Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
30. led 2011

@lucenek no jooo neumím číst.....jsem pako,ještě jsem neměla vypité kafe 😀

mpavlinka
30. led 2011

@kacka.l mně právě chicca přijdou dobrý, jezdit jsem si s nima zkusila a polohování se mi jevilo o.k.
No hele já jsem v AAA kočárcích viděla dvě bazáčkový Plika a byly tak rozviklaný 😒, jedno bylo teda starej krám, ale druhý bylo po jednom dítku a to mne právě odradilo ☹

Jinak jo obrácenej sporťák je super, ale ne úplně v zimě, páč když dáš boudu tak jak by měla být, tak tam fouká, psala o tom i jennifer001 😒 Nicméně tayk to tak udělám 🙂

lucenek
30. led 2011

idu nakoupit noc byla krutá a jdu na noční a nevyspím se hany má dnes hokej takže smolík

kacka.l
30. led 2011

@mpavlinka Já nemyslím, že budou špatné, jen mi se strašně špatně ovládaly, ale pokud máš jen jedno dítko tak to asi neva, já potřeboval druhou rukou přidržovat občas malou a to se pak vůbc nedalo, ale je fakt, že byly 3 roky starý model, třeba nějak inovovaly. Druhá kamarádka má liteway a je o sice hrkátko, ale je hodně velké a taky jezdí skoro samo, dokonce tuším vyhrálo nějaké testy. Ale možná se pletu.

kacka.l
30. led 2011

@lucenek kup si něco dobrého a kup kafe i pro Piku. 😀

lucenek
30. led 2011

@kacka.l sem prase tlusté nic nekupim
mě příjde liteway jako sí 😅

kacka.l
30. led 2011

Lucenku,, ty a tlustá????Tak tos neviděla mě, pak by sis připadala jako největší hubenice.

mpavlinka
30. led 2011

Hele o váze mi nemuvte jo 😀

@kacka.l já primárně chtěla Plika, ale kupovala bych bazoš a právě když jsem viděla jako jsou jetý 😒 Ale zas člověk neví kdo to předtím měl a co s tím dělal že... Jinak rukojeti se tomu maj hejbat schválně jako u pegu? 😅

lucenek
30. led 2011

@mpavlinka ono když jdeš z pevného sportáku do golfek dycky se podle mě lekneš toho rozvrklání, já mám gofáč novej a taky mi tak přijde.....

lucenek
30. led 2011

@kacka.l když s tebou se furt nedaří scuknout no.... 😀

mpavlinka
30. led 2011

@lucenek přesně jsi to vystihla 😅 🙄 , mně přijdou všechny děsně hrkavý i nový 😀 !

lucenek
30. led 2011

@mpavlinka je to o zvyku......je třeba si uvědomit za jakým účelem si to chci koupit jestli mi stačí lítačky (bez stříšky za 600-700kč) nebo pak vyšší level a to pouze na popjíždění když je dítko velké více běká a chci jej vynest do mhd, nebo chci golfky trochu lepší terénější...a na dýl...(pliko)třeba.
Pak je jasné že ne všechno splní požadavky.....osobně bych nešla do těch, kde se nohy nedaj polohovat....graco zapp a takto podobné..tam nejdou ani záda , teda leda po úpravě...každé má něco.... 😉

mpavlinka
30. led 2011

@lucenek hele já se nad tím hodně zamýšlela chci určo pořádný a bytelný golfky 🙂 Samozřejmě poloéhovací 🙂 Sice je budu mít do mhd, ale když vyrazím na půl dne do centra tak nechci aby byla Nikča skrčená v nějakejch hrkátkách 😒

zajo79
30. led 2011

caute kocky. prepacte ze vam sem skacem, predavam pp pliko switch, fakt ako nove, malo jazdene, so zarukou..

lucenek
30. led 2011

@mpavlinka pokud vyneseš pliko, jdi doi nich síčko je trošinku užší....

pikusa
30. led 2011

Lucenek,koupila jsi mi to kafe??? 😀
Mě se normálně ulomil kus zubu...ach joooooooooooo
zase zubař....

kacka.l
30. led 2011

Ty multiwaye mi teda přišly těžké jako prase, pliko se dobře vynášelo do schodů, ale síčko na toto bylo bezkonkurenční. Vynesla jsem ho i s malým v asi 9.měsících až do 3.patra polikliniky. A úplně v pohodě. 🙂

Nebo najít ještě něco úplně jiného, zase já plánovat nějak rychle další dítě, tak jdu do pega. Kvůli variabilitě navetty a autosedačky, než tahat pořád těžký podvozek gtčka.

Holky, jestli mi to vyjde, chystám pro Vás zítra překvápko. Ale až večer!!! 😉 Když to nevyjde, tak nic neřeknu. 🙂
ps. jo těhotná nejsem. 😉 🙂 😀

Lucenku, na scuka se už vyloženě těším, ale teď mě sklátila nemoc, zítra rozdám vysvěčka a ve 12 budu doma. 🙂 Ale v pátek jsou prázdniny, tak kdybys nic neměla, mohly bychom dát scuka v té kavošce. 🙂

pikusa
30. led 2011

@kacka.l právě kvuli dalšímu dítěti jsem šla zase do pega
A já chvi překvápkoooooooooooooooo už ted 😀

lucenek
30. led 2011

@pikusa nekoupila kafe mám dost mělas přijet 😀
@kacka.l se picnu z těch tvých informací jako...co to je???
jo pátek leda odpo...budu po2 N tak dopo to nedám ani omylem

kacka.l
30. led 2011

😉 😉

Lucenku, tak to je na ...

kacka.l
30. led 2011

No napsala jsem to blbě, jako pro Vás holky to nebude. Ale překvápko to jo. 😉 Tak a už dost. 😝 😝 😀

lucenek
30. led 2011

@kacka.l seš ero 😀

kacka.l
30. led 2011

Mpavlinka: ty jsou slaďoučké. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41499593&tab=0

lucenek
30. led 2011

no divej ty sou fakt krásné

pikusa
30. led 2011

@kacka.l jéé ty jsou boží....

lucenek
31. led 2011

@kacka.l mám krabicu z rachoty na balík pro dvojčátka ted je mi mizerně mám horečku a noční byla taky luxus tak kdybys cosik chtěla přihodit klidně cosik pohrabkej a už se mušíme domluviti 😉

verusa22
31. led 2011

@kacka.l co to překvápko??? 😉

kacka.l
31. led 2011

Překvápko bude asi zítra, malý mi ztratil kontakt z foťáku, co doléhá na baterky. ☹
No a upřímně..., mám dilema a nevím, jak to "překvápko" vyřešit. Tak jsem se těšila, ale realita je jiná. 🙂

lucenek
31. led 2011

@kacka.l kačo...to není odpověd...já tomu překvápku nerozumím.....nový kočík????

verusa22
31. led 2011

taky byhc řekla,že nový kočárek🙂