Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord tak ta je 14cm a jesou kočárky,co mají pouze 7cm a v pohodě tam dítko sedí připoutané

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord to se myslím řešilo to,že starší modely mají pásy nahoře spojené.

pusiket
10. dub 2011
nikisvord
10. dub 2011

@pusiket vidis,a oni tam nad tym maturovali,ze to nejde viacej vytiahnut a ked som to chcela skusit ja,tak ma odbili,ze to viacej nejde

lucenek
10. dub 2011

niko rozdál je jen v ukotvení, ne v celkové díélce 2007 08 a 09-mají ten zobáček vyndávací, 2010 a více má pásny napevno k zádové opěrce, ale regulovatelnost čičli celková délka je u obou stejná

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord a 2010 má výškově nastavitelné pásy.S pásem mezi nožkami lze normálně hýbat -zkracovat a prodlužovat,jako mají ramení pásy.Jukněte na něj ještě jednou a vše si vyzkoušejte. 🙂

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord jinak jsem si všimla,že čekáte chlapečka,přesně v den,kdy náš bude mít 1rok 😀 😀

nikisvord
10. dub 2011

@lucenek uz rozumiem..bolo mi to len zle ukazane..ale co uz,zajtra to pojdem pozriet lepsie..lebo sa rozhodujem medzi concordom fusionom a peg peregom...obidva sa mi pacia aj ked sa uplne odlisuju..ja uz fakt neviem aky kocik kupit,na kazdom sa najde nieco,co je uplne zle.preco nemozu vyrobit kocik,co ma mat vsetko naporiadok a tak aby to vyhovovalo..ktovie kto to navrhuje,urcite nie nejaka mama 😀

nikisvord
10. dub 2011

@pusiket noo,uz sa na neho strasne tesime,je to naozaj vytuzene dieta 🙂 malý šimon krpatý 🙂

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord Concord není špatný,ale je více otevřený,GT3 je uzavřenější a myslím,že i korbička je prostornější,ale to nevím 100%,a GT3 je více teréní.Vím,co je to vytoužené mimčo-obě máme po IVF 😵
Hodně štěstí i při výběru kočárku.

lucenek
10. dub 2011

@nikisvord concort taky luxus, ale cenax vychytávky...mě vítězí PEG samozřejmě 😀
Concord tolik toho nemá a je dražší, ale koukatelnej to je.... 😵

nikisvord
10. dub 2011

@pusiket dakujem 🙂

nikisvord
10. dub 2011

@lucenek je dost drahy,na to ake ma niektore nedostatky..ale to myslim ze vela kocikov,ziaden nie je dokonaly...sa naseriem,kupim si nejaky polsky kociar a bude pokoj 😀 😀 ten by som ale musela po roku predat,kedze tie sportove casti su akurat tak pre 8 mesacne dietky 😀

lucenek
10. dub 2011

@nikisvord hele peg je více všestranější je do terénu i do města což concord jen do města já osobně bych se bála těch malých koleček....je i dražší než peg....a když porovnám cenu a to co mi kočík nabízí, nejen mě jako řidiči, ale i dítěti komfort pohodlí tvořené z 80% tím že má velké nafukovací kola a je odpružený....
já jako hrdá majitelka 7mi kočíků beru pega jako číslo 1 na ketré zatím nikdo nemá.....

nikisvord
10. dub 2011

ale ano,perego je super,aj to ze sa da plohovat uplne do lahu,strieska sa da otocit a tym padom si mozem dieta otocit k sebe,aj ked len v lahu..sice pri mne vyzera ako tank,lebo mam 158 cm 😀 ale kaslat na to 😀

lucenek
10. dub 2011

@nikisvord já mám o 2cm víc....neřeš 😀

verusa22
10. dub 2011

@lucenek luxusní cena za korbičku 😵

kacka.l
10. dub 2011

@nikisvord Niki tak kámoška měla concorda a prodala a koupila jané reverse,bouda otevřená, stěžovala si na nepohodlí v sedě, a nevím co ještě.
Jestli řešíš ty pásy, tak právě to, že jsou blíže k opěrce, udrží dítko v super sedu, kdy nesklouzává- normálně pega doporučili sestřence, co má chlapečka s obrnou, že jako jediný, má ten sed, jak by měl být s oporou, jak má být- on totiž ani skoro ve 3 letech neumí sám sedět a pořád v jiných kočárech sklouzával.
No a pokud Ti vadí, tak si můžeš dokoupit pásy 09 a níže a jednoduše přešroubovat, jako já na kiwičku- většinou se dají koupit, když maminy rozprodávají pliko-jsou úplně totožné.🙂

Lucenku tak to je fakt super cena!!!Mě se to nechtělo přepočítávat, ale počítala jsem kolem 1500max. 🙂
Tak už nastavuju nohy. 🙂

kacka.l
10. dub 2011
nikisvord
11. dub 2011

@kacka. pekna je ta kiwi,vidim ze ty mas ten starsi model,lebo mas tie pasy hore spojene 🙂 ale fakt je pekna 🙂 len moj priatel to zacal velmi skumat a pozerat sa na to ,,chlapskym,,okom :D a tvrdi ze tam je malo miesta na zadocek a ten stredovy pas bude mat velmi medzi nohami :D

pikusa
11. dub 2011

@nikisvord hele,kočík je super....
velkej,prostornej......já ho jen doporučuju 😵
@lucenek no super s korbičkou.... 😀

mpavlinka
11. dub 2011

Ahoj holky, mně ty volný pásy vyhopvujou. Na pevno je máme v druhým kočáře a Nikče se to moc nezamlouvá, jak je zvyklá se v pegu hejbat 😀

mpavlinka
11. dub 2011

@pikusa malej je super, tam sedí jak generální ředitel 😀

pusiket
11. dub 2011

@nikisvord Nebo můžete kšíry z GT3 úplně odmontovat a pořídit kšíry na dítko a bude mít pohybu až až......

nikisvord
11. dub 2011

@pusiket odmontovat? no vidim ze tie predavacky toho vedia dost,ked mi povedali ze tie pasy su tam na pevno a nedaju sa dat von 😀 ja z nich umrem 😀

pusiket
11. dub 2011

Pásy jdou normálně odendat,jak ramení,tak mezi nožkami.Vždyť jsou výškově nastavitelné,tak musejí jít vyndat,jak by se dávaly výš a níž,když by byly napevno?A co jsem se teď dívala na video Concorda,tak bych neřekla,že jsou pásy o moc jiné.Je to stejný systém.

lucenek
11. dub 2011

@nikisvord jj jde to.... jak psala kačka u starších plik to je taky tak...a daj se koupit....
ta korba mě vyšla na 850kč 😀 se picnu fakt
kači žhav nožičky

karmenta
11. dub 2011

Ahojte, sháním sporták GT3, nejlépe červené barvy (ne zelená a ne modrá, jiné barvy můžou být). Počítám že jej budeme potřebovat po létě, tedy tak někdy v září/říjnu. Cena dohodou, nejlépe do 4tis. Díky.

lucenek
11. dub 2011

@karmenta zkus mmb...tam se jeden tak pohybuje