Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zofik
autor
26. únor 2009

čusík všem, no mně se udělaly otoky na kotníkách, pěkně mě to sejří... 😲

zojina
26. únor 2009

😲 to já neznammm kikkkiiii ja to mám podložene nožkama od navety a tam mi to drži jinam mi to nedrži asi jsem cvok nebo co

kikimaruska
26. únor 2009

ahojky, tak už ti drží korbička? To je dobře...já nevím jak to vysvětlit 🙂. Vzadu drží na těch jakoby třmínkách, to se nacvakne. A pak si měla problém jako já, že korba padala dopředu-jako dolu k tobě...že? No a já zkoušela vysunout z podvozku korby ten držák, na kterým korba stojí, když ji chceš doma postavit, takhle: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?zbozi... jak je na nožičkách. A to mi nedrželo, pořád padala korba dolu, tak jsem to dala zpět a zjistila, že jde vysunout podobný držák, ale je šitší ten plast a je umístěný na podvozku kočáru. Vysunout se musí k tobě (zvednout ze spoda nahoru k tobě), jde to trochu těžko, ale jde to a zacvakne se to do té korby a ta drží. Když ji chci sundat, zase se na to musí víc zatlačit a zacvaknout to zpátky do podvozku (korbu vždy trochu nadzvednu, aby se to uvolnilo) a pak normálně zvendu tlačením pojistky vpředu na korbě (u tebe) a zvednu. Máš to taky tak? Nebo ti to drží na té nožce, co jsou na stání doma?

kikimaruska
26. únor 2009

Mě to na té nožce nedrželo, nešlo to nikam zacvaknout do podvozku a korba se stále převažovala dolu...ale hlavně v návodu nic takového není, že tu korbu musíš ještěnějak zajistit, tam píší jen, nacvaknout na ten systém (to myslí ty třmínky, než to svakne) a tím to hasne...jenže je to blbost, protože jinak korba padá dopředu... 😝 😅

zojina
27. únor 2009

No ja vim že na ty nožka to nema bejt ale ja proste vytahnu nožku v nožičkach pak to nacvaknu do tech třmenu na sportaku zvednu ty černe nesmysli co se daji do korbyřka a ty nořka jen tak k tomu přidelam jak vytahnu ty nožky je tam vice mista na to aby ty nemysli černe tam drželi tak asi proto mi to držíí

zofik
autor
27. únor 2009

holky já to zkoušela jen asi 5 krát a kočár nemám doma, ale korička se dává na odstrojený sporťák a zvednout se tam takový 2 žvončy(jde to dost těžko a pak jen to na ně nasadím a zatlačím a cvakne to a je to-----

zofik
autor
27. únor 2009

holky a sedačka se nasazuje taky na ty 2 čvončy? poraďte mi...dík....

zojina
27. únor 2009

asi jsem jedina neschpna sedačka jen na to se spotraku to drži supr
včera jsem byla venku s golfkamaa jezdi se snima super

kikimaruska
27. únor 2009

Ahojky....odstrojený sporták má stejně takovou tu velkkou plastovou desku...a na té je ten plast, co mi podpírá korbičku ve předu, zofiku ty cvočny, to snad bude i ono....a jsou spojené? Plastové, černé-podvozek. Ty třmínky vzadu mám v kovové barvě jakoby...

pikusa
27. únor 2009

Holky,v neděli jedu do prahy,tak se pro pláštěnku stavím přímo v babystaru a pro základnu do auta taky 🙂

zojina
27. únor 2009

🙂 ahojjjjj takja včera testla plaštenku a mam sice vetši ale neni to tak strašne myslela jsem že to bude horši je spiše dloiho což je fajn nevatu pěkne skovam celou ,,,co dělate holky jak se daři vašim miminkam v břišku

zofik
autor
27. únor 2009

jo Kikimaru to bude vončo, aspoň myslím...

kikimaruska
27. únor 2009

ahojky, a jakou máš tedy pláštěnku Zoji?

zojina
27. únor 2009

netušim nějakou na hluboke korby ale ne od emitexu a jde to co jinak koukala jsem na toho tveho maleleho raraška byl kouzelnej skřiteček už krasne vyrostl

kikimaruska
27. únor 2009

To jo, děkujiem 🙂. Zrovna ted zápasí na dece a chce na 4, má zvedlý nohy, hlavu zarytou v podlaze 😀 ...když ji zvedne, tak mu nožky zase spadnou na poasení a je ve vysokým vzporu na rukou...ještě to musí dopilovat, ale už se udrží na kolínkách, to ještě před 4 dny nedokázal se udržet... 😉

zojina
27. únor 2009

🙂 tak to je super mně tu malej vřešti a chce papat prave jsem ho okoupala tak se to ohřiva nějak to nechape chce to hned 😀

zojina
1. bře 2009

Ahoj holky kde jste kdo

pikusa
1. bře 2009

Ahojík...tak jsem byla v Praze pak teda ještě v Mladé Boleslavi a docela bolí nožky 🙂
A mám pláštěnku a základnu do auta 😉

zojina
1. bře 2009

🙂 tak to je super ja jsem s isofixem moc spokojena tak veřim že budeš i ty ze zakladnou ....... a jak se daři miminku .

pikusa
1. bře 2009

Miminko se má fajn 😉 cvičí a cvičí 🙂
jo a sestře se líbil oranžový PP 🙂

zojina
1. bře 2009

🙂 a ty maš jakej červenej nee

zofik
autor
2. bře 2009

PIku super že máš základnu....se ti to blíží viď?

kikimaruska
2. bře 2009

Ahojky ženy 🙂 , my byli na víkend u našich a za chvilku razíme na gyndu na kontrolu a pro antikoncepci 😝 ....Ven vyrazíme zase až zítra, malej nějak docela nastydl... 😕

zojina
2. bře 2009

🙂 Ahojjj my řešime deně problem naš malej až ma 2 rukavice a vše skovane v kombineze a pod dekama a ve fusaku tak ma studene ruce to je strašne se bojim že se mi ti , nachaldi

pikusa
2. bře 2009

Zojinkio,navetta šedá,sporták červený...
já jen psala,co by si vybrala sestra,že se opravdu každému líbí něco jiného...
A Zojinko,asi bude mít studené ruce pořád......já prý měla taky....a mám doted...... 😒

zojina
2. bře 2009

🙂 ¨no i doktorka mi to řikala tak uvidíme malej ted zase chrupka tak jsem zvedava co bude v noci ale na dnešek spal krasne a co ty kdy to přesne čekaš už se těšite ?

pikusa
2. bře 2009

Zojinko,termín mám 9 dubna 🙂 no těšíe se moc

zojina
2. bře 2009

🙂 tak to je za chvili a bude to chlapeček ne? vše mate nachystane ?taška do porodnice zbalena?já přemyšlim ještě op te holčičce

pikusa
3. bře 2009

Zojinko,snad chlapeček....říkali to 😉
TRak nějak vše mám pro mimi...
tašku do porodnice teda nemám...ale pár věcí koupených ano....příští týden jdu na KO a monitor a pak ji asi zabalím.......
Jo holčička.......já zatím nepřemýšlím 😀 a pak uvidíme....,matyáška máme z umělého oplodnění.....takže problémy,ale zase máme ještě zamražená embrya.

zofik
autor
3. bře 2009

Piku to už si teda zabal....můj doktor mi říká, že druhé mimi půjde normálně, prý se tělo odblokuje, no to jsem teda zvědavá 😒