Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
25. bře 2009

Já jsem hledala...a nenašla kočár s ruční ale bez nožní brzdy...Uvidíš...určitě budeš spokojená...v Hradci jsou roviny...projížděla sem tam vždycky do školy..Hradec je takový dlouuuhý město a ten megakruháč...to je stavba 😀 , tak dobrou...

zofik
autor
26. bře 2009

monas já jsem taky z HK a je to velmi rovinaté...počkej třebas se někde potkáme.....

zofik
autor
26. bře 2009

nenech se odradit 😉

pikusa
26. bře 2009

Ahojík...Zofik,myslíš mít kočíky do zásoby???Nene já se těším na PP 😀

zofik
autor
26. bře 2009

jo jo PIku, ale já se taky těším na kočík...však nestál 500 korun 🙂

pikusa
26. bře 2009

Tak jsem byla podrbat v práci s holkama a i s dětičkama......... 🙂 ještě s pupkem 🙂 no možná ještě příští týden tak skáknu 🙂

zojina
26. bře 2009

Ahojky holky jak se mate co dělate a jak se maji miminka

zofik
autor
26. bře 2009

ZOji naše miminka jsou v bříšku-zatím 😉

zojina
26. bře 2009

No ale i tam zlobiiii nee

pikusa
26. bře 2009

Tak Matyášek teda ted asi zrovna trénuje box nebo karate nebo co 😀

zojina
26. bře 2009

🙂 no teda šikovnej

dashav
26. bře 2009

ahojík holky..chtěla jsem se zeptat uvažuji nad tímto kočárkem...jaké s tím máte zkušenosti?
http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-c...

kikimaruska
26. bře 2009

dashav - pročti si diskusi 😀 - ta je přímo na tento kočárek 😉

zojina
27. bře 2009

kiki ale ja mam brzdu naprosto v pohodě držim mi jako přibyta tak nevim spiše maš vadej kus proč ji nedaš reklamovat

monas
27. bře 2009

Včera jsem na ulici potkala lidi s GT3, náhodou to byla i ta moka barva, začal se mi ještě víc líbit. Ptala jsem se, jak jsou spokojení, říkali, že moc. Měli v něm 9 měsíční holčičku, ještě v hluboké, prý se tam vejde ještě s fusakem. To je fajn, my budem mít holčičku v srpnu, tak snad tam ještě zimu vydrží, když ne, taky se prd stane, ale bylo by to fajn. U syna jsme měli Cortina a i když má jednu z těch větších korbiček, v ž měsících už se tam na délku moc nevešel a to už bylo jaro a byl skoro nahatej, ale on byl (a teda ještě je) děsná čára, tak uvidíme, co se nám narodí tentokrát 🙂

kikimaruska
27. bře 2009

Zoji my jsme byli v přímo na reklamaci v Praze a neuznali to. Všechny jejich vystavený kočáry dělali to samé. S Navetou a zabržděné na zubu 2 (na 3 nešla ani jedna, je to prý jen na ozdobu) se protáčela kolečka a kočárek jel...ale to je prý tak z výroby, tak žádná reklamace. Mě stál asi první 2 dny dobře, ale jakmile sem začla sjíždět kopce a brzdit, sjížděli se pakny a pak to zas nebrzdí cestou busem nahoru. Musel to tatka pracně dotahovat nějak těma lankama, já to sama neumim...a zas to brzdilo, Sjela sem kopec a zas nebrzdilo...a to jsem nebrzdila celou dobu, jen některé úseky. Takže my jsme raději zajeli osobně...a nepochodili jsme. Ta brzda je v pořádku a musí se neustále dotahovat lankama, když chci aby brzdila i po sjezdu z kopce... 😕 . Ale na to já nemám nervy štělovat každý den několikrát brzdy...anebo je nepoužívat při cestě z kopce, ale proto jsem tenhle kočárek koupila...takže jsme ho raději vyměnili. Máme klid na duši, že neprodáváme vadný kus, ale zcela v pořádku...a snad poslouží lépe mamince co s ním bzdit z kopce pravidelně nemusí. 🙂

weedlee
27. bře 2009

Ahoj děvčata, od prosince si vybíráme kočárek, gt3 se nám hrozně líbí máme ho vybraný už od prosince, byli jsme i na výstavě kočárků a gt3vyhrál!!Hledala jsem po internetu diskuse a narazila jsem na vaší stránku, dnes jsem tu poprvé 😅 chci se zeptat maminek, které mají sporťák v červené barvě jaký mají fusak, já jsem kočárek neviděla naživo a není pořádně s obrázků poznat zda je barva šedivá nebo černá+bordó, chceme ho dnes objednat a nevím jakou mám zvolit barvičku, autosedačku a korbičku budeme mít v barvě cameo, bohužel sporťák v cameo nedělají, růžovou si vybral manžel jelikož se moc těší na holčičku Ellinku.Předem všem děkuji za radu 😵 .Objednávat budem kočárky dětský ráj Praha, mají akci celý komplet+fusak

voci
27. bře 2009

Zdravím uživatelky GT3, mám dotaz na brzdy. Kočárek má pouze jednu brzdu a to ruční s možností zacvaknutí? Má někdo další problém s její funkčností, kromě Kiky?

pikusa
27. bře 2009

Ahojík...........
tak já nemohu nic říct,ještě nejezdíme.........
A sporták mám červený,ale složený ve skříni...........

zojina
27. bře 2009

🙂 Ahojky holky jak se mate ja teda nevim ale ja zase tu brzu asi tak neřešim kopce tu mame ale ja sni nebzdim s klasickym kočarem taky nebrzdite tak nemusíte ani s třikolkou ,je to o zvyku ...

pikusa
27. bře 2009

Zojinko..........taky neřeším 🙂

monas
27. bře 2009

Já ji taky neřeším, na to připržďování ji ani nepotřebuju, u minulého kočáru jsem ruční neměla a vůbec mi nechyběla, ani na bruslích ne. Jen mi jde o to, zda ta ruční ten kočár úplně udrží na místě, když ho zabrzdím a nebudu u něho. Nebo právě třeba v tom buse. Ale snad jo..

pikusa
29. bře 2009

kdo by měl zájem
Zaslal: ne 29. březen, 2009 16:27 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Hezký den, budem prodávat GT3 2007 zelené barvy. Pokud by měl někdo zájem ozvěte se na meil hanavojackova@atlas.cz. Kočárek je v super stavu. Už nám budou 3roky proto kočárek prodáváme i když nám po něm bude smutno

zojina
29. bře 2009

ahoj holky co dělate jak se mate

zofik
autor
29. bře 2009

ahojík všem, koukám že je na řadě Piku....

já už se nemůžu dočkat jara....

zojina
30. bře 2009

🙂 u vas to v sobotu vypadalo na jari ale v neděli už nee.dnešni pohled s okna je strašnyy ani se mi ven nechce pikuš tak kdy máš termin

pikusa
30. bře 2009

Ahooooojjjj----konečně venku sluníčko a příjemně 🙂
Termín mám 9.dubna 🙂

zojina
30. bře 2009

🙂 tak to už bude za chvilinku tak to budou fotečky miminka už se těšim my už jsme obřici

kikimaruska
30. bře 2009

Ahojky....tak Piku...blíží se to blíží...už máš sbaleno do porodnice? A co ty Zoji, jak rostete? Jinak ted hlásili na počasí, že dva týdny má být slunečno a teplo...tak jsem zvědavá

zojina
30. bře 2009

🙂 doufam ýe bude jen a jen krasne však se koukni do fotek jak rosteme