Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

veronka
15. únor 2011

@kackal preco skrz boudy si obvolavala obchody? @ivett @lucenek moj maly uz chodi,ale ked je v kociku tak pekne ticho sedi a pozera,len ci to tak aj zostane. mam hladat cez google? @mpavlinka co som citala tak pp gt3 je najstabilnejsia trojkolka,nejazdila som s nim este ale nechapem tomu balancovaniu,ved ma 3 kola a nie 2

mpavlinka
15. únor 2011

@veronka no nejstabilnější - ale pořád tříkolka. Tvrdila jsem někde že má dvě kola? 😕
Radím ti zkus si půjčit od nějaké kamarádky čtyřkolku a tříkolku a uvidíš 🙂

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka ano, přijeď k nám, kdy musím občas jet na kopci, který má 45% a to stranou - přímo vyjet nejde - a když pojedeš takhle nakřivo nebo do něj někdo strčí - tak už ho nic nezastaví (jsou to extrémy, ale každý se s tím může setkat ...) no a samozřejmě s navettou je to už absolutně nepředstavitelný - to pak kolikrát vysazuju korbičku a vyjdu to postupně ☹
a tohle jsem právě zkoušela se sporťákem a bylo to víc v pohodě - tady prostě funguje fyzika 🙂

valentinuska
15. únor 2011

@veronka jestli kolekci 2010, tak bych šla opět do javy 🙂
já si říkám, že tuhle neutrální barvu mohu vždycky oživit nějakou dekou a nebo teď přemýšlím o té vložce 🙂

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska věřím. Já když projížděla fora a názory maminek tak to popisovala nějaká maminka tady na foru, že její kámoška má tříkolku Cortinu a s tou že je to na šikmým terénu o hubu.

valentinuska
15. únor 2011

no mě už to leze na mozek - ne % ale stupně 😀

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska je mi to jasné, vyjadřuju se podobně co jsem na mateřské 😀

ivett
15. únor 2011

mpavlinka tak teda osobně mě takhle rodina hanit kočár pořád dokola, tak jim řeknu, že jestli se jim nelíbí, tak ať ho holt nevozí, ale ať si pak nestěžují, že nevozí malou nebo že jim ji nechci dát, prostě jednou jsem matka, vybrala jsem si nějaký kočár a je důležité, že jsem s ním spokojená já, pokud je někdo s prominutím tak negramotný, že se to za 7 měsíců nenaučí, resp. naučit nechce, jeho problém, v tom případě ale vozit prostě nebude a nemusí a čau...v tomhle bych se fakt už nasrala...
u nás se kočár všem líbil, bo designově je prostě krásný a zajímavý, každý hned chtěl zkusit jet a je pravda, že třeba tchýni se zdálo ze začátku, že to samo jede "slalom", ale chvíli pojezdila, zjistila, že ok a je to...
naši taky tak, ségra a kámošky taky tak, to najíždění a sjíždněí obrubníků je taky o zvyku, takže pokud se to tvoje rodina odmítá učit a naučit, tak já bych odmítala jim dávat v kočáru děcko ze strachu, že ho vyklopí, tečka...

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka no když tam jela třeba sousedka s janéčkem, tak to měla taky víc v pohodě, protože ten kočárek je nízko (i korbička) - ale já zase chtěla, abychom se nemuseli tolik ohýbat a taky jsem četla, že čím výš dítko je, tím méně dýchá splodin, což bylo i pro prahu podstatný
a jsme u toho, žádnej kočár prostě není ideální, každej má něco - i když jsem spokojená, tak to má mínusy 🙂

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska no včera jsem byla v jednom parku v Nuslích a tam byla strašně strmá asfaltka dolů, byl na ní štěrk ještě po zimě a já si říkám no nevím, ale zkusila jsem to a málem jsem sletěla, tak si říkám to ne a chtěla jsem otočit kočár zase směrem nahoru, no děs a hrůza, jsem se málem připočůrala 😅

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka takže z toho vyplývá i to, ať vybereš jakékoliv golfky, tak na nich najdeš třeba nějaké mínus 🙂
(ale je pravda, že já to mínus zatím na plikách nenašla 🙂 ty píšeš, že jsou těžké, ale já normálně vezmu golfky do jedné ruky, do druhé sedačku s Leušou a vyjdu tři patra 🙂 váha golfek mě fakt netrápí 🙂

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka hele,tak jim řekni,at najížděj pozpátku...otočej se,zadní na obrubník a je to

mpavlinka
15. únor 2011

@ivett jo to jsem ji přesně řekla, a oni začnou že jsem se změnila, či jsem jiná než jsem bývala, že všechno musí být po mým apod. Je to fakt těžký. Je mi z toho smutno ☹ Navíc nejsem sebevědomej člověk a jsem vždy psychicky na srač 🤐 😢

ivett
15. únor 2011

jako je bez debat, že 4kolka je na cestě stabilnější, ale podle mě jen pro toho, kdo s 3klkou neumí nebo než se s ní naučí, pak je to jen o zvyku, já ji mám a používám jen 2 měsíce a zvládám nájezdy na obrubník i dolů jkednou rukou, dkyž druhou třeba telefonuju...takže kdo chce, naučí se...
mě třeba osobně na 4kolkách vadí, že když chci jen změnit blbý směr, chodník se mi třeba trochu stáčí, že s emusí furt nadzvedávat a tak, to u 3kolek nehrozí, jedeš nádherně i do zatáčky, z toho jsou všichni nadšení...v marasu kolo zaaretuju a hotovo, já to takhle aretovala mamce právě, že by se jí s tím mohlo líp jezdit a dostala jsem kartáč, ať jí to odaretuju, že to jede líp s uvolněným kolem 😀 takže fakt j e to o zručnosti a zvyku...kdo chce, zvykne si...já už bych si třeba nezvykla na 4kolku, pokud by neměla vpředu ty kolca otočné jak se teď dělá...

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka ale ted koukám,že i ty máš problém

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska
@ivett

jojo to Jané má sestřenka a je níž takže se tak nepřevrací, ale zas je malý (jak korba tak sporťák, má ten letošní model). Myslím, že hodně dobrá jízdně, skládností je Teutonia ale absolutně se mi nelíbí 😕

mpavlinka
15. únor 2011

@ivett to je má řeč. Mně na Roanu vadí že musím furt přizvedávat, jak magor. No a matky mi na to řeknou, že jim to vůbec neva a naopak jim vadí, že jim kočár oddaretovanej pořád zatáčí. Nechápu, ale už jsem to vzdala 😒

ivett
15. únor 2011

mpavlinka ale tak potom jací jsou oni??? jen proto, že se neumí naučit s kočárem jezdit tě deptají a hnusí ti ho? tak ať si koupí každý svůj kočár jaký jim bude vyhovovat a přivezou si ho vždycky a vozí s v něm prcka, ale když nejsou schopni zkousnout, že prostě ty máš gt3, tak ať se jdou bodnout, mě by to dost mrzelo a řekla bych jim to nebo to dala znát a pokud by se jejich přístup nezměnil, tak jim na mě asi nezáleží nebonevím, přecekdyž vím, že někoho raním tím, že mu budu furt plivat na kočár, tak se ovládám ne?
no je to těžký, chápu,že 3kolka pro starší generace je něco nového, ale naučit se s tím prostě dá a je od nic hnusný, že nechcou a ještě ti to takhle dávají sežrat, já už bych se fkat nasrala a zkusila jim jednou to děcko nedat...

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka prď na všechny, u nás to bylo podobné ... tchýně o tom přestala mluvit a naštěstí nevozí, takže jí neřeším ... moje mamka si zvykla a taky o tom nemluví, když jezdí tak jenom kouká do kočárku a rozplývá se 🙂

a kašlu na ně, já si ho vybrala a jsem spokojená ... a hlavně spousta lidí už mě na ulici zastavila a řekla mi, jaký mám pěkný kočár a to byli kolikrát i starší paní, že si zapíšou značku a poradí to dceři, která čeká 🙂

mpavlinka
15. únor 2011

@ivett no jenže oni jezdit chtěj 😀 a furt to vykládaj. Třebas můj táta mi píše i vtipné sms, zrovna včera když jsem byla u tety tak psal smsku mojí mámě, že až vyrazíme na košťatech (on nemá rád mou tetu) tak ať dáme pozor, že kočár už je tak dost vratkej 😅 😀 😀 😀 No sice vtip, ale já už fakt nemůžu ☹

ivett
15. únor 2011

valentinuska, mě taky cizí lidi chválí kočár a jendé babce jsem málem způsobila infarkt když se mě ptala na cenu a já jí řekla, že kolem 20 tisíc, tak se chuděra málem křižovala a asi ho vnučce neporadí 😀

ivett
15. únor 2011

mpavlinka no právě proto bych byla nekompromisní - chceš vozit, tak voz a drž hubu 😀 jinak vozit nebudeš, tečka...
onise asi vyloženě vyžívají v tom, že ti ho haní, když ví, že tě to štve, a to je od nich teda dost hnusný... ☹

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska no to mne potěšila jedna známá mojí mámy, jdeme s pegem a ona se nad ním rozplývala před mamkou a najednou pak máma hele on ten kočár je pěknej, jen se s ním hůř jezdí (no comment) 🙂 Ona máma je hrozně snadno ovlivnitelná, kdyby táta do ní furt nehučel že kočár tohle a kočár tamto tak ji přesvědčím o tom že je super 🙂

ivett
15. únor 2011

mpavlinka ale vždyť jeidný táta s ním umí jezdit bez problémů ne? tak proč ostatní "navádí"?

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka to je blbý....
tak at si teda fakt koupěj každej svůj 😀

valentinuska
15. únor 2011

@ivett jo jo, cena ty lidi taky dost pokládá 🙂 jedna paní mi řekla, že za to by měli ojeté auto 😀
ale lidi, kteří kočár shánějí pak už vědí, že trojkombinace se takhle pohybují (nemyslím tedy kočárky z polska 🙂)

mpavlinka
15. únor 2011

@ivett asi ho vnučce neporadí 😀 😀

@valentinuska jenže to je asi problém i ve mně no, oni mně nahlodaj a já začnu pochybovat o svém výběru apod ☹

kacka.l
15. únor 2011

Pavli divím se, že ten kočár ještě máš, sama si z něho nešťastná, hledáš chyby, ani tobě nevyhovuje. Být tebou prodám jej a vyberu jiný. Je jich na trhu tolik. To nepíšu jako ve špatném, ale prostě si myslím, že ne každému musí gtčko sedět.
Ps: zkus buzze čtyřkolku. 🙂 😝 😝 😝

mpavlinka
15. únor 2011

@ivett no táta je prostě takovej provokatér, on bude furt něco vykládat, přitom vidím, že spousta věcí na tom kočáru ho zaujala, takový ty vychytávky a tak 🙂

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka hele,je ale vidět že i ty jsi nespokojená....
tak prodej a je to