Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
6. lis 2010

se mi nějak líbí apricot a ty nové tašky 😵

lucenek
6. lis 2010
pikusa
6. lis 2010

Lucenek....díky za fotky...
béžovka u mě teda vede

magalie
6. lis 2010

@lucenek Tak jak bylo? Všechno se povedlo, jak mělo?
Tašky se mi taky líbí... ale ta cena ☹ jsem si původně chtěla udělat radost k vánocům, ale kašlu na to.

henrieta76
6. lis 2010

ahojte
mam otazku,mam gt3 2008 jazdim s nim 2 tyzdne a sa mi zda ze niekedy taha do jedneho smeru.napr. ked povrch cesty nie je uplne rovny.stava sa to aj vam?
pripadne da sa s tym nieco robit?

matiniki5
6. lis 2010

@henrieta76 Ahoj skus dofukat kolesa a poriadne ich vsetky nastriekat WD40. Mne to pomohlo

zofik
autor
6. lis 2010

@henrieta76

jen poradím, j potřeba promazávat přední kolečko....ale nevím zda je to ono....

matiniki5
6. lis 2010

Ahojte keby mal niekto zaujem predavam GT3 vo farbe Corallo aj s vanickou a autosedackou. Kedze cakame druhe mimi, musime kupit dvojgeneracny.

henrieta76
6. lis 2010

aha,dakujem.no nafuknute su este skusim namazat.

kacka.l
6. lis 2010

Tím to nebude, mi to dělá to samé, chodníky mají prostě sklon, aby po nich stékal déšť a mě to taky táhne,vždy směrem k cestě. 🙂 Ale jestli ti to dělá i na úplné rovině nebo v o´bchodu, tak nevím.

lucenek
6. lis 2010

@magalie jj super zvládla jsem to sice se mi třepal hlásek ale pak dobrý teda no.....

henrieta76
6. lis 2010

@kacka.l na uplnej rovine nie,len na tych naklonenych chodnikoch.kamaratka ma bebe confort hight trek a tej sa to nestava tak som nevedela ale ked to robi aj tebe,som si este myslela ze mozno majitelka predo mnou narazila o chodnik.a este mi aj zvykne to predne koleso hrkat na hrbolatejsej ceste.
budem si musiet zvyknut.

ivett
7. lis 2010

holky to WD40 je jako co??? to mám přijít do cyklosportu a chtít po nich WD40? 😀 to je jako ten teflonový sprej, co jste tu doporučovaly???

lucenek
7. lis 2010

@ivett ne WD40 je k dostání kdekoli cyklosport, teso mototechna...uvonuje nečistotu ze svárů např šroub matka nános brdela...pocákáša pak to jde uvolnit....ten teflonový je čistě olej na promazání wd40 na očištění mě pomáhá u předního když jezdíme po lese písku...sedne ten písek až na tu tyčinku co drží kolo...tak to je takový čistič 😉

ivett
7. lis 2010

@lucenek a to se to přímo tak jmenuje jo? ať tam nejsem za trotla 😀 a co teda přesně s ním mám natřít nebo nastříkat? mám rozebrat kolo nebo kam to mám kápnout? a ten treflonáč přesně kam?
vím, že se to tu řešilo už hooodně dávno, ale fakt nemám sílu znova číst tolik stran 😀 tak prosím o shrnutí a já si někde poznačím na jaké je to straně, ať to příště najdu 😀 díky...

lucenek
7. lis 2010

@ivett
brouku klid 😀
1.WD40 se tak jmenuje řekni že chceš védé čytřicítku.....modrý obal psáno velkým žlutým písmem
cákám to na přední kolo, které vycvaknu z toho trojúhleníku co to drží (musí ti někdo kočár držet)-pokud je prázdný kočár tak stačí položit a posttříkáš tu tyčinku a papír kapesníkem otřeš, pak cákneš ten teflon a vložíš zpět do cvaknutí.
pak tou wd40 cákám i ty předělovače pérování když jdou ztuha....

símtě kdosi tu i po wd40 otíral vlhkým kapesníčkem na prdelku, to neeeeee bude to drhnout........

ivett
7. lis 2010

ok, super, díky, tak už to snad chápu 😀 a je dobrý udělat to preventivně už než vyjedem poprvé s pp ven? nás procházka teprve čeká, tak jestli má cenu to jako v rámci údržby udělat doma jak ho složíme nebo až začne hrkotat nebo vrzat - pokud začne... 😉

lucenek
7. lis 2010

já bych to dělala až po nějaké době třeba v zimě jak sleze sníh bude tam i ten štěrk ze sněhu...poprvé bych nechalal od novoty

lucenek
7. lis 2010

třeba v zimě to dělám co měsíc...a na jaro..pak v létě když jezdš po písečném terénu....

ivett
7. lis 2010

ok, tak díky za rady... 😉

lucenek
7. lis 2010

není zač
teď koukám na PP Vela to se jim teda nepovedlo 😝

pikusa
7. lis 2010

@lucenek dej odkaz 😕

lucenek
7. lis 2010

tadyk maj tona malli

pikusa
7. lis 2010

díky....juknu ještě na malli 🙂

baritus
7. lis 2010

Ahojte! Včera prvý krát sme vyskúšali naš novučičký kočík GT3 kiwi.Super 🙂

pikusa
7. lis 2010

@baritus 😀 😀

madalah
8. lis 2010

Ahojte, kočky, tak sme už tiež majiteľmi tohto suprového kočíka a zatiaľ maximálna spokojnosť. Mala som ich teda viac, ale tento je z nich najlepší...A to sme si ho kúpili z druhej ruky, dvojročný a nemá takmer žiadne vady - nevŕzga (ak porovnám s Buzzom, tak je strááášne tichý), krásne sa s ním "šoféruje" a samozrejme, perfektne vyzerá. Malinký nám tam už aj spinkal a teda ten priestor....no ostatné kočíky sa môžu fakt skryť 🙂
Mám na Vás len jeden dotaz... včera sme ho vybrali z auta, nasadili predné koliesko a pri rýchlej chodzi som skočila do miernej nerovnosti na chodníku a koliesko mi začalo vibrovať. Zvlášť pri rýchlej chôdzi. Potom som ho vybrala, nasadila späť a už to bolo ok. Aj večer som šla s malým na prechádzku a dokonca som chvíľku popobehla s už nekmitalo...No už mám aj trošku strach...Čítala som, že ste tu niektoré mali s týmto problém. tak by ma zaujímalo, ako ste to vyriešili. Alebo ste to vždy len reklamovali? A ak áno, tak to potom už prestalo? My už máme kočik dva mesiace po záruke....prosíííím, poraďte mi, čo s tým, ak by sa mi to robilo častejšie. Dííík

lodgermaniacka
8. lis 2010

@madalah ja mam tiež z druhej ruky kočik, ale takmer novy, takisto som strašne spokojna a to som kočíkov prestriedala dosť a tích lepších, ale tiež som raz mala pocit že mi zavibrovalo, podla mna aj keby si ho mala v zaruke, pochybujem že by niečo s tým spravili 😕 a ktoru farbu-kolekciu si nakoniec kupila? mNe sa najviac pačia 2008-2007 😀 len kvoli zaruke som šla do novšieho

kacka.l
8. lis 2010

Pro maladah:
nemůžu to najít, ale už jsem to tu několikrát dávala. 🙂

madalah
8. lis 2010

@lodgermaniacka 🙂)) Tak to sme na tom podobne...tiež som predtým vždy chcela zainvestovať do kočíka a radšej som si kupovala ten drahší zväčša novší resp. v záruke. len aby bolo mojim deťom pohodlne 🙂)) A tak sme vystriedali Casuala S4 - stále nám padala strieška s nakoniec sa od brzdy predrala, potom Slaloma (kazilo sa predné koliesko, resp, brzdilo aj na rovnom teréne napr. v supermarkete, ale to sme opravili) a ku tomu sa nám nepáčilo, že poskladaný bol v aute najspratnejší tak, že musel ležať na poťahu, ktorý sa potom často špinil. Quinny Buzz sa páčil najmä manželovi, ale do zimy by som si ho až tak nevedela predstaviť. Hoci sa dá dokúpiť koliesko, ale náš malý má cez 11 kg a s fusakom naobliekaný...no ani XL poťah by mu asi nestačil. Ale ináč to nebol zlý kočík a ľahko sa s ním manipulovalo. Bertini X4 - no nech si hovorí kto che, čo chce, je to hebedo obrovské a ťažké....Hoci je ozaj prekrásny, ale my bývame v byte bez výťahu a hoci na prvé poschodie ho ťahať.-aj tak mi to dalo s našim malým zabrať. No a kolieska nie sú nafukovacie, čo mi vadí najviac...A taktiež priestor, teda šírka nič.moc. Ja som chcela, aby sa dala sedačka otáčať v oboch smeroch, ale práve preto je ten priestor na sedeni-ležanie užší... A tak som id tejto požiadavky upustila a mám konečne GT3, ktorý sa mi vždy páčil najviac. Hoci je to kočík väčší, ale do auta sme našli gríf, ako ho dávať, aby zabral čo najmenej miesta. A tak sa z neho vyťešujééém. Bola som s ním zatiaľ vonku iba 4.krát, ale koľkokrát som šla, malý mi v ňom hneď zaspal...a poriadne si v ňom pospinkal.
Mne sa akosi farby ako šedá a oranžová akosi nikdy príliš nepáčili...a vždy sa mi páčilo, ak je konštrukcia čierna, takže máme myslím kolekciu 2007 - modrý. Aj červený je pekný, ale zohnala som iba modrý za celkom slušnú cenu. A tá pani sa oň zrejme dobre starala, lebo ozaj nikde nevŕzga, neškrípe, penu na rúčke má úplne v poriadku a poťah v super stave. Fakt som nadmieru spokojná...a to som si už začala pripadať, že nie som úplne normálne, keď toľko striedam kočíky 😀 😀 😀 (baby bez urážky 😀 😀 😀) Hlavne moje okolie si už klepalo po čele 😲 😝...ale fáákt, toto je zatiaľ úplne naj kočíček s množstvom super vecičiek. A ten nákupný košík....no hotová som z neho 😲 Páni, ale som sa Ti rozpísala 😉

@kacka.l Ja Ti veľmi pekne ďakujem za IP, určite si mi preveľmi pomohla...hlavne, že sa to dá dať do poriadku, lebo by som si nevedela predstaviť takto chodiť. Ozaj, vrelá vďaka...