Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
30. lis 2010

já asi ji užiju do budoucna

pikusa
30. lis 2010

@lucenek tak polohování jsem ani nevyužila.....jak jsem Matese nadzvedla,klouzal dolů....
@mpavlinka Mates byl v Navettě do 7mi měsíců.ale teda na fest.....jen dobře bylo,že jemu to nevadilo 😀

kacka.l
30. lis 2010

Navetty má 73cm a myslím, že je to zbytečné.

Lucenku: podlemě ta taška není tak dobrá jako navetta a hlavně je fakt dost úzká!.

Nevymýšlej a raději hledej Lavandičku. 😀 😀 😀

lucenek
30. lis 2010

@kacka.l jj kámoška jí koupila tak já od ní pak 😉 ale láká mě i ta apricot 😵

@pikusa asi ten autokit by tam byl dobrej aby prcek neskouzával že?

nika
30. lis 2010

já teda polohování využila ael jen trochu malá dost ublinkávala. byli jsem v navetě do 5,5 měsíců ale proto že se ji tam nelíbílo, možná by vydržela ještě 3týdny měsíc ael více asi ne.

taky řeším zda příště navettu nebo vloženou tašu, ale asi půjdu do tašky. navettu i autosedajdu jsem postoupila sestřenici 🙂 za 3 týdny má termínek 🙂

mpavlinka
30. lis 2010

No kdyby byla malá menší, tak ji koupím, páč ona je v korbě zatím ráda 🙂

kacka.l
30. lis 2010

Já myslím, že když si malou otočíš k sobě, vystleš fusakem tak to tam bude mít jako v pelíšku. 😀

mpavlinka
30. lis 2010

@kacka.l si taky myslím 🙂 😵

pikusa
30. lis 2010

Tak kamarádka má Kiwi a pokud otěhotním,koupím pak od ní 😉

mpavlinka
30. lis 2010

Holky mááááám to!! Manža udělal!!

luca30
30. lis 2010

Holky moje zlatý koukejte na co jsem narazila... 😵 😵 už jsem paní psala, Kyjov máme od nás hoďku jestli je to teda ten u Hodonína, když ne uvidíme, který to je.. a cena suprovááááá, kéž by to vyšlo, tak by Kuba ještě mohl jezdit v GT3...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39945522&tab=0

kacka.l
30. lis 2010

Luco tak to je bomba!!!Přímo atomová!!!

luca30
30. lis 2010

@kacka.l jj uvidím na detailních fotech,ale i tak brát všema deseti jestli nás někdo nepředběhne...nevím proč ale zdá se mi jakoby tam měla dva ty nánožníky od coralla na té první fotce...teda na té druhé...jsem koukala, že už tam je druhý zájemce.... 😕 😕 😕 tak musím číhat...zatím paní nepsala...a cenová relace supr, s manželem jsme chtěli něco do 8tisíc a tady budeme mít vše...a když se nebude líbit korbička tak se zkusí prodat a koupí jiná...mě se totiž víc líbí corallo než to cedro, bála jsem se že na něm bude vidět všechna špína jako když se dítě otře nebo tak na mocce nic vidět nebylo.. 😵 😵

mpavlinka
30. lis 2010

Holky další problém, nemám origoš pumpičku a nejdou mi kompresorem nafouknout kola neb ty paprsky kola mi tam nedovolej dát hadici od toho nafukování. Origoš pumpičku nemám ☹

lucenek
30. lis 2010

@mpavlinka stačí cyklopuma ta má šlaušek s nastavcem jde tam blbě ale jde
PS pumy se schovávaly jak je sedací část zespod jakoby z pod košíku, možná tam bude stále taky, já na ni přišla po půlroce kdy jsem si naklonila kočár na bok a byla tam 😀

lucenek
30. lis 2010

@luca30 super cena já bych tak nízko neprodala teda 😲 😲 😲 😲 😲

luca30
30. lis 2010

@lucenek paní poslala fotky teď je jdu zkoumat a večer si budeme psát...ale vypadá luxusně mám to sem hodit??

lucenek
30. lis 2010

@luca30 fakt to ber všema deseti, ale fakt zaráží mě cena..tak nízká v záruce...snad bude ouká

ivett
30. lis 2010

wow, ta cena za to gtčko je fakt super, nechápu, proč k tomu tu navettu a autosedačku dává zvlášť, pořádně bych to prohlídla, ale třeba jen holka levně koupila, tak i levně prodává...každopádně super kup jestli to vyjde...

pikusa
30. lis 2010

@luca30 jasně---hod

@mpavlinka jukni pod sedák,jestli jí tam nemáš 😉
ale já mám origoš už rozbitou taky 😝

luca30
30. lis 2010

No jestli to bude ten kyjov tady tak pro to pojedeme osobně a i kdyby to bylo dál tak se vyplatí si pro to zajet...paní bude na mailu večer tak snad mi to nikdo nevyfoukne, teď honem sehnat penízky...a budu mít vánoční dárek... 😀 😀 😀 nic jiného nechci...když bude nejhůř korbu a autosedačku můžu prodat a pak koupit něco v únoru, ale i ta růžová se mi líbí, nevím jak vypadá v reálu...tady jsou fotky...co mi ted poslala...buď paní potřebuje peníze a nevadí ji cena a nebo je bohatá a nepotřebuje vydělat, tím líp pro mě ne??? 😎 😎

luca30
30. lis 2010

autosedačka

lucenek
30. lis 2010

jj ta camelia se na malii prodává ted za 2500

luca30
30. lis 2010

sporták..jako nový pořád si přibližuji fotky a takhle nic nevidím...

luca30
30. lis 2010

@lucenek jj jsem se právě dívala, ale nevím jestli tato není ještě starší má takový jiný tvar, ale možná je to můj dojem.. 😀

lucenek
30. lis 2010

spíš by to chtělo detailní hlavně bych se zaměřila na konstrukci jako takovou ale vypadá dobře kéž by ti to vyšlo 😵

pikusa
30. lis 2010

Za ty prachy klidně se škrábancema 🙂
Navetta se mi líbí,na holčičku bych jí brala hned...a sporták vypadá dobře....
koukala jsem,má kladná hodnocení,tak to snad podvodnice není 😀

luca30
30. lis 2010

Holky díky moc, teď jsem ji psala ani nevím na co se jí ptát, tak jsem se ptala na stav podvozku, jestli má nějaké vady jako odřeniny nebo jiné nefunkčnosti, ale ty odřeniny by mi ani nevadily, já chtěla corallo a tady ho mám...no kéž by to klaplo, večer určitě písnu...
Z kterýho roku může být ta navetta? Mě je to teda jedno, stejně v ní je prcek tak do 6-7 měsíců...Kuba už šel do sportáku v 6ti měsících, chtěl koukat ven.. 😀 😀 😀

lucenek
30. lis 2010

otremare camelia jeans byla k edici 2007 myslím tak jak byl sporťák modrej zelenej a celej červenej

pikusa
30. lis 2010

@luca30 zeptej se jí,proč tak levně 😀

luca30
30. lis 2010

Ale tahle je jiná http://www.malli.cz/_bazar0148-bazar-peg-perego...

tam ta v té nabídce má růžový i nánožník...a v kombinaci s hnědou vypadá moc pěkně 😵 😵 😵