Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
8. led 2012

@pikusa náádhera, i sníh jste si objednali...

verusa22
8. led 2012

@mpavlinka díky🙂

valentinuska
8. led 2012

@pikusa nádhera, fakt krásné fotky a i krásná nevěsta! má to kouzlo ...

@zuz88 jedna holka od nás z jiné diskuze takhle zlomila podvozek v malém výtahu, takže to chce opravdu opatrně 🙂

pejtho
9. led 2012

Ahoj holky, měla bych na vás prosbičku. Sháníme kočárek Peg perego GT3 včetně hluboké korbičky a autosedačky. Původně jsme koupili jiný - ABC Design 3Tec-s hlubokým kočárkem jsme spokojeni, ale sporťák je šílený, takže chceme kočárek vyměnit a koupit komplet jiný.
Sháním se ale po použitém, protože za nový je to dost veliký výdaj....většinou i použité komplety se pohybují min. za 12tis. Uvažovala jsem, zda do toho investovat, ale pak jsem našla model z roku 2007 - málo používaný, zachovalý - v červené barvě, což jsme chtěli a celý komplet za 7tis. Kočárek již mám předběžně rezervovaný a tento týden si pro něj pravděpodobně pojedeme a když neshledám nějaké větší vady, tak ho vezmeme.
Jen se chci zeptat-přece jenom je to skoro 5 let starý kočárek-co jsem postřehla, tak design se tolik nezměnil-spíš barevně, ale jak píšu-červenou barvu jsme chtěli.
Součástí kočárku je korbička Navetta a autosedačka Prima Viaggio s isofixem - tušíte, jak veliký rozdíl je mezi kolekcí 2007 a nyní 2011? Kdyby bylo nutné koupit časem (na druhé mimi) novou hlubokou korbičku-myslíte, že podvozek z roku 2007 bude dělaný stejně jako teď?
Moc díky za odpověď! 🙂

pikusa
9. led 2012

@pejtho podvozek bude stejný.....na něj ti bude pasovat i nový tip korbičky a i autosedačky....

kacka.l
9. led 2012

Není tam žádný rozdíl, jen nánožník patří k těm menším, větší jsou až od kolekce 09, Ale na MMb jsem včera viděla inzerát, že prodává paní javu korbu i autosedačku s taškou za 3000,- A k tomu pak sporťák tuším javu jsem viděla někde za 6900,- tak jestli to třeba není lepší, přece jen je to rok 2010, ale i ta 2007 bude určitě v pohodě, tam se nemá co pokazit. 🙂

lucenek
9. led 2012

@pejtho jak píšou holky korby budou sedět snad i za deset let, je to uni system jde jen o barvu typo poutání pásů a v té velikosti nánožníku jak píše Kačka
přeji mnoho šťastných kilometrů...PS TEC jsme taky chtěla vizuálně se mi líbil ale jinak tragoška....

pejtho
9. led 2012

@pikusa, @kacla.l: Holky moc díky za rady, moc jste mi pomohly 🙂 Zajedeme se tam podívat a jestli bude takový, jak paní popisovala, tak ho vezmeme. A už se na to svezeníčko těším.
@lucenek: s 3tecem jsme nejdříve byli spokojení. Hlavně se nám líbil designově, a korbička zřejmě němá jak zklamat. Ale postupně jsme prostě nacházeli nedostatky...malý úložný prostor, plastová kolečka, sporťák šílený, autosedačka malá, taška ke kočárku šíleně nepraktická...škoda, je to hezký kočárek tak ho mohli více doladit. Nový není o tolik levnější než Peg perego...teď si nadávám, že jsem ho neobjevila dříve 🙂

lucenek
9. led 2012

TEC je kostitřas....to je fakt

mpavlinka
9. led 2012

@pejtho já mám gétéčko ze stejné kolekce, jako chceš pořizovat. Tenkrát byly tři barvy - červená, modrá (tu mám já) a zelená. Můj kočár byl po jedno dítku a v podstatě jak nový, jen pár škrábanců. U té červené jen pozor, aby nebyl potah hodně vyšisovaný, pár jsem jich viděla a ta červená šisuje nejvíc. Modrá skoro vůbec. Ať jsi spokojená 😵

luckap123
10. led 2012

prosím nevíte kde by mohla být k vidění barva denim i java...chtěla bych srovnání? viděli jste je někde..jaký jsou naživo 🙂 díky moc

@kacka.l ty jo tak to je luxus cena 😲

ivett
10. led 2012

@luckap123 já javu měla, mám ji nafocenou kdybys chtěla vidět, písni do IP mejla, pošlu ti odkaz...ale měla jsem jen sporťák...

kaci to je cena teda...mazec, když si vzpomenu, že já za něco málo míň koupila jen sporťák java, no mazec...

ivett
10. led 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51609198&tab=1 jinak teda reálné fotky javy napč. zde...

luckap123
10. led 2012

@ivett díky moc napsala jsem ti do IP 🙂

holky a co ten denim? viděla jste ho některá? práve se rozhoduju mezi javou a denimem..nebo případně místo PP to jane limitku...ach jo,proč je to tak složitý 😀

teddylu
10. led 2012

@luckap123 Ahoj tak já jsem denim viděla,barvička je jako na obrázku ale je to prostě látka podobná riflovině a řekla bych že promokne. Já osobně jsem o ní taky uvažovala,ale nakonec půjdu do javy,tam mi ta látka přijde kvalitnější,toková metalická. Jané byl také můj favorit,ale měřím 180cm a na mě je janéčko jako kočárek pro panenky ☹. Peg perego má i všude lepší hodnocení,tak půjdu do něj,javu v kolekci 2011 jsem našla v trojkombinaci za 16400kč,což si myslím je dobrá cena 🙂.

ivett
10. led 2012

@luckap123 odpovězeno 😉
k tomu denimu, já bych se trochu bála vyšisování od slunka, ale možná je to jen pocitové...

do jané bych nešla z důvodu co píše teddylu, je fakt hodně nízký a pokud bys chtěla slalom reverse, tak má fakt divnou boudu 😀

luckap123
10. led 2012

@teddylu promokne? to snad ne,to by přeci nemohli prodávat ne?

ivett
10. led 2012

@luckap123 mohli, proč by ne, většinou je ke všemu pláštěnka...😉 např. stokke má potahy čistě látkové, mám ho po kámošce a když jsem s ní jednou jela a pršelo, tak cosi to udrží, ale kdybysme jely v deěti hodinu bez pláštěnky, tak to promokne určitě...
ale tohle si myslím i o javě, má sice dobrý matroš, ale podle mě promokne všechno co není z šusťáku a vlastně i ten šusťák, když s ním pojedeš dýl po dešti...

teddylu
10. led 2012

@luckap123 No mě prostě jen ta látka nepřijde tak kvalitní jako u ostatních barev. Tak určitě nepromokne 🙂,ale i mi přijde náchylnější k zašpinění. Je krásná,ale z mého pohledu prostě nepraktická.

valentinuska
10. led 2012

jdu se vám do toho trochu vložit 🙂
já jela s javou ve slejváku - ta pláštěnka není přes boudičku, ale přes dítě a fakt to nepromoklo ... pak mám golfky P3 z té nové kolekce a to je právě jenom látka a ta drží vodu jenom chvíli, ta java je milionkrát lepší 🙂

ivett
10. led 2012

já teda tu origoš nepoužívala, já moc nepoužila ani ten sporťák celý, ale kdbych jela v dešti, měla jsem velkou plíšěnku i přes boudu 🙂 ale věřím, že chvíli to nepromokne, jak říkám, to by muselo stát na dešti 3 hodiny podle mě...

pettrus
10. led 2012

Ahoj všem.Už jsem psala i na Emimino ale tam koukám nikdo nechodí a tady je to živější.Před týdnem jsem se stalal majitelkou GT3,malému jsou zatím jen dva měsíce a jezdíme s Mutsy 4 rider ale jako sporťák jsem koupila Gétéčko.Byla docela fuška ho sehnat když už se kolekce 2011 vyprodává ale nokonec to dopadlo..Máme ho s dětského ráje za 10190,-Dnes mi od paní z MMB došla podložka tak se pochlubím fotečkou.Už se těším až budeme brázdit chodníky.

mpavlinka
10. led 2012

Jezdila jsem s pegempůl hodiny ve slejváku... A nepromokl... Mám kolekci 2007. 😉

mpavlinka
10. led 2012

@pettrus krásnej!

mpavlinka
10. led 2012

@kacka.l to je neuvěřitelná cena 😅 😵

pettrus
10. led 2012

mpavlinka Díky,mám z něho obrovskou radost.I když musím přiznat že můj miláček je Mutsy ale měla jsem ho už na dceru a sporťák je úzkej a pidi,tak jsem si ho teď nechlala jen s korbičkou a jako sporťák koupila GT3.
Doufám že si ho taky tak zamiluju 😵 Je pravda že je opravdu vychytanej a někdo při jeho výmýšlení opravdu přemýšlel.

mpavlinka
10. led 2012

@pettrus hlavně ta rukojeť u mutsy... Je strašně blízko kočáru... Viděla jsem ty maminy, jak dělaj pidi kroky... nebo se pletu a byl to jiný kočár?

pettrus
10. led 2012

To si myslím že ne.Má ji teda vytahovací na tři polohy,takže blízko není.Ale musím uznat že i když jsme ještě s Gtéčkem nejezdily tak mě bude ta rukojeť na klouby asi vyhovovat víc.

mpavlinka
10. led 2012

@pettrus no já si nejsem jistá co to bylo, každopádně jsem viděla, že s tím jezděj na tu polohu nejblíž kočáru a to nechápu 😀
Snad budeš spokojená 😵