Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jchalupka
12. únor 2012

@pikusa jo jo, v Liberci. Já už tam párkrát něco kupovala. Mam s nima dobrou zkušenost.

pikusa
12. únor 2012

@jchalupka aha.....a prosím tě kde tam????
mají stránky a i kamenný obchod??

jchalupka
12. únor 2012

@pikusa mají kamenný obchod - dříve ho měli u Tipsportareny a někdy na podzim min. roku se přestěhovali do Ruprechtické - je to kousek od Libereckého plaveckého bazénu.(bývalý areál Lipo). Já v té nové prodejně ještě nebyla. Ale jela jsem okolo a viděla ji.

kacka.l
12. únor 2012

@luca30 Tak to jo, já myslela, že chceš změnit gt3. 🙂

lucenek
12. únor 2012

@kacka.l já si říkala co máš proti pliku za 5 😀 😀

luca30
12. únor 2012

@kacka.l nee jen přemýšlím jestli ho nechám na zimu GT3 malá bude mít rok a třičtvrtě, ale asi jo...jen mě mrzí, že pán se mi vůbec na ty plika neozval a dnes inzerát znova aktualizoval tak jsem muhned psala a nevím co si o tom mám myslet... ☹ ☹ ☹

lucenek
12. únor 2012

@luca30 hele je to ten z malli ne robert W. tak to je ofiko prodejce byla bych v klidu

luca30
12. únor 2012

@lucenek jj to je on má tam i to jméno jak píšeš na MMB...tak snad jo.u nich na stránkách je právě mají taky, tak nevím jestli ho jakoby tam koupit.. 😕

mpavlinka
12. únor 2012

@lucenek můj potah z 2008 je jak novej, fakt kvalita 😉

pikusa
12. únor 2012

@jchalupka aha,díky....
jen že do Liberce kousek,tak kdyby něco 🙂

jchalupka
12. únor 2012

@pikusa Já tam zatím nikdy nekupovala nějaké dražší věci, ale pán byl vždycky i s drobností tak ochotnej, no třeba s Dětským rájem tady v Lbc se ten přístup fakt nedá srovnat.

pikusa
13. únor 2012

@jchalupka to je ten krámek v Ruprechticích????

jchalupka
13. únor 2012

@pikusa nevím přesně jestli už jsou to Ruprechtice, ale je to Ruprechtická ul.. Vedle plaveckého bazénu v Lbc je Interspar a u něj kruháč - na něm se dáš na Ruprechtice a ta prodejna je v podstatě vidět už z toho kruháče - je hned u hlavní silnice a ozn. velkým nápisem Batolata.

pikusa
13. únor 2012

@jchalupka díky....
kdyby někdy něco,tak vím 😀

januska555
15. únor 2012

Ahojte dosť zvažujem kúpu tohto kočíka ale len šporťáka ale nevidela som ho naživo ,lebo na predajni ho už v Ke nikde nemajú. Neviete mi poradiť vojde mi do výťahu a tiež aké je to far. prevedenie fantasy beige, je to také ako na obrázkoch alebo svetlejšie, lebo zatiaľ ani jeden kočiar nebol naživo taký ako na fotkách. Tiež som sa ešte chcela opýtať, či sa dá dať tá strieška trochu nižšie, teda ak fúka vietor, alebo svieti slnko, lebo tak ako je na foto sa mi to vidí krátke...

elienka
15. únor 2012

@januska555 neviem aký máte výťah, teto kočík je jeden z mohutnejších (skôr na dĺžku ako na šírku) ale dá sa sklopiť rúčka. strieška sa dá dať viac dole, ale kočík musí byť v polohe, kedy dieťa sedí, ak dieťa leží, tak strieška sa dá dať dole len tak ako je to na obrázkoch. Keď fúka používam tú ich pláštenku a to je taká protiveterná kukla

lucenek
15. únor 2012

@januska555 většinou se vleze kdy je přední kolečko v rohu rukojet nahoru a přizvednout, stříška sklopit jde, v sedě dokonce skoro ke kolenům ale vleže moc ne
FB jsme naživo viděla a přišla mi nazelenalá, alůe kočka co má korbu FB psala že není...tak nevím.....

ivett
15. únor 2012

@januska555 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=8463950 fantasy beige naživo...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52206248&tab=2 a nebo tady...mě osobně se naživo docela líbí co se týče barev, ale hodně mě zklamal materiál, mě přijde hodně látkový, jak pytlovina...do výtahu vejde, my máme takový řekla bych z těch malých a vlezl se v pohodě napříč...

kacka.l
15. únor 2012

Dneśka jsem ho viděla v tescu na pliku, docela pěkná, ale materiál je taková hrubá jakoby bavlna.

huchalka
15. únor 2012

@januska555 ahoj ja mam tuto trojkolku napredaj sportova cast je cervena a navetta je bezova (na slnku so zlatym odtienom naozaj pekna farba) a s ciernymi kruhmi. ak chces posli mail a poslem ti foto (inak ho mam aj na stranke.

honza22
16. únor 2012

Dobrý den

chtěl bych koupit Peg-Pérego – GT3 Completo ale líbí se mi barevné varianty z roku 2009 ale někde jsem se dočetl že modely 2010 jsou větší máte někdo nějakou radu jaký model koupit ? Chci koupit model 9 TITANIO ale nahrada v modelu 10 je JAVA ale má hnědé okraje a tuto barvu opravdu na kočárku nechci. Děkuji za radu.

ivett
16. únor 2012

@honza22 rozměrově jsou GTčka pořád stejné podle mě, větší určitě není, já javu měla a byla krásná, ale Titanio je taky moc hezká, někde jsem ji viděla na mimibazaru na prodej, jestli si líbí, šla bych do ní, tyhle kočárky se nekazí, nebála bych se koupit ojetý, ale určitě lepší osobní převzetí ať si to můžeš prohlídnout...nový kočárek v těch starých barvách asi těžko seženeš, zkus mrknout na malli.cz, tam bys možná našel...

honza22
16. únor 2012

ivett - děkuji moc za radu a obchod jsem našel ale je do vyprodání zásob tak ho tady nebudu zveřejňovat aby jste mi to tam nevykoupily 😝 Ještě jednou díky za pomoc...

ivett
16. únor 2012

@honza22 nemáš zač a s vykoupením se neboj, minimálně my, co tu chodíme pravidelně už máme éru gt3 za sebou 😀

janettka
16. únor 2012

ahoj holky tak už jezdíme...v této zimě sice málo,malé je teprv 6týdnů.Zatím spokojenost,jen nám to trochu začíná vrzat.Vím že se tu někde zmiňovalo čím mazat,ale já jsem si to nenapsala a teď nevím...prosím radu.Díky

kacka.l
17. únor 2012

Teflonový sprej. 🙂

lucenek
17. únor 2012

@kacka.l zlato co takhle kopírovat na každou stránku
1.rozměry GT
2.rozměry výtahu od Piku
3.návod na cvakání korby
4. technické problémy-wd40 a teflon

😀

lucenek
17. únor 2012

@honza22 schvaluju...vypadá dobře a dá se kombinovat taky pěkně

kacka.l
17. únor 2012

Lucenku . 😀

Pikusa:Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....výtah má
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se

ivett
17. únor 2012

@kacka.l kaci vy máte doma výtah??? 😅