz , dík za rady, snáď to nejak napravím....a veru, infarktové stavy ma chytali, keď som to zbadala 😝

S mojou šikovnosťou som tuším polovicu koňa vystrašila 😀 Teda aspoň peregáčky......baby, nebojte sa dať to do pračky, ale znížte otáčky 😅

petulkad
27. črc 2010

Ahoj holky, chtěla jsem poradit. Mám chlapečka 4 a půl měsíce 🙂)) Mám peg perego GT3 2010. Nevím, ale přijde mi, že mu je Navetta strašně malá, hlavně na délku, na šírku má ještě místo. Přemýšlela jsem, že bych ho už dala do sporťáku, ale přijde mi to brzo? Můžu se zeptat, kdy jste svoje prcky daly do sporťáků ?

Díky za odpověď 🙂))

evatk
27. črc 2010

@petulkad my jsme dali sporťák už v 5 měsících, eliška mi dělala v hluboké korbě scény, ve sporťáku ji to bavilo víc, dávám do polosedu i když sama nesedí, jinak by se s ní nedalo vydržet

pikusa
27. črc 2010

Petulko,mates teda vydržel dýl.....ale sporták je super,jde až do lehu,tak proč ne????
a nebo toto.....otočit boudičku u sportáku k sobě 🙂

emanka
27. črc 2010

Petulka, aj naša Lea išla do šporťáku v necelých 5-tich mesiacoch, búdičku som dala opačne ako pikusa a v poho 😉 Ešte bola dosť malá, tak ocenila, že na mňa vidí a samozrejme aj ja....skúsila som ju vtedy dať aj normálne, v smere jazdy, ale to sa jej teda vôbec nepáčilo....

jituskak
27. črc 2010

tak pliko je vypraný. teda jen sedací část. na boudičku jsem nějak pozapomněla a ted jsme koukala jak je špinavá. myslíte, že i boudičku tam můžu dát? přece jenom je to takový měký🙂 no, jsme tele. takhle ten golfáč bude mimo provoz dva dny☹

jituskak
27. črc 2010

jo a na pliko teda žádnej plast nemám. jdu omrknout gt3 😀

jituskak
27. črc 2010

ani na gt3 nemám žádnej plast😀

doorka
27. črc 2010

holky,teda,ještě,že tu jste. Já jsem vůbec nevěděla,že sporťák můžete dát i směrem k sobě,ať na mimi vidíte. My ho teda ještě nepoužíváme,ale brzy budeme muset začít. Díííky.

sirenita
27. črc 2010

@doorka ani já ne 🙂 asik mám co dohánět 🙂

doorka
27. črc 2010

@sirenita Tak to jsme dvě 😉