Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

triowax
27. únor 2011

@pikusa oni mají vedle sebe dva, 09 a 10 kolekci. a pritom na te jedne je jasne videt,ze madlo ma. Nenapadlo me to,myslela jsem,ze jse schovane na fotce pod nanoznikem. 😀 😀 😀

triowax
27. únor 2011

chtěla bych k němu tu černou tašku s ornamentem borsa. Tak uvidíme

pikusa
27. únor 2011

@triowax taky bych myslela,že je schované.....
tašky jsou krásný,ale drahý

veronka
27. únor 2011

ja by som tak rada už chcela mať doma to kiwičko ☹ už aby bol apríl

pikusa
27. únor 2011

@veronka to vydržíš a bude akorát do tepla už 😉

veronka
27. únor 2011

@pikusa no budem musiet,nic ine mi nezostava. ale aj tak by som sa chcela pretrcat s nim po uliciach uz teraz. musim to nejako urychlit 😀 inak vsetci mi hovoria ze naco kupovat kocik,ze by nieco lahke,nejake golface,ale podla mna budem v zime este kocik potrebovat. co na to poviete?

kacka.l
27. únor 2011

Veronka podle mě určitě, malému je 20 měsíců a pořád se vozí. Záleží jak se malému bude chtít. 🙂 Ale s golfkama neprojedeš. 🙂

lucenek
27. únor 2011

čus bus autobus
mi za s nějaká paní nutí korbu fantasy beige za 4680.....rok používanou...se picnu...znění že chci jen a pouze lavandu jako ee...bože můj mám chut napsat kup si brýle náno 😠 a to je tak se vším...lidi nutí a nutí

kacka.l
27. únor 2011

Lucenku to znám, mám poptávku, že koupím černozelené tenisky nike, a paní mi píše, že má krásné bílé!!! 😕 😕
Navíc 4680 je dost za použitou navettu.

triowax
28. únor 2011

@lucenek to jek já, když jsem měla poptávku pegu ale jen kolekci 2009, ještě+ tam byla přímo fotka.
a každý mi psal nabídku kolekce 2007.

lucenek
28. únor 2011

@kacka.l jo ještě psala, měla byste slevu...koupila ji za 5600 a dává necelý litr slevu.....to mi přijde blbost a nepordá...tosi každý spočte že litr dodá a má novou.....i kdyžnavetty se nezničí teda miminka je nezničí spíš maminky.....
@triowax nakonec jsi šla do síčka jo? jj je širší než jane (tíám pádem i callisto) ale ne zas o tolik, ale prcka s fusakem tam dáš 😉

lucenek
28. únor 2011

jo tu zelenou pláštěnu co mám jde i na korby robusnější...dole jsou dvě gumky s háčky zaklinou se a vyšponuje se to..... 😀 že já dycky na něco přijdu až po nějaké době..... 😀

triowax
28. únor 2011

@lucenek Luci o ten fusak už mi nejde, počítám, že další zimu už bude fakt víc chodit.
Ale prostě, pořád váhám.
Volala jsem i na prodejnu,jestli je tam maji oba,ze je vyzkousime.
Prece jen byh radeji tu spojenou rukojet.
Ale sirka kocarku jako takoveho je u calista vetsi o cca 2cm,nez u sícka.
A plika mají tu zadivku od bocnice k bocnici taky jen 30cm.
Jen je proste o dost sirsi sedak

lucenek
28. únor 2011

@triowax a nunu nechceš? ta má spojenou ruko....

triowax
28. únor 2011

@lucenek nee nunu ne.
je dost nízko a nemá madlo před prtě. a kolečka se mi zdají docela pidi

lucenek
28. únor 2011

já madlo dávám pryč.....na golfkách nechcu.....

triowax
28. únor 2011

@lucenek my ho "potřebujem" nebot malá sedí vždycky našponovaná u madla, drží se ho, a kouká kolem sebe.

veronka
28. únor 2011

ahojte baby, tak ja dnes zapnem koníka a pozeram že mám IP, otvorím a:
AHOJ JA PREDAVAM KOCIK JE POUZIVANY 2 MESIACE A JE VO VYBORNOM STAVE JE SPORTOVY A PEVNY A MA ESTE VYSE ROKA ZARUKU https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/omr0/pre...

bože niektoré maminy sú fakt otravné 😠

veronka
28. únor 2011

dajú sa na GT3 pásy úplne vybrať?

lucenek
28. únor 2011

@veronka jj dají jak jsem prala potah manža to nějak udělal

triowax
28. únor 2011

@veronka 😀

mpavlinka
28. únor 2011

Ahoj tohle je taky hezký, nepoužitý použitý 😀

https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/5q3u/ne...

Paní co jsem od ní měla mít Plika psala, že je neprodá. Kamarádka jí předvedla jiné golfky a tak se rozhodla že se Plikáčů nevzdá, tak smůla ☹

lucenek
28. únor 2011

@mpavlinka já to taky tak napsala na síčko, 4x jeté...a fakt jako nevé...paní byla MUDR tak měla teda otázky...ale ke spokojenosti obou stran jsme vyřešily, a pak psala že teda opravdu nové a děkuje.....ono zase jak kdo já jsme pedat na čistotu a tak no..takže jakmile mi někdo něco pošle hned zkoumám...a pak si kolikrát myslím svoje...ale jak mi z malli poslali údajně origo duše na PP za 750kč a přišly obyč na kolo a ještě bez ventilků a od bláta, tak jsme teda byla dost drzá....ten pán se mi omlouval a ještě uznal, že tu mou obj osobně nezkontroloval a vrátili prachy bez keců....i s poštou a pak jsme si šla koupit do cykláče duše i pláště...plášt podobný vzorku PP kus za 89kč a duše 79Kč 😀

mpavlinka
28. únor 2011

@lucenek pro mne nepoužité rovná se nepoužité, zvlášť u golfek bych toto nepsala- na kolečkách je to hned hned vidět.

lucenek
28. únor 2011

@mpavlinka jo ale to jsme psala...teda nenapsala jsem nepožité ale nové 4x jeté a nafotila, takže u mě v poho....zase člověk chce prodat že.....

veronka
28. únor 2011

baby dá sa gt trocha húpať ked je odpruzene?

lucenek
28. únor 2011

@veronka houpat ne...jen prostě vyrovává nerovnosti pokud máš tlumiče na soft..tak se jakoby sveze, ale že by to bylo houpání to rozhodně ne....

mpavlinka
28. únor 2011

@lucenek jasně chápu 🙂

mpavlinka
28. únor 2011

Holky, jedu se podívat na Smícháč na jedno Pliko, mělo by být jak nový bez škrábance, tak uvidíme.

pikusa
28. únor 2011

Ahojík holky....
já byla zase dnes v praze....jsem nějak ko vždy po té cestě....

@mpavlinka tak dobře pořid