Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
15. kvě 2011

@lucenek luci já mám pocit, že v sambaby na slezské jsem viděla geranium 😉 100% je tam i béžovka a myrto, ale byla jsem tam naposledy tak před měsícem...

lucenek
15. kvě 2011

@ivett jj oranžová ale taková svítivá.... 😵
takj na slezskou z poruby jechat nebudu 😝
ale díkec za info...ve vítkách je nové chicco mega chicco.....před zdrávkou kousek 😉

ivett
15. kvě 2011

@lucenek jj, babyexpert se to jmenuje, je to tam fajn, ale pega tam nemají vůbec...

lucenek
15. kvě 2011

@ivett neke?jen ty svoje chica a ty emuljany nebo jak se to píše že?

ivett
15. kvě 2011

@lucenek no chicco tam tuším je, pak plno různých polských jako xlandery, nějaké taka apod., pak tam jsou casualy, hoco, nurse tuším, concordy atd., jako výběr tam je, ale když jde člověk po kočáru, asi musí i do babyexpertu i do sambaby, ať vidí fakt všechno...a ještě mimistyl nebo tak nějak ve výškovicích, tam třeba mají i joolze nebo i´coo apod. 😀
jinak jako babyexpert se mi líbí víc prostorově, je to veliký, dá se tam krásně jezdit i s kočárem, to v sambaby se nechytám, je to tam všechno horzně nahňácané...
v BE jsou všechny možné značky všeho (kojenecké lahve, dudle apod.), v SB taky, ale převládá polsko, v hadrech třeba je to tam děs, takové hadry typu "stará mladá" mi přijde...kdežto v BE mají haderky takové fajňácké, frajerské a velký výběr...
prostě každé má něco, když jedu do babyshopu, beru to většinou oboje, jedu do vítkovic, pak buď avion nebo futurum a pak sambaby a domů 😀

lucenek
15. kvě 2011

jj na ty hadry bylo chicco lepší o tom žádná..... akorát ty ceny.-.jako okoukat jo, ale koupit na netu.....já tamkupovala španělskou deku....a prsní chicco tampony ty jsouluxusní...ale flašky a tak strašně drahé

ivett
15. kvě 2011

jo tak draho tam je, i když jak na co no...třeba dudle suavinéx co jsem tam kupovala tam byly levnějí než na netu 😀 asi výrpodej...a třeba hadry cocodrilo nádherné, ale taky drahé jak prase i ve slevě...ještě že máme hodnou tchýni 😀 já tyhle obchody beru útokem hlavně ať ty věci co chci okoukám a osahám, pak taky objednávám z netu...i když třeba zpětné zrcátko co jsem chtěla kvůli malé, když jedeme samy, ať na ni vidím, na netu 420, v SB 380 😀 a v BE 460 😀 mazec rozdíly...a i věci od canpol babies, třeba hrací deka je na netu dražší než v SB...takže jak co...

lucenek
15. kvě 2011

jj ty cocodrillo beru z netu o dost levněji...ale jak co ty canpoly jsou levé ve woku tady na hl. třídě

ivett
15. kvě 2011

no jo, já mám porubu lehce z ruky 😀

lucenek
15. kvě 2011

já už naštěstí tolik nepotřebuju těch dětských ve woku jsou dobré čepice klobrce šiltky tak na to jinak už je to velká holka..takže v dětským už nic

dasty79
16. kvě 2011

Holky vy tady většinou radíte beatris,aby si nekupovala tu béžovku a na str.205 jste ten kočárek zase jedné holčině vychvalovaly,že je njehezčí.....
@beatris - kup si, co se ti líbí 🙂 My máme zarezervovanou béžovku 🙂

lucenek
16. kvě 2011

@dasty79 je krásnej jen na obrázku než jsme ho viděla na živo...
holt my s ním jezdit nebudem, je to na každém

kacka.l
16. kvě 2011

Přesně tak, na obrázku a fotkách až pak jsem jej viděla na živo, ať si Bea koupí, co se líbí jí,jen by ho měla okounout, aby pak nerozbalila krabici a nebyla zklamaná, ta barva jev reálu fakt 😝 a matroš taky. Ale třeba zrovna bude spokojená. 😉

ivett
16. kvě 2011

dasty však to taky bylo v době, kdy ho naživo ještě nikdo neviděl, až si ho tu první holčina koupila, na fotkách jsme jí ho vychvalovaly, je krásnej, já to tvrdím pořád, na fotkách určitě...naživo už to taková hitparáda není, mě prostě vadí ten bavlněný matroš...
ale máte recht, každý ať si jezdí v tom, co se mu líbí, my to nemyslíme zle, jen radíme a říkáme svůj názor, jako holky, co prostě už kočár nějakou dobu používají, tak myslím, že je dobré upozornit na důležité věci jako je praktičnost apod.
rozhodnutí je na beatris, to je jasné...

mpavlinka
17. kvě 2011

@beatris já musím souhlasit s holkama, hele skoukni tu béžovku na vlastní oči. Vypadá fakt jinak než na obrázku. Přesto se mi co se týče dezénu líbí, ale materiál je opravdu jak holky píší a myslím že údržba bude boj. Myslím ale že obecně ta nová kolekce má papírovitější potahy než je třeba na mým pegu.

Holky byla jsem čučet na Janéčko a všimla jsem si Emmajungy, nebo jak se to píše a hoodně dobrej sporťák. Sice to není tříkolka, ale má otočný kolča vpředu, mímo směrem k mamce, je prostorná, seriozní, bytelná... Uděla na mne dojem... Ale je teda za 16 no 😒

kacka.l
17. kvě 2011

Pavli to jo. 🙂
A prý je těžký s krátkou opěrkou, ale nevím. 🙂
Našla jsem tento, hledala jsem pro sestřenku do 6000,- sleva je tam 10000,-
http://www.pinguino.cz/kocarky/kombinovany-koca...

valentinuska
17. kvě 2011

@mpavlinka hele ale s těma 4 kolečkama když nejsou za sebou se špatně jezdí v zimě ...
no a když chceš mít Nikolku směrem k sobě, nechceš kouknout na nějaké použité golfáčky?

pikusa
17. kvě 2011

Ahojík holky...
byla jsem na minidovolené s Matesem a maminkama a dětma.....super 😀
tak snad pochopím,co řešíte zase brzy---dočítat nebudu

mpavlinka
17. kvě 2011

@valentinuska ale nejezdí, měla jsem Xáče a o.k. Otočný golfky, jo určitě dobrá věc, ale chci spíš otočnej sporťák na denní ježdění.

@kacka.l hele to Janéčko má strašně nízko tu boudu ☹. Má ji teda vejš než Teutonka, tam Niky ve svých deseti měsících o ni skoro břinká 😕 Nechápu. To Jané je o něco lepší, ale ne o moc.
Prostě máme obříka, tak potřebujem velkej kočár. Peg je super prostornej a nemá ekvivalent. Ale to otočný sezení prostě chci.

lucenek
17. kvě 2011

@mpavlinka pavli třeba až seženeš...tak malá zas nebude chtít.....ale držím pěsti ta Emal...něco se mi teda líbí jen stylově, ale nechtěla bych ho

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek nechci sporťák za 16 😠 Koukala jsem na i na Qiunnyho - tys ho měla viď. Byl to nějakej za desítku a byl otočnej, ale nějak mne nezaujal.

lucenek
17. kvě 2011

@mpavlinka hele a co toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44842049&tab=0
na jane konstrukci concord je teda o dost vyšší i na živo se mi jeví.... 😉

lucenek
17. kvě 2011

@mpavlinka jj měla ale speeda ten otočnej není jen buzz a s tím má zkušenost zase kačka 😀

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek počkej, tak to ne... Ty voe, co to teda bylo... Mám v tom slušnej bordel. Ale mělo to to podivný přední kolo... Fakt není žádnej Quinny tříkolka otočnej??

lucenek
17. kvě 2011

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=53186
to je kočka z rakouska )mámod ní tu zelenou pláštěnu na pega) a myslím že dost kombinuje podvozek a nástavbu tak bude mít přehled co na co a event snad by i sehnala, zkus jí písnout

lucenek
17. kvě 2011

@mpavlinka myslím že starej freestyle....ten byl ve 3 i 4 kolce....

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek jo to bude ono, říkali že je to starší kolekce a že ho maj jen v červené. Jako Byl docela o.k., ale to kolo čučí strašně dopředu.

lucenek
17. kvě 2011

jo čučí u freestylu a ještě je v takové vidlici zúžené....no.... a to jane xconcord se ti nepozdává..jane podvozek a concord velký sporták a jde proti směru?

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek na toho concorda jsem koukala taky dneska, jsem to vzala zfleku všechny kočáry 😀 No a hádejte v čem se Nikče líbilo... V Dorjanu 😅 Je to obr sporťák, nco jak peg 🙂 bouda vysoko, no ale není to tříkolka a nemá to ruční brzdu, což potřebuju páč bruslím.

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek ale jo celkem i pozdává, ale je tam pět zájemců 😒