Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

beli
17. črc 2009

Ahojte chcela by som sa vas opytat nemate skusenost z peg-peregom AT4?ja ho mam a som trochu sklamana asi po 3raze co sme boli na prechadzke mi zacali vrzgat kolieska ako ked zaba kvaka 😒 je to dost neprijemne neviete niekdo co sa z tym da robit uz som bola aj v predajni ale ze to len vymenit a ze to asi zacne znova neviete mi poradit dakujem

ilci
18. črc 2009

piku, jj, sporťák

barca1
18. črc 2009

beli s kolečkama máme věčný porblém a kočárek ted máme na druhé reklamaci ale servis je děsně neochotný a vinu svaluje neustále na nás viz.muj příspěvek na předchozí stránce 😒

mikijana
20. črc 2009

viděli jste někdo naživo barvu tango?
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...
celkem se mi zamlouvá🙂

olinka6226
20. črc 2009

beli skus na tie kolieska nastriekat silikonovy olej stoji okolo 100-150sk maju skoro na kazdej pumpe. da sa vyuzit aj doma neskor na panty a podobne veci. mne to pomohlo pri predoslom kociku.

barca1
20. črc 2009

miki tango mám já a je hezká je sytě červená 🙂

barca1
20. črc 2009

miki mrkni ke mě do alba mám ho tam 🙂

mikijana
20. črc 2009

koukla jsem, dík a není to moc razící?já chceme pak další dítko a kdyby to byl kluk, tak nevím jesl radši není lepší ta mocca

barca1
20. črc 2009

no ja taky plánuji i na kluka myslím že červenou mít může ikdyž mi ted bojujeme bud o výmenu podvozku nebo vrácení peněz ☹

petra2505
20. črc 2009

Baby mam dve otazky ohladom PP GT3:
1. je ku kociku zvlast zimna verzia strechy a letna?
2.da sa nejako sporovy kocik prerobit aby bolo baby otocene tvarou k mame?

mikijana
20. črc 2009

barca1: tak to je mi líto, takže předpokládám, že tento kočárek asi nedoporučuješ?
petra2505:1.nevím jistě, ale myslím, že ne, na léto se dá akorát odkrýt a je tam taková síťka
2.myslím, že ne, že se to nedoporučuje

pikusa
20. črc 2009

Tak já mám kluka,korbičku máme šedou,ale sporták je červenej...coralo 🙂 snad se to tak píše...
A s tím otočením
http://www.emimino.cz/modules/coppermine/albums...
jde to tak,že se obráceně nasadí boudička,ale to jen pokud miminko leží,pak už ne

jafulka
21. črc 2009

Dobrý den maminky. Koupili jsme si na naše mimi, které se má narodit koncem srpna kočárek PP GT3. Chtěla sem se zeptat jestli nevíte jaká pláštěnka pasuje na korbičku Navetta. Děkuji moc Jana

petra2505
21. črc 2009

Pikusa takto som to skusala len akosi mi tam ta strecha nepasovala nacvakat aby bol ten kocik upraveny 🙂

barca1
21. črc 2009

jafulka já mam na korbu univerzální pláštěnku a pasuje dobře
🙂

pikusa
21. črc 2009

Petruš.já to ještě nezkoušela...tak nevím....
Jafulka,někde se to tady probíralo....zkus to projet nazpátek.......

kika
21. črc 2009

Ahoj máme GT3, už vyše roka, vo farbe moka, je to asi najkrajšia kombinácia. A najúžasnejší kočík akoý sme mali, mali sme jané forest matrix, a chicco S3, je polohovateľný až do ľahu, priestranný, obrovský košík, poholdný, ľahké ovládanie, voláme ho posteľ na kolesách.. Pýtaj sa kľudne, my sme max spokojní🙂

mikijana
21. črc 2009

také je to jeden z mých adeptů a stále se nemůžu rozhodnout........ 😝

mikijana
21. črc 2009

tak jsem si ho objednala v moka barvě🙂

barca1
22. črc 2009

mik-já perego doporučui co se týče prostoru a výbavy ale nedoporučuji ohledně podvozku je nedomyšlený spousta věcí měla být jinak je sestrojen tak aby byl z co nejlevnějších dílů jediné co je dobré že má průmyslová ložiska nejhorší je vstřícnost kenya který dováži kočárky na český trh ☹

veronika81
22. črc 2009

ahojte peregáčky 😉
tiež máme doma GT3, zatiaľ spokojnosť maximálna, vozili sme sa do dnešného dňa v navette, ale malý je taký valibuk 😀 tak som sa rozhodla prehodiť šporťák, lebo do hlbokého som potrebovala pomaly obuvák na neho 😀
Samozrejme zatiaľ na ležato..a práve ohľadom tohto sa chcem opýtať..skúšala som prehodiť tú striešku opačne, teda aby som na neho ešte videla, ale čo potom s pásmi? Keď tam bude otočený, tie pásy sa zapnúť nedajú a ležať na tom podľa mňa nebude nič príjemné. Čo sa s tým dá urobiť?
A ešte ohľadom tých pásov, malý má teraz cca. 70cm a na dĺžku som mu tie pásy zapla len tak-tak. Neviem to tam už nijako predĺžiť čo sa týka dĺžky, čo potom, keď mi ešte narastie?

No a ešte sa trošku aj posťažujem..4 mesiace sa vozíme v hlbokom, zvykla som si na ten "výhľad" spoza kočíka a teraz keď som toto poskladala a narovnala striešku, ostala som v šoku ☹ Je to strašne vysoké, nevidím pred seba 😖 Mám 164cm, dúfam s tým budem vedieť manévrovať, zvyknem si na to niekedy?
Zajtra ráno otestujem v teréne, inak malému sa tam asi páči, ležal tam polhodku a nevedel sa vynadívať 😵

veronika81
23. črc 2009

Beriem späť môj posledný odsek 😀 boli sme na prechádzke a bolo super! Chodí sa s ním ešte lepšie a ľahšie, ako keď tam bola navetta, tú striešku som trošku stiahla dozadu tak som krásne videla pred seba 😉 som nadšená 😵

A malého som dala normálne v smere jazdy, občas som na neho kukla ponad striešku, ale evidentne mu nevadilo, že na mňa nevidí, nevedel sa vynadívať na nové podnety 🙂

Ale stále neviem, ako ho zapnem do tých pásov, keď mi trošku podrastie.. Ja tam naozaj nevidím už možnosť predĺženia, bude mu to krátke od pliec pomedzi nožičky. Viete mi v tomto poradiť?

pikusa
23. črc 2009

Veroniko...tak my taky máme valibuka velikého,půjdeme taky brzy do spotráku.....
tak snad to s těma pásama nějak půjde 😲

belinkaa
24. črc 2009

Ahoj ,právě nás pustili z porodnice a doma mě čekalo překvápko v podobě kočárku per perego gt3.Je moc pěkný,ale chtěla jsem se zeptat,jestli nevíte co vše je součástí tohoto kočárku.V obchodě jsme dostali neoriginál.pláštěnku,jen od emitexu a že prý pasuje na sporťák i hlubokou korbu naveta,a tak samo s moskytierou.mohly byste mi někdo poradit??? A taky zda se po nasazení hluboká korba mírně posunuje do stran na podvozku,v obchodě tvrdí,že to tak má být.Děkuji za odpověď.

barca1
25. črc 2009

bel-o tom že by se korba posunovala nic nevím musíš mit zvedlý ten spodní díl podvozku a pak nasadit navetu.ke korbě orig.pláštěnka není ale ke spotťaku je připíná se na boudu na zip,moskytiliera je taky univerzální.dále bys měla mit ze spoda u košíku pumpičku na kolečka a nánožník ke sporťáku.

pikusa
25. črc 2009

Baru...ale mě se Navetta taky mírně hýbe do stran...minimálně,ale stejně....ted jsem to šla ještě schválně okouknout
A plast mám zvednutý.....jinak by přece ta korbička jako by přepadávala..........

zofik
autor
25. črc 2009

ahoj Piku, jak se máš?

pikusa
25. črc 2009

Zofik....ahojík tobě i malinkému 🙂
Máme se dobře....ted jsem uložila malého po mírném hysteráčku 😀
A jukni mi do albíčka na dortík,co včera dostal miláček..
A jak se máte vy?

barca1
25. črc 2009

pik-ja když nasadila korbu tak jsem to pod ní ještě jakoby přizvedla výš a ona pak držela jak 🙂 přibytá 🙂 u nas je problém pořád s tim podvozkem máme ted na druhé reklamaci a jezdíme v golfkách ktery jsem museli dokoupit aby jsme vubec mohli ven ☹

barca1
25. črc 2009

zofi máš u nových fotek datum 25.6. nema to byt 25.7.? 🙂