Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

darja82
18. srp 2011

@pikusa Díky, díky. Ukážu manželovi. Nevíš jestli ty šroubky k tomu už byly? nám asi nic nezbylo, tak jestli to manža aktivně nenašroubil jinam

pikusa
18. srp 2011

@darja82 jojo byly k tomu......
ale jestli je nemáte,určo se dají použít jiné...

ivett
18. srp 2011

@valentinuska děkuji, koupila jsem ho nakonec na kusy 😀 od spolehlivé paní na mmb podvozek (s adaptérama na autosedačku, ale ty už nepotřebuju, nicméně zatím nechávám, třeba nám Bee zůstane i k druhému prckovi, zatím jsem z něho unešená) a sedačku jsem koupila novou v obchodě Anna a Viktorie, měli ji skladem, byla s nima super domluva, takže mi ji poslali i s pásy a konstrukcí na stříšku a stříšku jsem koupila taky na mmb, skoro novou, použitou 3x, je v super stavu, fakt jak nová, ale chci časem asi růžovou...no a podložka je pinkie, tu jsem koupila zvlášť...
dneska jsem s ním vyjela, byli jsme v poradně, tak jsem ho brala s sebou a bomba, tchýně taky nadšená jak se s tím super jezdí...jen teda nezvyk, že to nemá v podstatě nožní opěrku, koupím madlo od chicca, to na to sedí, dcera si ráda opírá nohy, dneska byla trochu nervozní z toho, že jí visí, pokud si s nima nehraje 😀 ale jinak fakt bomba, manža už se na něj taky těší, ještě ho neviděl naživo, je na cestě domů, tak je na něj zvědavý, je super skladný, v kufru je najednou hafo místa 😀

valentinuska
18. srp 2011

@ivett to sis dala takhle ho sestavit 🙂))

ivett
18. srp 2011

@valentinuska tak ono to všechno tak krásně vyšlo najednou, že mi to ani nepřišlo 😀 paní na mmb mi počkala, co mi napíšou z toho obchodu, tam reagovali hned, takže jsem to všechno objednala a přišlo to hezky pokupě - sedačka, stříška a vložka v jeden den a podvozek další den, takže dneska jsem s ním už vyjela... 😉

darja82
19. srp 2011

@pikusa Tak jsem se manžela ptala, jestli mu nááááááááááááááhodou něco při montáži nezbylo...prý dva šroubky 🙂

pikusa
19. srp 2011

@darja82 😀 😀 no suoer.....ještě aby věděl,kam je dal 😀

luca30
20. srp 2011

Tak jsme dnes úspěšně přesedlali do sporťáku....a korbička jde do světa..zatím mám malou obličejem k sobě a moc se jí tam líbí pořád koukala kolem sebe...jen je chůdě moje nemocný má nějaku viroru a měla 39 horečky...dostali jsme léky tak snad brzo zaberou...

Holky nemáte některá zkušenost jestli se vleze PP Pliko do krátké feldy? díky moc

kacka.l
20. srp 2011

Vleze, napříč, nejprve musíš zasunou jeden bok, pod tu vybouleninu a pak se vleze druhá strana.
Ať je malá brzo zdravá!!

veronch
26. srp 2011

@kamusek
@ivett
@kacka.l
Vďaka baby ešte raz za vaše odpovede, vidím, že vy teraz riešite už iné typy kočíkov. Pomohli ste mi pri výbere, GT3 už mám doma a musím priznať, že po trápení s predošlým kočíkom je tento hotový mercedes medzi kočíkmi. Jazdíme už týždeň, všetko super, každému sa zatiaľ páči, do košíka sa toho teda zmestí... lopta, hračky na piesok, odrážadlo, náhradné oblečenie, fľaša, desiata... výťah tiež ok, už aj svokra to v ňom zvládla... a predstavte si vlezie v pohode aj do našeho fiata, stačí len zadné kolieska odobrať a nieje žiadny problém. Vanička je na zadných sedačkách s carkitom,(ale myslím, že by vošla aj do kufra položiť na konštrukciu) a Lucka sedí v autosedačke vedľa Emky... 🙂 Ono je to Punto asi naozaj nafukovacie autíčko...Dokonca aj náš tato prehlásil : " No vidíš, nemohla si takýto kočík kúpiť hneď?... Keby človek vedel... 🙂 🙂 🙂

kacka.l
27. srp 2011

@veronch No super, já jsem Ti říkala, že do punta vleze, já jsem taky vozila v puntu, ale když někdo napsal, že se jim tam před obchodem nevlezl, nebudu se tady s ním hádat. Já ho tam strčila nesčetněkrát..sice je fakt, že je to taktak a je opruz to pořád sundávat a tak. 🙂
Já taky tvrdím, že je to super kočár, tak si ho pořádně užijte!!!!

mpavlinka
27. srp 2011

Holky ale sundávat pořád kolečka musí být opruz, to si nedovedu moc představit, udělat to třeba třeba třikrát (šestkrát) za den když člověk jede po více nákupech 😖
@veronch super že jsi spokojená, já jsem s ním taky spokojená 🙂

veronka
2. zář 2011

ahojte, ako sa ide s gt3 do kopca ked sa v nom vezie tazsie dieta? Je to moc poznat ze je kocik tazky? So jane slalom to ide uplne lahucko, ale ten je lahky sam o sebe. A co quinny speedi?

lucenek
2. zář 2011

@veronka veze se dobře...speeda jsme měla a více spokojená teda s GT stran polstrování, odpružení, vzhled košík.....nevím jak jané snad kačka by písla víc....ale gt3 je o kilo lehčí než speedy

luca30
2. zář 2011

Ahoj holky neviděla jste některá na živo pp pliko 2011 v hnědé barvy a včem je technický rozdíl oproti předchozím plikům??

kacka.l
3. zář 2011

Luco já jsem viděla hnědý s takovými černými koly- myslíš ten???

luca30
3. zář 2011

@kacka.l jj to by měl být on nějaký kola tam jsou...jak se ti líbil je pěkný nebo ty kola jsou taková divná...díky moc..

luca30
3. zář 2011

@kacka.l a ty kola jsou taky hnědý nebo ne??

kacka.l
3. zář 2011

No ty kola byly jiné, ale jinak vypadal pěkně. Luco to nevím, ale asi byly normoš černé. Joo ty myslíš kola na potahu??Tak ty byly tuším černé nebo šedé??Nebo tm. hnědé???No už nevím, ale myslím černé. 🙂

luca30
5. zář 2011

Holky ještě mi poraďte síčka do terénu asi moc nejsou že? vleze se tam třeba skorot tříleté dítě?díky moc

kacka.l
5. zář 2011

Luco já mám teď ty zelené golfky, co mám v albu, stojí 1000,- a jsou naprosto v pohodě. Síčka do terénu fakt asi ne. Ale to zase žádné golfáče. možná multiway nebo tak něco.

lucy.l
7. zář 2011

Pěkný den holky, chtěla bych poprosit o radu, dá se novější tip autosedačky peg perego nasadit na základnu staršího tipu ?TMoc Vám děkuji za odpověď!

lucenek
7. zář 2011

@luca30 vleze ale do terénu ani omylem zlato

pikusa
7. zář 2011

@lucy.l základnu myslíš tu pod autosedačku do auta???

lucy.l
7. zář 2011

@pikusa jojo, tu základnu co se připoutá pásama

pikusa
7. zář 2011

@lucy.l podlě mě určitě ano......když jdou novější sedačky na starší typy GTček,tak jsou stejné,takže určo i na tu základnu musí jít......

lucy.l
7. zář 2011

díky moc🙂

kacka.l
7. zář 2011

Jojo jdou, taky jsem to tak měla, dokonce jsem koupila tu základnu se starou sedajdou, protože to vyšlo mnohem levněji, naž jen základnu a nacvakávala trifixovou a pak zase prodala základnu a starou sedajdu a trifixovou zvlášť. 🙂

lucy.l
8. zář 2011

@kacka.l Děkuji moc, takhle to kupuju taky🙂

lucy.l
9. zář 2011

Prosím, holky netušíte, dá se sundat komplet celý potah z autosedačky primo viaggio sip?Pokud ano jak?
Moc děkuji za odpověďi !