Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

evatk
2. lis 2010

@magalie já si myslím, že u nás by ani sucháč nepomoh, když malá začne zuřit apod. a propíná nohy trochu do boku, to by povolilo, tak jako se odepínají druky

lucenek
2. lis 2010

no nánožník by mohl bejt jinak vyřešenej to je fakt

pikusa
2. lis 2010

@magalie nene jen kdybych tak jela,at vím,kde to tam je jen na kukačku.......
PP si zatím nechám,co mám 😀

lucenek
2. lis 2010

idu pro radu zítra a pozítří je NCH kongres zítra je zahájení oběd a lék. sekce.....spol večer na stodolní....asi chlastačka

a pozítří je set. sekce kde teda přednášim a pak společenský večer.....v hotelu....
mámdva outfity:
1.černo fialový: kalhoty, topík a svetreek plus stříbrné doplňky
2. vanikovo černý : kalhotyx korzet s krajkou )ale look luxusní žádná kurvárna nebo tak nějak), černé perly a anaušky....

za boha svateho nevim co vzít zítra a co pozítří

magalie
2. lis 2010

@lucenek ten druhý mi zní víc na večer 🙂

lucenek
2. lis 2010

@magalie jj asi to bude tak že 1 zítra a dvojka pozítří to tam budu zůstávat na spol. večer

kacka.l
2. lis 2010

Lucenku taky tak.. Sexy korzet na hotel. 🙂 😉

lucenek
2. lis 2010

ojéje to bude 😀

magalie
3. lis 2010

@lucenek pak nahoď fotky 🙂

lucenek
3. lis 2010

mno...nevim nabíjím baterie včilek

ivett
3. lis 2010

lucenek taky radím korzet a děsně mě pobavil tvůj popis, jde poznat, že jsi odtud z Ov 😀 prý "žádná kurvárna" 😀 😀 😀

lucenek
3. lis 2010

@ivett no to su celá já 😀 korzetek zítra to přednáším a bude ten spol večer rovnou v hotelu mudři budou mít obleky tak v ruflích by nebylo zahodno tam jít dnes beru č 1 je to zahájení oběd a jen lékařská sekce.....

ivett
3. lis 2010

jj, korzetek bude fajn... 😉

pikusa
3. lis 2010

@lucenek tedaaaa až takhle ty jsi dobrá????o čem přednášíš????
a volba oblečení dobrá

lucenek
3. lis 2010

@pikusa mozková smrt odběr orgánu diagnostika.....

kacka.l
3. lis 2010

Lucenku to zní naprosto šíííleně. Tý jo jsi dobrá. 😕

lucenek
3. lis 2010

ale nééé je to trochu obsáhlejší..ale víš jak jak v tom děláš roky tak to jde

pikusa
3. lis 2010

@lucenek ale stejně jsi dobrá.....
já bych taky mohla přednášet.....jak učit děti slabiky a tak 😀

luca30
3. lis 2010

Holky nevíte o někom, kdo prodává GT3 v barvě corallo nebo nějaké loňské cena tak kolem 7000,-?? nebo kde bych mohla juknout??

A případně o někom, kdo prodává navettu letošní model..našla jsem kiwi za 2800,- tak čekám jestli ceny spadnou mám čas do konce února...co myslíte budou nějaké z roku 2010 v nabídce??

nika
3. lis 2010

@luca30 neprodáváš náhodou moku??? co? koukala na ni moje kamarádka, moc se ji líbí, psala mi ať ji poradím, tak snad se ti ozve jak se rozhoupe.

luca30
3. lis 2010

@nika jj prodávám, chci jít do jiné barvičky...já jsem taková přeletává v kočárcích...teda v barvách... 😀 😀 😀

luca30
3. lis 2010

@varo koukala jsem že máš v plánu prodat později navettu...za jakou cenu ji budeš prodávat?? teda záleží do kdy v ní budete jezdit.... 😀 😀

varo
4. lis 2010

@luca30 no já nad tím zas tak moc ještě nepřemýšlela ale jelikož druhé dítko hned neplánujeme a máme malý byt tak bude asi zbytečné ji skladovat. Jak dlouho budeme v navetě jezdit je ještě ve hvězdách, já doufám že do vánoc určitě, ale pak už to asi nepůjde. A cena taky vůbec nevím kolik se ceny pohybují .....

luca30
4. lis 2010

Holky máte doma někdo pliko letošního roku 2010 např. black step...teda hlavně se mi jedná jestli je nějaká rozdíl mezi těmi z roku 2009,2008..vím, že má jiné uchycení pásů a na stříšce nejsou ty páčky na sklápění stříšky je to horší nebo lepší??

verusa22
4. lis 2010

@luca30 tady jsme našla,ale to je celá sestava http://deti.bazos.cz/inzerat/7725567/Trojkombin...

verusa22
4. lis 2010
luca30
5. lis 2010

Ahoj holky omlouvám se...přihlásila jsem Kubíka do první soutěže, tak děkuji jestli budete mít čas a budete hlasovat...

http://soutez.doma.nova.cz/luca30

lucenek
6. lis 2010

ona ta 2010 je omenzena ve 4 barvách na gt3 jen sportáky a tadyk kukejte na korby

lucenek
6. lis 2010

a tady ochutnávka pp mini a barvy plika 😵